Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka konsolidacyjna pozabankowa

Jeżeli bank odmówił Ci dogodnego dla Ciebie kredytu konsolidacyjnego, podmioty z sektora parabankowego bez problemu udzielą Ci pożyczki konsolidacyjnej! Niezależnie od Twojej sytuacji czy płynności finansowej. Twoja złaj przeszłość kredytowa również nie ma znaczenia.

Coraz więcej podmiotów z sektora pozabankowego posiada w swojej ofercie kredyty konsolidacyjne na naprawdę świetnych warunkach. Taki sposób pożyczania jest naprawdę wygodny dla osób chcących wyjść z finansowego dołka ale i nie tylko!

Jeżeli nasza sytuacja finansowa nie jest w najlepszej kondycji, mamy masę zobowiązań czy złe doświadczenia w kredytobraniu i mamy złą historię kredytową, która poświadczona jest w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), Biurze Informacji Gospodarczej (BIG) lub Krajowym Rejestrze Długów (KRD) naszym jedynym rozwiązaniem nie są coraz to droższe firmy pożyczkowe, które wkręcą nas w spiralę tragicznego dla nas w skutkach pożyczania. Świetną dla nas informacja jest to, że na dzisiejszym rynku funkcjonuje wiele podmiotów parabankowych oferujących naprawdę korzystne pożyczki. Z nadmiernych obciążeń finansowych pomogą nam wyjść szczególnie korzystne pozabankowe pożyczki konsolidacyjne.

Oferty - Pożyczka konsolidacyjna pozabankowa

 • Pomożemy Ci w spłacie...

  Pomożemy Ci w spłacie Twoich zobowiązań! Zamień kilka rat na jedną prostą małą ratkę. Pożyczka konsolidacyjna pozabankowa czeka na Ciebie!…zobacz ofertę »

Zauważmy, że sformułowanie „kredyty konsolidacyjne udzielane przez podmioty z sektora pozabankowego ” nie jest w pełni akceptowalne przez polskie prawo. Termin kredytu został zarezerwowany dla państwowych banków i SKOK-ów. Podmioty ze sfery pozabankowej mogą oferować wyłącznie pożyczki.

Pożyczki konsolidacyjne udzielane przez firmy pozabankowe są pożyczkami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pożyczkodawcami są osoby prawne, które mają zarejestrowaną działalność gospodarczą. Pożyczkobiorca, korzystający z pozabankowej konsolidacji jest konsumentem w rozumieniu prawa cywilnego i właśnie z tego względu podlega szczególnej ochronie prawnej. Właśnie dlatego klient ma ustawowe uprawnienie do wycofania się od umowy w trakcie następnych 14 dni Podmiot, który pożycza powinien poinformować nas o wszystkich warunkach umowy, szczególnie o tych wskazanych przez ustawę o pożyczce konsolidacyjnej.

Podmioty z sektora bankowego, które udzielają pożyczek konsolidacyjnych działają pod większą presją niż banki, wiąże się to z tym że ich klientem jest zazwyczaj osoba mająca złą historie kredytobrania. Ma to związek z dużo wyższym wskaźnikiem ryzyka finansowego. Jednak mimo złej informacji w bazie danych BIK podmioty prawne działające w sektorze pozabankowym nierzadko zawierają umowy pożyczki z takimi osobami. Czasami jednak będziemy musieli jakoś zabezpieczyć nasze zobowiązanie między innymi poprzez zastaw np. mieszkania czy samochodu. Pożyczka konsolidacyjna to idealne rozwiązanie jeżeli mamy wiele zobowiązań finansowych na głowie. Jest to łatwy sposób na spłatę wszystkich wierzytelności i pozostaniem jedynie z jedną ratą. Podmiot pozabankowy spłaca za nas dług na zasadach zawartych przez obydwie strony.

Pożyczkodawcy najczęściej godzą się na zastosowanie długoterminowego okresu spłaty. Rozwiązanie takie jest szczególnie korzystne jeżeli chodzi o bieżące wydatki dłużnika. Musimy sobie jednak zdawać sprawę z tego, że spłata mniejszych rat wywołuje wzrost łącznych kosztów pożyczki.

