Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Konsolidacja pożyczek pozabankowych

Połączenie wielu długów w jeden. Wyjdź szybko ze spirali zadłużenia. Nie daj się długom! Weź tanią pożyczkę konsolidacyjną i zapomnij o ciężkiej sytuacji finansowej. Konsolidacja pożyczek pozabankowych już teraz 100% online. Brak ukrytych opłat, zero poręczeń, brak złożonych formalności. Niewielkie oprocentowanie, dobre warunki do spłaty. Karencja w spłacie zobowiązania dla wszystkich. Zalety pożyczek konsolidacyjnych bez zaświadczeń.

Czy możliwa jest konsolidacja kilku pożyczek pozabankowych?

Skonsolidowanie pożyczek niebankowych jest możliwe. Nie musimy się martwic jakie kary grożą za niespłacanie pożyczek. Wystarczy zaciągnąć pożyczkę konsolidacyjna bez BIK i pożyczkę oddłużeniową (refinansową), która zastąpi kilka zobowiązań jednym. Pożyczkodawca spłaca nasze zobowiązania, a my w zamian otrzymujemy jedną pożyczkę, czyli zostaje połączone kilka rat w jedną. Pożyczka konsolidacyjna posiada wiele zalet, możemy obniżyć ratę i wydłużyć okres spłaty, przez co odciążymy swój domowy budżet. Dużą korzyścią jest także to, że już nie musimy pamiętać o terminach spłat kilku zobowiązań. Pożyczki konsolidacyjne oferują zarówno tradycyjne banki, jak i instytucje pozabankowe. Na pewno parabanki wymagają od nas o wiele mniej formalności do spełnienia.

Oferty - Konsolidacja pożyczek pozabankowych

 • Skorzystaj z najlepszej oferty...

  Skorzystaj z najlepszej oferty na rynku - tania i szybka konsolidacja pożyczek pozabankowych z najniższym oprocentowaniem. Prześlij bezpłatny wniosek już…zobacz ofertę »

Polecana dłużnikom konsolidacja pożyczek pozabankowych

Popadając w coraz to większe długi warto wiedzieć, że w błyskawiczny sposób można wydostać się z tej przykrej sytuacji. Konsekwencje niespłacania szybkich pożyczek nie musza nas martwić. Jedyne co jest potrzebne to wypełnienie krótkiego wniosku online, w oddziale lub przez telefon, a w mgnieniu oka wszystkie zaległe zobowiązania zostają połączone w jedno i to z mniejszą – jedną jedyną ratą miesięczną. Każdy, kto posiada długi jeszcze dziś powinien sprawdzić, jakie zalety przejawiają pożyczki z konsolidacją:

 • jedna niewielka rata miesięczna na rzecz kilku wysokich,
 • brak złożonych formalności, poręczeń i zaświadczeń,
 • możliwa karencja w spłacie zobowiązania,
 • długi okres spłaty możliwy do regulowania należności,
 • wniosek dostępny przez Internet, telefon lub w oddziale,
 • dodatkowe pieniądze do wykorzystania na dowolny cel,
 • brak weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej.

Konsolidacja pożyczek pozabankowych to doskonały sposób na wydostanie się ze spirali zadłużenia. Dzięki połączeniu wszystkich zobowiązań w jedno zainteresowany musi pamiętać wyłącznie o jednej i to zdecydowanie niższej niż dotychczasowe racie. Sytuacja ta poprawia kondycję finansową każdego gospodarstwa domowego, a nawet małej działalności gospodarczej, czy dużego przedsiębiorstwa. Dzieje się tak, ponieważ z pożyczki konsolidacyjnej korzystać może każda pełnoletnia osoba, która posiada nie mniej niż dwa długi. Jako, że odsetki za zwłokę w ich płatności wciąż narastają, warto skonsolidować zadłużenia i płacić zobowiązanie z czystą kartą.

konsolidacja pozyczek pozabankowych - obrazek 1
Konsolidacja pożyczek pozabankowych jest opłacalna tylko wtedy kiedy nowe zobowiązanie posiada o wiele lepsze warunki spłaty od poprzednich.

