Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka od ręki w domu

Nie masz czasu na stanie w długich bankowych kolejkach? A może figurujesz w rejestrze BIK i nie masz szansy na tradycyjny bankowy kredyt? Jest rozwiązanie! Pożyczka od ręki, w domu to sposób na szybką gotówkę, w kilka minut. Bez poręczycieli, bez zbędnych formalności!

Figuruję w BIK, mam szansę na pożyczkę?

W przypadku pożyczki od ręki, historia kredytowa nie ma najmniejszego znaczenia, wiec nawet osoby figurujące w rejestrze BIK czy KRD mają szansę na otrzymanie gotówki, ponieważ do wzięcia takiej pożyczki najczęściej potrzebny jest jedynie dowód osobisty oraz stały adres zameldowania na terenie Polski. Czasem, choć nie jest to regułą, należy przedstawić zaświadczenie o dochodach. Nie jest natomiast wymagana zgoda współmałżonka, ani nie są potrzebni żadni poręczyciele.

W jaki sposób można wziąć taką pożyczkę?

Tego typu pożyczka charakteryzuje się wygodą i prostotą. Aby ją zaciągnąć nie trzeba stać w długich, bankowych kolejkach ani wypełniać ogromnej ilości wniosków. Jedyne co należy zrobić to zadzwonić do oddziału lub wypełnić wniosek internetowy, który jest rozpatrywany już w kilka minut od złożenia. Następnie do naszego mieszkania przyjeżdża przedstawiciel danej instytucji poza bankowej, w celu omówienia szczegółów pożyczki i od razu wypłaca pieniądze. Jest to bardzo wygodny sposób dla pożyczkobiorców, ponieważ ma szansę dowiedzieć się o warunkach pożyczki, jej ratach i czasie spłaty, osobiście z przedstawicielem, który stara się dobrać najodpowiedniejsze warunki dla danego klienta. A otrzymane pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel!

Wygodna pożyczka

Tego typu pożyczki są coraz popularniejsze w Polsce, ponieważ charakteryzuje je wygoda. Przy jej zaciąganiu nie musimy wypełniać zbędnych formalności – wystarczy jedynie jeden wniosek; aby otrzymać pieniądze nie musimy wychodzić z własnego domu. Wygoda to również spłacanie rat – pieniądze mogą być przelewane na konto bankowe instytucji lub możemy spłacać je bezpośrednio u przedstawiciela, który odbiera raty, w terminie wcześniej ustalonym, przyjeżdżając do naszego domu.


Komentarze

  1. Czy jest możliwość otrzymania pożyczki od ręki w domu na 35000 zł?

Zostaw komentarz