Pozabankowa pożyczka konsolidacyjna jest o tyle wygodnym sposobem na pozbycie się balastu wielu pożyczek, że nie musimy martwic się o spłatę wielu rat w różnych terminach, w ich miejsce płacimy jedną należność w jednym dniu. Do tego jest ona niższa niż dotychczasowe.


Komentarze

 1. Tania konsolidacja dla każdego na już

  Oferujemy Państwu pożyczkę konsolidacyjną pozabankową, która pomoże uporać się z różnymi zobowiązaniami finansowymi. Nasza oferta pozwala na połączenie kilku kredytów lub pożyczek w jedno wygodne i łatwe do spłacenia zadłużenie. Dzięki temu unikną Państwo zapominania o różnych terminach spłat oraz mogą skorzystać z niższej raty, co przekłada się na mniejsze obciążenie budżetu domowego.

  Proces ubiegania się o pożyczkę konsolidacyjną u nas jest prosty i szybki. Wystarczy wypełnić formularz online lub skontaktować się z nami telefonicznie, a nasz zespół specjalistów pomoże dopasować ofertę do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.

  Zapewniamy uczciwe warunki, klarowne zasady oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Naszym celem jest pomóc w poprawie sytuacji finansowej oraz zapewnić spokój i stabilność w zarządzaniu swoimi finansami. Skorzystaj z naszej oferty i zacznij odzyskiwać kontrolę nad swoimi finansami już dziś!

 2. Czy istnieje możliwość skorzystania z konsolidacji pożyczek w sposób pozabankowy?

 3. Witam, jestem zainteresowany pozabankową pożyczką konsolidacyjną. Mam ciężką sytuację, ponieważ wziąłem pożyczki w kilku miejscach na rozwój działalności gospodarczaj, jednak ze względów zdrowotnych musiałem na miesiąc przerwać jej wykonywanie i teraz nie potrafię spłacić rat. Działalność posiadam od 6 miesięcy, dlatego banki nie chcą mi przyznać kredytu konsolidacyjnego.

 4. Pozbądź się długów i zyskaj jedną mini ratkę!

  Dogodna pożyczka konsolidacyjna bez weryfikacji BIK i KRD

  * tylko na dowód
  * niskie oprocentowanie
  * długi czas spłaty
  * kas od ręki
  * przelew nawet w 10 minut od rozpatrzenia wniosku!

  NIE MARTW SIĘ DŁUGAMI! NASZA FIRMA NIEBANKOWA Z 10 LETNIM STAŻEM SPŁACI TWOJE WSZYSTKIE ZOBOWIĄZANIA I ZAPROPONUJE JEDNĄ RATĘ DO ŁATWEJ SPŁATY!

  Czekamy na Ciebie! Opisz jak wygląda Twoja sytuacja w komentarzu i ciesz się z wolności finansowej!

 5. Tania pożyczka konsolidacyjna pozabankowa na już

  Pomożemy Ci w spłacie Twoich zobowiązań! Zamień kilka rat na jedną prostą małą ratkę. Pożyczka konsolidacyjna pozabankowa czeka na Ciebie!
  Wystarczy wybrać kwotę i czas spłaty
  Zaznaczyć jakie zobowiązania chcesz skonsolidować i pożyczka zostanie Ci przyznana!
  Szybko, tanio i z niskim oprocentowaniem!

 6. Wyślij wniosek i otrzymaj pożyczkę konsolidacyjną pozabankową

  Masz kilka rat do spłacenia i masz problem z regularną spłatą zadłużenia?! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – Tania pożyczka pozabankowa konsolidacyjna z jedną prostą ratką.
  Wystarczy zostawić kilka swoich danych w komentarzu:

  – Jakie zobowiązania chcesz spłacić?
  – Jakie masz źródło dochodów
  – Jaki preferujesz okres spłaty
  – Preferowana kwota pożyczki

  Gwarantujemy szybkość, niskie oprocentowanie, pozytywne rozpatrzenie wniosku i minimum formalności!
  Pożyczki konsolidacyjne pozabankowe do 100 000 zł to nasza specjalność

  • kasia z Wałbrzycha

   jestem zainteresowana. Mam długi na 50 000 zł. Proszę o konkretną ofertę konsolidacji. Będę czekać na kontakt. KAsia

Zostaw komentarz