Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka online na raty

Szybkie pożyczki online na raty. Wszystkie formalności przez Internet. Pożyczka online na raty – błyskawicznie i bez wychodzenia z domu. Pożyczki online na raty – dogodne warunki bez wpływu na rodzinny, domowy budżet. Pożyczka online na raty – szybka gotówka w 30 minut – minimum formalności. Weź pożyczkę online i zapomnij o problemach finansowych.

Masz kłopoty finansowe? Potrzebujesz szybko gotówki? A może planujesz zakup nowego sprzętu AGD lub RTV? Pożyczka online na raty to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Pożyczkę przez Internet może wziąć każda osoba, która posiada jakikolwiek dochód :etat, emeryturę, rentę lub zasiłek. Dla pożyczkodawcy nie jest ważne na co przeznaczymy pożyczoną gotówkę – liczy się regularna spłata rat.

Formularz online – gotówka na koncie w 30 minut

Wiele osób decyduje się na pożyczkę online, ponieważ daje ona możliwość zdobycia szybkiej gotówki bez wychodzenia z domu. Jeśli chcemy otrzymać pożyczkę musimy wypełnić krótki formularz na stronie para banku zawierający podstawowe dane i pytania. Po kontakcie z przedstawicielem wybranej placówki pieniądze są na naszym koncie.

Pożyczki online – jakie raty miesięczne

Pożyczkę możemy otrzymać bardzo szybko jeśli wykażemy, że jesteśmy w tanie ją spłacać. Podstawowym plusem pożyczek na raty jest ich wysokość oraz termin spłaty. Jest on dużo większy niż w przypadku tzw. ”chwilówek”. Czas spłaty zależny jest od kwoty pożyczki. Im większa kwota – tym dłuższy termin spłaty. Zazwyczaj instytucje para bankowe udzielają pożyczki na raty na 36 lub 48 miesięcy.

Zanim zdecydujemy się wziąć pożyczkę na raty należy dobrze przemyśleć kwotę, którą chcemy pożyczyć. Końcowa kwota do spłaty to zawsze pożyczona gotówka oraz opłaty dodatkowe. Opłaty dodatkowe to przede wszystkim oprocentowanie rat w skali roku (zazwyczaj waha się ono między 8% do 12%), koszty operacyjne, dodatkowe aneksy do umowy, opłaty związane z konkretnym rodzajem pożyczki. Zawsze warto wziąć też pod uwagę koszty związane z ewentualnym odstąpieniem od umowy lub też brakiem spłaty rat w terminie.


Zostaw komentarz