Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka na sms

Brak gotówki w portfelu spędza Ci sen z powiek? Skorzystaj z pożyczki na sms i nie martw się dłużej. Jeśli potrzebujesz gotówki na przysłowiowe wczoraj to nie zwlekaj i wybierz pożyczkę na sms. Wystarczy dowód osobisty oraz jeden sms by otrzymać nawet do trzech tysięcy złotych. Nie musisz dłużej męczyć się z bankami i stać w kolejkach. Weź szybką pożyczkę przez telefon jeszcze dziś i sprawdź ile możesz zyskać.

Szybka pożyczka bez wychodzenia z domu

Jeśli potrzebujesz natychmiastowego zastrzyku gotówki nie musisz już dłużej czekać. Wystarczy jeden sms i pieniądze otrzymasz w ciągu godziny. Bez zbędnych formalności, załatwiania stert dokumentów i setek odpisów. Wystarczy dowód osobisty oraz dane personalne w nim zawarte. Poprzez wysłanie sms wyrażamy chęć otrzymania pożyczki. Następnie kontaktuje się z nami pracownik wybranej przez nas firmy, i omawia szczegóły pożyczki. W zależności od naszego wyboru procedurę możemy dokończyć przez internet, telefon lub osobiście spotkać się z pracownikiem u nas w domu lub w oddziale terenowym parabanku. Otrzymanie pożyczki jeszcze nigdy nie było aż tak proste i szybkie.

Czy warto brać pożyczki przez sms?

Umowa pożyczkowa zawierana przez internet wydaje się być dość podejrzana. Nic jednak bardziej mylnego. Taki typ pożyczek jest jednakowo chroniony prawnie. Nie musimy obawiać się, że zostaniemy oszukani lub, że umowa zawiera kruczki prawne przez, które będziemy zmuszeni do płacenia dużo większych odsetek niż pierwotnie ustaliliśmy. Wszystkie legalnie działające firmy pożyczkowe oraz parabanki podlegają tym samym przepisom i regulacjom prawnym co tradycyjne banki. Nie może więc być mowy o jakiś sztuczkach bądź nieczystych zagraniach. Działania tego typu nie są również możliwe z powodu dużej konkurencji na rynkach finansowych. Firma, która oszukiwałaby swoich klientów dość szybko poniosłaby za to wysoki wymiar kary – upadłość. Tak więc reasumując nie musimy obawiać się o swoje bezpieczeństwo przy zawieraniu tego typu umów.


Zostaw komentarz