Decyzja o podjęciu pożyczki konsolidacyjnej powinna zostać podjęta wówczas, kiedy pożyczkobiorcy rosną zaległości, z których nie może wyjść. Najlepsza pożyczka konsolidacyjna jest aktualnie dostępna w 100 procentach online. Pożyczka z konsolidacją skierowana dla osób zadłużonych, poprzez gwarancję niskiej raty, niewielkiego oprocentowania i rzetelnie opisanych kosztów całkowitych pomoże w sytuacji, która dla osoby z długami wydaje się bez wyjścia. Wystarczy wypełnić wniosek w Internecie, a skorzystać przy tym można z dodatkowych pieniędzy na dowolny cel. Pożyczka przeznaczona jest dla dłużników, więc pożyczkobiorca nie będzie sprawdzany KRD i BIK, co więcej, wniosek pożyczkobiorcy zostanie rozpatrzony pozytywnie, jeżeli posiada jakiekolwiek źródło dochodu.

Konsoliduje się zwykle następujące zobowiązania finansowe:

 • niespłacone karty kredytowe,
 • przekroczony limit środków do wykorzystania na rachunku bankowym,
 • różnego rodzaju pożyczki,
 • wszelkie kredyty.

W czasie spłacania pożyczki konsolidacyjnej, zainteresowany może skorzystać z kolejnej, na dowolny cel. Zobowiązanie to zostaje wówczas wliczone bezpośrednio w posiadaną pożyczkę z konsolidacją. Ważną informacją jest ta, że zainteresowany pożyczką dłużnik w każdym momencie może skorzystać z fachowego doradztwa pracowników instytucji pozabankowej. Dostępne są również ubezpieczenia dla pożyczkobiorców. Przed zaciągnięciem pożyczki konsolidacyjnej warto dokonać porównania aktualnych ofert, gdyż pozwala to na nie małe oszczędności.


Komentarze

 1. witam mam duze dlugi w chwilowkach i niemam zaco splacic mam alimety przez fundusz prosze o szybki kontakt

 2. też mam podobny problem stać mnie na raty do 300zł mam 4 chwilówki 1400zł,1024zł,375zł i 570zł,kto pozyczy takie pieniążki i rozłoży na raty

 3. Skonsolidowanie pożyczek pozabankowych jest niemożliwe ze wzgledu na choćby brak wpisu parabankow do BIKu i najczęściej miesięczny okres ich trwania. To o czym piszesz jezt uzyskaniem zdolności kredytowej na wzięcie zwykłego kredytu gotówkowego. Pzdr. JD.

 4. prosze o pomoc w spłacie chwilówek

 5. pr0sze o pomoc w splacie chwilowek

 6. odpowiedz

 7. Witajcie wszyscy pożyczkodawcy. Mam do spłacenia dług firmy którą właśnie wykupiłem. Potrzebuję dodatkowych 40.000 złotych na ten cel. Czy jest osoba, która udzieli mi prywatnej pożyczki? Może być pod zastaw, byleby szybko i bez zwłoki

 8. Pożyczkodawca

  UDZIELAM POŻYCZEK!
  Czy ktoś jest chętny na prywatną pożyczkę w Szczecinie?

 9. proszę o pomoc w spłacie chwilówek

 10. Wioletta jestem ze Szczecina proszę o kontakt

 11. Tanio skonsoliduj swoje pożyczki pozabankowe

  Skorzystaj z najlepszej oferty na rynku – tania i szybka konsolidacja pożyczek pozabankowych z najniższym oprocentowaniem.

