Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka na oddłużenie firmy

Prowadzisz własną firmę i potrzebujesz gotówki? Bank odmówił Ci udzielenia kredytu? Sprawdź oferty prywatnych firm pozabankowych. Pożyczka na oddłużenie firmy dla każdego bez zbędnych formalności. Jeśli masz potrzeby, weź pożyczkę bez BIK i KRD. Dodatkowe pieniądze bez poręczycieli, na każdy cel. Niskie oprocentowanie dla małych i dużych firm.

Właściciele firm często jednym kredytem spłacają inny – jeśli nieumiejętnie tym zarządzają, mogą się pogrążyć. Na szczęście istnieją instytucje, które oferują pomoc w oddłużaniu takich firm. Pomoc polega na pomocy specjalisty, który analizuje zadłużenie firmy i szuka odpowiednich dla sytuacji rozwiązań.

Dlaczego potrzebny jest specjalista?

Specjalista ma wiedzę w dziedzinie prawa i finansowości – wie, jak prowadzić rozmowy i negocjacje z bankami bądź innymi wierzycielami zadłużonej firmy. Jest to też odciążenie firmy – ten czas zarząd może przeznaczyć na planowanie rozwoju przedsiębiorstwa, by lepiej prosperowało.

Dla kogo oddłużanie?

Podmiot udzielający pożyczki na oddłużenie firmy po zapoznaniu się z kłopotami dłużnika szykuje plan restrukturyzacji długów. Następnie odbywają się mediacje z wierzycielami – można osiągnąć zadowalające efekty, np. umorzenie odsetek karnych.

Czy oddłużenie jest drogie?

Całkowity koszt zależny jest od skomplikowania sytuacji danej firmy, która korzysta z pomocy. Porada prawna będzie małym kosztem, jednak prowadzenie całego procesu oddłużania może wiązać się z kosztami rzędu kilku-kilkunastu tysięcy złotych.


Zostaw komentarz