Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka na dowód i oświadczenie

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Pożyczka na dowód i oświadczenie to kasa od ręki bez zbędnych formalności. Pożyczaj szybko i bezpiecznie na dowolny cel!

Jeżeli znalazłeś się w bardzo trudnej sytuacji finansowej a bank odmówił Ci kredytu Twoim jedynym wyjściem może być pożyczka. Wiele firm pozabankowych pożycza pieniądze na dowód i jedynie oświadczenie. Te 2 dokumenty mogą przewrócić twój budżet domowy o 180 stopni. Oczywiście za taką pożyczkę nie możesz kupić sobie nowego domu czy ekstrawaganckiego samochodu, gdyż ze względów bezpieczeństwa jest ona udzielana na niewysokie kwoty. Jedyną wadą takiej pożyczki jest oprocentowanie, ponieważ jest ono wyższe niż w przypadku kredytów bankowych czy pożyczek konsolidacyjnych.

Wystarczy dowód osobisty

Podmioty z sektora bankowego stosują uproszczone sposoby uwierzytelniania klienta. Aby uzyskać szybkie pieniądze wystarczy dokument tożsamości. Często firmy potrzebują kserokopii Twojego dokumentu, ale nierzadko robią ją na miejscu. Oprócz dowodu, podmioty pozabankowe oczekują od nas oświadczenia o dochodach. Zatem nie musi być to zaświadczenie o zatrudnieniu czy stałych zarobkach, możemy ustnie złożyć oświadczenie o uzyskiwanych przez nas dochodach, które później zostaje spisane przez pracownika oddziału. Po przeprowadzeniu analizy pożyczka jest już na naszym koncie.

Uproszczone formalności do minimum skutecznie zachęcają nas do pożyczania w tej formie. Szybko, na dowód i oświadczenie. Pieniądze już w kilka minut na koncie bez absorbujących wymagań.


Komentarze

 1. Czy istnieje możliwość uzyskania pożyczki na dowód i oświadczenie?

 2. 1. Czy oferujecie pożyczki na dowód?
  2. Jakie dokumenty są niezbędne do otrzymania pożyczki?
  3. Czy mogę otrzymać pożyczkę, jeśli nie posiadam tradycyjnego zaświadczenia o dochodach?
  4. Czy wystarczy oświadczenie o zarobkach, aby otrzymać pożyczkę?
  5. Jakie informacje powinno zawierać oświadczenie o dochodach?
  6. Czy oświadczenie musi być podpisane przez pracodawcę?
  7. Jaka jest maksymalna kwota pożyczki, którą można otrzymać na dowód i oświadczenie?

Zostaw komentarz