  Prześlij bezpłatny wniosek już dziś!
  My oddzwonimy pod wskazany nr telefonu
  Przedstawimy Ci najlepszą ofertę konsolidacji
  Po podpisaniu umowy zyskasz jedną ratę, a pozbędziesz się kilku

  Kwota konsolidowana: 1000 zł – 100 000zł
  Termin spłaty: 1 miesiąc – 10 lat
  Dodatkowa gotówka: 1 000zł – 50 000zł

  Już dziś napisz do Nas i zamień kilka niewygodnych rat na jedną, którą z łatwością spłacisz!

 12. Konsolidujemy wszystkie zadłużenia pozabankowe

  Oferta korzystnej pożyczki konsolidacyjnej z niskim oprocentowaniem

  KONSOLIDUJEMY WSZYSTKIE ZADŁUŻENIA – BANKOWE I POZABANKOWE! ZAMIEŃ KILKA RAT NA JEDNĄ RATĘ!

  Zobacz co charakteryzuje naszą ofertę?

  * dobre oprocentowanie
  * długi okres spłaty
  * dodatkowa gotówka
  * ograniczone formalności
  * cała procedura online
  * na dowód
  * bez zaświadczeń o dochodach
  * nawet dla osób z komornikiem

  Każdą pożyczkę konsolidacyjną dopasujemy do indywidualnej sytuacji każdego klienta!

  ZAINTERESOWANY? CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE W KOMENTARZU. Opisz w w skrócie jak wygląda Twoja sytuacja, jakie zobowiązania chcesz skonsolidować.

 13. Korzystna konsolidacja zobowiązań pozabankowych!

  Najlepsza konsolidacja – zamień kilka rat na jedną i odzyskaj wolność finansową

  * OFERTA dla każdego, kto ma zobowiązania pozabankowe
  * Bez złożonych formalności
  * Najniższe oprocentowanie w sektorze finansowym
  * Nie badamy baz dłużników
  * Możesz mieć nawet komornika

  1. MOŻESZ OTRZYMAĆ DODATKOWĄ GOTÓWKĘ!
  2. NIE MUSISZ PRZECHODZIĆ PRZEZ DŁUGOTRWAŁE FORMALNOŚCI
  3. NIE MUSISZ OPUSZCZAĆ DOMU

  Nasza konsolidacja jest najbardziej opłacalna na rynku! Chcesz poznać więcej szczegółów? Opisz w komentarzu jaką masz sytuację, a my Ci pomożemy!

Zostaw komentarz

Porady

  • Karencja w spłacie pożyczki

   Czy możliwa jest karencja w spłacie pożyczki gotówkowej? To wszystko zależy od polityki określonej firmy finansowej. Na pewno możemy znaleźć na naszym rynku takie pożyczki, gdzie możliwa jest karencja w ich spłacie. Dlatego jeszcze…

  • Symulacja kosztów pożyczki

   Co to jest symulacja kosztów pożyczki i jak ją przeprowadzić? Symulacje kosztów pożyczki możemy przeprowadzić w dwojaki sposób. Możemy wykonać ją osobiście, wystarczy, że za pomocą symulatora, dostępnego praktycznie na każdej…

  • Zmiana nazwiska

   Co należy zrobić w sytuacji, kiedy wyszłam za mąż i zmieniłam nazwisko, a pożyczka została zaciągnięta, w momencie kiedy byłam jeszcze panną? W sytuacji, gdy pożyczkobiorca zmienia nazwisko, powinien powiadomić o tym swojego…

  • Po jakim czasie otrzymam pożyczkę?

   Jak długo muszę czekać na przelanie pieniędzy na moje konto bankowe? Środki pieniężne mogą zostać przelane na Twoje konto bankowe nawet w przeciągu kilkunastu minut od rozpatrzenia wniosku pozytywnie. Jednak najczęściej firmy…

  • Procedura weryfikacji tożsamości

   Czy za każdym razem firma finansowa przeprowadza weryfikację tożsamości? Jeżeli staramy się po raz kolejny uzyskać pożyczkę w danej instytucji pożyczkowej, to procedurę weryfikacji tożsamości przechodzimy na samym początku, tylko…

  • Czy można zaciągnąć pożyczkę, mając już inne zobowiązania?

