Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka online na rok

Tania pożyczka online na rok dla każdego: rolników, studentów, emerytów, czy bezrobotnych i zadłużonych. Ranking najlepszych ofert online dla każdego. Brak dodatkowych kosztów, pieniądze dla każdego na dowolny cel. Pożyczka na dłuższy okres spłaty.

Szybkie pożyczki na różne terminy

Pożyczanie pieniędzy w firmach pozabankowych nie dość, że jest łatwe, to jeszcze można wybrać dogodny termin spłaty. Obok chwilówek pożyczanych na tydzień, dwa tygodnie lub miesiąc, można pobrać pożyczkę nawet na pół roku, rok czy dwa, a nawet trzy lata. Taka pożyczka ma wiele zalet i jest idealnym sposobem finansowania różnorodnych potrzeb każdej osoby. Firm oferujących pożyczki online na dłuższy termin jest kilka. Różnią się kwotami, czasem pożyczania pieniędzy oraz oprocentowaniem. Z tego powodu klient powinien porównać wszystkie dostępne na rynku pożyczki i wybrać najlepszą z nich.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Firmy pozabankowe pożyczają pieniądze osobom mającym co najmniej 18 lat, a nie więcej niż 75 lat. Niektóre firmy nie określają górnej granicy wieku, w którym można pożyczyć pieniądze. Wymagają często ubezpieczenia pożyczanej kwoty, aby w pełni zabezpieczyć własne interesy. Część firm jednak ogranicza wiek pożyczkobiorcy do 70 lub 75 lat. Na pożyczkę mogą liczyć osoby pracujące z niskimi dochodami, emeryci, renciści, studenci, zawsze muszą to być osoby pełnoletnie. Muszą mieć konto bankowe, telefon komórkowy, dowód osobisty oraz zdolność do czynności cywilno-prawnych. Osoby bezrobotne także mają szansę na otrzymanie pożyczki tego rodzaju.

Podsumowując, pożyczanie pieniędzy jest znakomitym sposobem na sprawne funkcjonowanie, ale nie należy przesadzać z pożyczkami. Nie zaleca się na przykład mnożenia pożyczek i posiadania kilku pożyczek jednocześnie. Lepiej pobrać jedno zobowiązanie, spłacić je i dopiero zabiegać o kolejne. Jest to bezpieczne i racjonalne rozwiązanie.


Zostaw komentarz