Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka na remont mieszkania

Czeka Cie remont? Weź tanią pożyczkę z niskimi ratami. Najlepsze pożyczki na remont mieszkania online bez wychodzenia z domu. Tanie wsparcie finansowe dla każdego w tym bezrobotnych i zadłużonych. Nie potrzebujesz dobrej historii finansowej. Weź szybką pożyczkę online! Niewielkie raty miesięczne, minimalne oprocentowanie, możliwość przedłużenia okresu spłaty.

Remont jest koniecznością

Mieszkanie wiąże się z koniecznością przeprowadzenia remontu oraz podniesienia jakości lokum, w którym mieszkamy. Zazwyczaj firmy pozabankowe pożyczają na taki cel 2000 złotych, czasem można otrzymać wyższą kwotę na termin nawet do trzech lat. Najlepiej przestudiować oferty firm i wybrać najlepszą dla siebie – najlepszą, czyli nisko oprocentowaną lub na 0%. Tę ostatnią otrzyma nowy klient, który dopiero nawiązuje współpracę z daną firmą. Na mały remont wystarczy pożyczka chwilówka, czyli pieniądze udostępnione na miesiąc – może to być 500-1000 złotych. Wystarczy na zakup farby, pędzla, wałka, pomalowanie ścian i na przykład wymianę wc. Czyli na drobny, bardzo kosmetyczny remont mieszkania. Na większy remont trzeba albo uzbierać pieniądze, albo znaleźć inną, wyższą pożyczkę w wysokości na przykład 10 000 złotych.

Jak często można pobrać pożyczkę remontową?

Pożyczkę można uzyskać nawet co miesiąc – najważniejsze jest regularne spłacenie zobowiązania. Wtedy jest pewność, że klient jest rzetelny i nie sprawia kłopotów, a to jest bardzo istotne dla firmy pozabankowej. Pożyczkę klient otrzyma nawet po kwadransie, godzinie lub dobie – w zależności od zasad danej firmy. Musi ją oddać w określonym terminie lub poprosić o prolongatę, czyli przedłużenie spłaty o miesiąc lub dwa miesiące – jest to odpłatna możliwość i łączy się z koniecznością wpłacenia od 30 do 200 złotych. Dokładne kwoty są naliczane od kwoty pożyczki. Podsumowując, pożyczka remontowa jest często pobieranym zobowiązaniem, dzięki któremu niejeden drobny remont udało się zrealizować z całkiem dobrym efektem.


Zostaw komentarz