   Czy możliwe jest uzyskanie pożyczki, w momencie kiedy ma się już zaciągnięty kredyt w banku lub pożyczkę w innej firmie pozabankowej? Bo w takiej sytuacji żaden bank nie udzieli nam nawet najmniejszego wsparcia. To czy otrzymamy…

  • Koszt smsa

   Ile kosztuje wysłanie smsa przy ubieganiu się o pożyczkę na sms? Koszt wiadomości sms zależy od warunków poszczególnych firm pozabankowych. Ale najczęściej są to nieduże kwoty rzędu 1,23 zł (razem z…

  • Program Zaproś znajomych

   Podczas zaciągania pożyczki w jednej z firm pozabankowych spotkałem się z programem "Zaproś znajomych" - co to oznacza i na czym dokładnie polega? Wiele instytucji finansowych dostępnych na naszym rynku dla swoich klientów oferuje bonus w…

  • Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

   W jaki sposób mogę pozyskać pożyczkę zdalnie bez potrzeby wychodzenia z domu? Jest kilka sposobów na zaciągnięcie pożyczki w sposób zdalny. Wszystkie firmy pozabankowe, które posiadają strony internetowe udostępniają nam…

  • Pożyczka dla osoby niepełnoletniej

   Mam 17 lat, czy zatem mam szansę na zaciągnięcie jakiejkolwiek pożyczki? Na naszym rynku finansowym nie znajdziemy firmy finansowej, która udziela pożyczek osobom niepełnoletnim. Dolna granica wieku w różnych parabankach przedstawia…

  • Cel przeznaczenia pożyczki

   Na jaki cel można przeznaczyć pożyczkę i czy muszę go podawać we wniosku? Pozyskanymi środkami finansowymi możemy sfinansować dowolnie wybrany cel. Nie ma konieczności podawania go we wniosku o pożyczkę, czy na innym etapie…

  • Pożyczka z przedpłatą

   Czy pożyczkodawca może wymagać od nas przedpłat, zanim jeszcze otrzymamy pożyczkę? Pamiętajmy, że żadna firma pożyczkowa lub osoba prywatna, która udziela pożyczek nie ma prawa żądać od nas zapłaty jakichkolwiek przedpłat.…

  • Czym jest Kokos.pl?

   Chciałbym zaciągnąć pożyczkę, a znajomy polecił mi kokos.pl. Chciałbym jak najwięcej dowiedzieć się na ten temat. Kokos.pl jest portalem społecznościowym, na którym można zarówno zaciągnąć jak i udzielić pożyczki. Wszystko…

  • Odstąpienie od umowy

   Czy mogę odstąpić od umowy pożyczkowej, jeżeli tak, to jak to zrobić i czy poniosę jakieś konsekwencje? Pamiętajmy, że każdy ma możliwość odstąpienia od umowy do 14 dni, bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. Termin ten…

  • Wcześniejsza spłata pożyczki

   Czy w każdej firmie finansowej istnieje możliwość spłacenie pożyczki przed terminem? Czy wiąże się to z poniesieniem dodatkowych kosztów czy jest to bezpłatne? To czy będziemy mogli zwrócić pożyczkę przed czasem zależy od…

  • Różnice pomiędzy pożyczkami a kredytami

   Jakie są podstawowe różnice pomiędzy kredytem a pożyczką, czy podlegają pod takie same przepisy prawa? Kredyty mogą być wyłącznie świadczone przez tradycyjne palcówki bankowe, ponieważ podlegają pod prawo bankowe. Środki z…

  • Konieczność udokumentowania dochodów

   Czy starając się o pożyczkę potrzebne jest udokumentowanie dochodów? Jeżeli tak, to w jakiej formie? To czy warunkiem przyznania pożyczki będzie konieczność udokumentowanie dochodów zależy od danej firmy finansowej. Dlatego zanim…

