Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka na oświadczenie w Profi Credit

Z pewnością przedłożenie oświadczenia dotyczącego zarobków znacznie usprawnia, a przede wszystkim przyspiesza całą procedurę decyzyjną oraz przelanie pożyczanych pieniędzy. Powstaje teraz pytanie – jakie warunki należy spełnić, by móc skorzystać z tej usługi.

Pożyczka jedynie na oświadczenie w Profi Credit

Pożyczka jedynie na oświadczenie w Profi Credit

Z całą pewnością pożyczki w instytucjach pozabankowych stanowią ciekawą alternatywę dla wielu konsumentów. Mowa tutaj przede wszystkim o osobach, które nie mogą pozyskać kredytu lub pożyczki w tradycyjnym banku. Powodem tego zazwyczaj jest zła historia kredytowa, bądź niemożność przedłożenia zaświadczenia o zarobkach, gdyż dana osoba pracuje w oparciu o umowę zlecenie, bądź dzieło.

W dzisiejszych czasach można spotkać się z firmami pożyczkowymi, które funkcjonują w oparciu o Internet, ale również takie, które posiadają własne placówki, umożliwiający tym samym osobiste stawienie się przez klienta. Ponadto, równie dobrze można umówić się z przedstawicielem na spotkanie w domu zainteresowanego. Do tych, które posiadają placówki należy między innymi Profi Credit. Do dyspozycji klientów zostało oddane ponad 60 oddziałów, gdzie pracuje więcej niż dwa tysiące doradców finansowych. To z pewnością dobry atut, gdyż klient ma pewność co do faktycznego funkcjonowania dalej firmy.

Warto zaznaczyć, że firma Profi Credit posiada szeroką gamę ofertową. Ich produkty finansowe dostosowane są zarówno do potrzeb przedsiębiorców, jak i indywidualnych klientów. Pożyczki udzielane przez tą instytucję pozabankową sięga 25 tysięcy złotych. Co więcej, okres spłaty może wynosić nawet 36 miesięcy. Ponadto, klienci mają do dyspozycji tak zwaną pożyczkę Premium, która opiera się o oświadczenie o dochodach oraz zaświadczenie o nich.

Kto może starać się o pożyczkę w Profi Credit?

Pożyczki te dostosowane są do potrzeb każdej pełnoletniej osoby. Mowa tutaj również o osobach pracujących o umowę na czas określony i nieokreślony. Co więcej, pieniądze mogą pozyskać między innymi: rolnicy, emeryci, renciści, czy osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.

Pożyczka na oświadczenie może być zaciągana również przez osoby, które zatrudniają się w oparciu o umowę o dzieło, czy zlecenie. Jako, że nie jest potrzebne przedłożenie zaświadczenia o chodach, pożyczki te można w bardzo szybkim czasie pozyskać.

Jakie warunki należy spełnić?

Aby otrzymać pożyczkę w Profi Credit, należy posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, okazać się aktualnym dowodem osobistym, być zameldowanym na terytorium Polski oraz złożyć stosowne oświadczenie o dochodach.

Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku rencistów oraz emerytów, dochód powinien oscylować w granicach 700 złotych netto. Z kolei osoby zatrudnione powinny wykazywać dochody o sto złotych wyższe. Jako, że kwota pożyczki może być różna, ponieważ może sięgać zarówno 200 złotych, jak i 4000 złotych, ich okres spłaty waha się pomiędzy 6 a 48 miesiącami.

Ponadto, bardzo ważne jest to, by wykupić do pożyczki specjalne ubezpieczenie na wypadek śmierci. Niemniej jednak wniosek można złożyć osobiście, w placówce pozabankowej instytucji finansowej, jak i poprzez Internet. Oba rozwiązania są w pełni darmowe.


Komentarze

  1. Szybkie pożyczki w Profi Credit dkla każdego

    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – pożyczki na oświadczenie w Profi Credit! Bez zbędnych formalności i dodatkowych dokumentów. Szybko i wygodnie otrzymasz potrzebne środki. Sprawdź nas już teraz!

  2. Ja poszperałam tu i ówdzie no i zasięgłam porady od znajomych, którzy brali tu pożyczkę. Każdy jest zadowolony i poleca. Po zawarciu transakcji, pieniadze otrzymalam dosyc szybko a pożyczyłam na studia, w banku by ze mnie strasznie zdarli. Dzięki nim zapłaciłam i mogę uczyc się dalej :) Polecam.

  3. Wiem, ze to troche glupie ale stwierdzilam, ze jak zdam mature to pojade na super wakacje! Moi rodzice nie maja zbyt duzo kasy, a ja nie mialam jakos jak popracowac bo się uczylam, wiec stwierdzilam, ze pozyczka na wakacje będzie dobrym pomyslem. Popytalam wśród znajomych i polecacli Profi Credit – poniewaz dawali pozyczke na dowod, bez zaswiadczen I praktycznie od reki. Wiec akurat dla mnie!

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.