Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka lombardowa

Potrzebujesz szybko pieniędzy, ale nie chcesz brać kolejnego kredytu? Posiadasz wiele wartościowych przedmiotów bez których możesz obyć się na co dzień? Zostaw je na pewien czas , a w zamian odbierz gotówkę!

Wbrew nazwie, tego rodzaju zobowiązanie finansowe możesz otrzymać zarówno w banku jak i w lombardzie. Różnica polega na zabezpieczeniu jakie pozostawiamy w danej placówce.

W lombardzie możesz pozostawić wszelkiego rodzaju przedmioty. Począwszy od roweru, a skończywszy na biżuterii. Wartość przedmiotu jest wyceniania nie przez nas, lecz przez lombard. Aby dostać gotówkę, musisz posiadać jedynie ważny dowód osobisty. Nie istotna jest historia kredytowa z BIK, czy aktualnie zobowiązania wobec banków. Tego typu instytucje oferują pożyczki zazwyczaj na okres od 7 dni do miesiąca czasu. Prowizja zazwyczaj wynosi od 0,20% do 1,5 % wartości zapożyczonej kwoty dziennie. Do tego dochodzą koszty związane z przechowywaniem przedmiotu. Jak widać nie jest to tanie rozwiązanie, jednakże dla niektórych może okazać się korzystniejsze, niż wysoko oprocentowane pożyczki krótkoterminowe.

W banku możesz pozostawić pod zastaw akcje, lokaty długoterminowe, polisy na życie, papiery wartościowe, a także złoto w sztabkach bądź monetach. Wysokość pożyczki jest adekwatna do pozostawionych w placówce zabezpieczeń. Aby otrzymać gotówkę należy posiadać aktualny dowód tożsamości, dokument potwierdzający własność pozostawianego zabezpieczenia.

W niektórych przypadkach potrzebna jest zgoda współmałżonka/ małżonki na zaciągnięcie pożyczki. Najniższa kwota jaką możemy uzyskać to 1.000 zł. Kredyt zazwyczaj udzielany jest na maksymalnie 3 miesiące. Zarówno jak w lombardzie tak i w banku, spłata ma charakter jednorazowy.


Komentarze

  1. Najkorzystniejsza pożyczka lombardowa dla każdego! Zaproponuj dowolny przedmiot

    Oferujemy szybką i bezpieczną pożyczkę lombardową. Skorzystaj z naszej oferty, aby otrzymać natychmiastową gotówkę pod zastaw cennych przedmiotów. Gwarantujemy profesjonalne podejście i atrakcyjne warunki. Skontaktuj się z nami już dziś!

Zostaw komentarz