  • Łączenie pożyczek chwilówek

   Chciałabym uzyskać większą kwotę, czy zatem łączenie kilku chwilówek jest dobrym pomysłem? Możemy połączyć kilka chwilówek, jednak tylko zaciągając je w kilku firmach finansowych. Bowiem w jednym parabanku możemy uzyskać tylko…

  • Kalkulator pożyczkowy

   Co to jest kalkulator pożyczkowy, jak z niego korzystać i gdzie można go znaleźć? Kalkulator pożyczkowy to doskonałe narzędzie, które pozwoli nam bardzo prosto i szybko obliczyć koszt pożyczki. Wystarczy zaznaczyć kwotę pożyczki i…

  • Czy zostaną mi naliczone dodatkowe opłaty?

   Czy są jakieś dodatkowe, inne opłaty, które zostaną mi naliczone poza tymi, które wymienione są w mojej umowie? Poza opłatami, które zostały wskazane w umowie pożyczkowej, o których każdy klient powinien zostać w sposób jasny i…

  • Zasiłek dla bezrobotnych a pożyczka

   Czy osoba bezrobotna na zasiłku może otrzymać pożyczkę? Na naszym rynku możemy znaleźć pożyczki, które dostępne są nawet dla osób bez jakichkolwiek dochodów. Tego typu wsparcie finansowe oferują wyłącznie firmy pozabankowe,…

  • Jak najszybciej zaciągnąć pożyczkę?

   Chciałbym jak najszybciej pozyskać pożyczkę, ponieważ bardzo zależy mi na czasie. Zastanawiam się jak i gdzie zaciągnąć pożyczkę, aby pieniądze otrzymać w jak najkrótszym czasie, bez spełniania nadmiernych procedur? W sytuacji,…

  • Czy istnieją darmowe pożyczki?

   Czy można zaleźć firmy, które oferują pożyczki z oprocentowaniem 0%? Gdzie należy ich szukać? Na naszym rynku finansowym możemy znaleźć tak zwane pożyczki darmowe, które oferuje wiele instytucji pozabankowych. Są to pożyczki, do…

  • Kontrola firm finansowych tzw. parabanków

   Czy jakaś instytucja nadzoruje działalność firm finansowych, tak jak w przypadku zwykłych banków? Klasyczne banki podlegają kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Instytucje finansowe tak zwane parabanki nie podlegają pod tego typu…

  • Wymagane poręczenie lub zastaw?

   Czy ubiegając się o szybką pożyczkę w firmie pozabankowej muszę posiadać zastaw lub jakiegoś innego rodzaju poręczenie? W większości firm pozabankowych na naszym rynku, podczas zaciągania szybkiej pożyczki nie musimy posiadać…

  • Pożyczka na spłatę długów

   Czy otrzymam pożyczkę na spłatę swoich długów? Możemy znaleźć na naszym rynku firmy finansowe, które oferują pożyczki, które będziemy mogli przeznaczyć na zwrot własnych zobowiązań. Wiele firm pozabankowych udziela pożyczek bez…

  • Konsolidacja pożyczek pozabankowych

   Połączenie wielu długów w jeden. Wyjdź szybko ze spirali zadłużenia. Nie daj się długom! Weź tanią pożyczkę konsolidacyjną i zapomnij o ciężkiej sytuacji finansowej. Konsolidacja pożyczek pozabankowych już teraz 100% online. Brak…

  • Jakich dokumentów będę potrzebował?

   Jakie dokumenty muszę złożyć w przypadku ubiegania się o pożyczkę? Czy jest dużo formalności do spełnienia? Szybkie pożyczki charakteryzują się minimalną ilością formalności do spełnienia, które możemy pozyskać praktycznie od…

  • Kiedy otrzymam decyzję o przyznaniu pożyczki?

   Ile czasu muszę czekać na otrzymanie decyzji o przyznaniu lub o braku udzielenia pożyczki? Wniosek o przyznanie pożyczki zostanie rozpatrzony bez zbędnej zwłoki, nawet kilkanaście minut po jego wysłaniu. Niektóre firmy żądają…

  • Automatyczny rewolwing

   Co to jest "automatyczny rewolwing"? Jest to inaczej automatyczne odnowienie pożyczki. Niektóre firmy finansowe stosują tego rodzaju proceder, a polega on na tym, że w sytuacji spłaty jakiejś części zobowiązania, które określone jest w…

  • Rozpoczęcie spłaty pożyczki

   W jakim momencie zaczyna się spłata mojej pożyczki? Każdy pożyczkodawca powinien otrzymać Harmonogram Spłat Pożyczki, gdzie będą podane warunki spłaty zobowiązania, czyli kwota i termin spłaty. Jeżeli pożyczka rozłożona jest na…

  • Bank odmówił mi pożyczki, bo nie mam zdolności kredytowej

   Mam negatywną historię w BIK, BIG i KRD, dlatego bank odmówił mi udzielenia kredytu. Czy już nie mam żadnych szans na pozyskanie jakiegokolwiek wsparcia? Czy da się coś zrobić w mojej sytuacji? Gdzie szukać pomocy? W sytuacji, kiedy…

  • Przyśpieszone procedury weryfikacji tożsamości

   Na czym polegają przyśpieszone procedury weryfikacji tożsamości i czy każdy może z takiej możliwości skorzystać? Niektóre firmy pozabankowe, żeby jeszcze bardziej uprościć i przyśpieszyć przyznanie pożyczki wprowadziły tak zwane…

  • Jaką kwotę mogę pożyczyć?

   Zastanawiam się jaką sumę mogę pozyskać i na jaki okres spłaty? Jakie warunki proponują różne firmy pożyczkowe? To jaką zaciągniemy pożyczkę i na jaki okres spłaty zależne jest od poszczególnych warunków firm finansowych.…

  • Opłata rejestracyjna

   Jak mam przelać opłatę rejestracyjną i ile ona wynosi? Jeżeli dana firma wymaga opłaty rejestracyjnej, to należy ją przelać z naszego rachunku bankowego. Czyli z konta bankowego, którego jesteśmy właścicielem. Opłata najczęściej…

  • Co zrobić kiedy mam problemy z terminową spłatą rat?

   Wzięłam pożyczkę, a teraz mam problem z jej zwrotem w terminie. Co mogę zrobić w sytuacji, kiedy nie spłaciłam zobowiązania na czas? Jakie podjąć kroki i co mi grozi w tej sytuacji? W przypadku, kiedy zaciągnęliśmy pożyczkę z…

  • Zgoda współmałżonka

   Czy muszę mięć zgodę męża na zaciągnięcie pożyczki w firmie finansowej? Zazwyczaj firmy pozabankowe nie żądają zgody współmałżonka przy ubieganiu się o pożyczkę gotówkową. Ale warto upewnić się, dlatego zapytajmy o to…

  • Chwilówka a BIK

   Czy niespłacona na czas chwilówka zaciągnięta w firmie niebankowej zostanie odnotowana w Biurze Informacji Kredytowej? Pożyczki pozabankowe, których nie spłacimy w terminie nie zostaną odnotowane w BIK. Do Biura Informacji Kredytowej…

  • Kto może pozyskać pożyczkę?

   Jakie warunki należy spełnić, aby zaciągnąć szybką pożyczkę? Żeby otrzymać pożyczkę w jednej z instytucji pozabankowych należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, być osobą pełnoletnią (niektóre firmy oferują pożyczki…

  • Pożyczka z obsługą domową

   Czym jest pożyczka z obsługą domową, kto może ją otrzymać i jakie firmy jej udzielają? Na naszym rynku możemy z łatwością odnaleźć pożyczki z tak zwaną obsługą domową. Najbardziej znaną jest firma Provident Polska, która już…

  • Pożyczka dla bezrobotnego

   Czy otrzymam pożyczkę mimo, że jestem osobą bezrobotną? To czy osoba bez stałych dochodów otrzyma pożyczkę zależy od pożyczkodawcy. Niektóre parabanki odmawiają w takich sytuacjach udzielenia wsparcia, ale oczywiście możemy…

  • Dlaczego nie przyznano mi pożyczki?

   Z jakich przyczyn dostałem decyzję odmowną od firmy finansowej i nie przyznano mi pożyczki? Każda instytucja pozabankowa na naszym rynku finansowym, udzielająca pożyczek ma swoje kryteria według, których przyznaje bądź odmawia…

  • Przedłużenie okresu spłaty zobowiązania

   Czy mogę przedłużyć termin spłaty pożyczki? Co muszę zrobić? Większość firm finansowych umożliwia nam opcje przedłużenia terminu spłaty naszej pożyczki. Dlatego, jeżeli mamy jakiekolwiek problemy ze zwrotem zobowiązania, dobrze…

  • Pożyczka dla emeryta

   Czy emeryt ma szanse na pożyczkę w firmie pozabankowej? Osoba będąca na emeryturze może zaciągnąć pożyczkę niebankową. Jedyną granicą, którą stawiają parabanki emerytom jest granica wieku. Dlatego w sytuacji, jeśli jakaś osoba…

  • Koszt pożyczki

   W jaki sposób mogę obliczyć całkowity koszt pożyczki? Ogólny koszt pożyczki zależy od kilku czynników: rodzaju pożyczki i jej kwoty, okresu, na jaki zamierzamy ją zaciągnąć, jak również od tego, jaką firmę finansową wybierzemy.…

  • Kilka pożyczek w jednej firmie finansowej

   Czy istnieje możliwość zaciągnięcia jednocześnie paru pożyczek w jednej instytucji pozabankowej? Czy są jakieś inne sposoby na to, by pozyskać wyższą kwotę? Zazwyczaj firmy finansowe nie udzielają tej samej osobie równocześnie…

  • Wymóg podpisania umowy w oddziale firmy finansowej

   Czy muszę udać się osobiście do stacjonarnego oddziału firmy pozabankowej, aby podpisać umowę o pożyczkę? Większość firm pozabankowych, które oferują pożyczki online, albo za pośrednictwem smsa nie wymagają stawienia się…

  • Pożyczka SMS a konto w banku

   Chciałbym zaciągnąć pożyczkę SMS, jednak nie posiadam założonego konta w banku. Czy nie będzie to przeszkoda? Firmy finansowe, które posiadają w swojej ofercie pożyczki SMS, żądają przelania symbolicznej opłaty rejestracyjnej w celu…

  • Pożyczka z przelewem na konto

   Co to jest pożyczka z przelewem na konto? Pożyczka z przelewem na konto to jeden z wariantów pożyczek. Po podpisaniu umowy pożyczkowej pieniądze przelewane są na konto bankowe, które zaznaczymy we wniosku o pożyczkę. Raty pożyczki…

  • Co to jest darmowa pożyczka i kto może ją uzyskać?

   Często spotykam się z określeniem darmowa pożyczka, ale co to tak naprawdę oznacza? I kto może się o nią starać oraz gdzie można ją pozyskać? Wiele firm na naszym rynku chcąc zdobyć jak największą ilość nowych klientów oferuje…

Najnowsze komentarze

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Dominika

Gotówka Domówka w domu klienta do 2000 złotych

BOŻENA

Gotówka Domówka w domu klienta do 2000 złotych

Marlena X

Dam pożyczkę prywatnie

Małgorzata

Pożyczka prywatna z zagranicy

Dariusz z Węgorzewa