Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka pod zastaw domu

Najlepsza pożyczka pod zastaw domu na dowolny cel. Pieniądze bez poręczycieli i zaświadczeń o dochodach. Najlepsze warunki pożyczkowe. Sprawdź aktualne oferty pożyczek pod zastaw nieruchomości. Posiadasz własny dom? Weź tanią pożyczkę dla każdego pod zastaw. Błyskawiczny przelew w gotówką, niskie raty, niewielkie oprocentowanie, długi okres spłaty.

Posiadanie własnego domu nie zawsze oznacza dobrobyt finansowy. Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na kupno, a nawet budowę domu, który automatycznie idzie pod hipotekę. Korzystanie z kredytu, który niekiedy obejmuje okres całego życia klienta to nie lada wyzwanie. Pojawienie się wówczas nagłych przypadków wiąże się z koniecznością pozyskania dodatkowych pieniędzy. W takiej sytuacji do banku nawet nie ma po co się zgłaszać. Jedynym, ale wcale nie gorszym rozwiązaniem jest udanie się do tak zwanego parabanku po pożyczkę pod zastaw domu.

Posiadanie zadłużeń, ale i inne wydatki mogą zostać pokryte dzięki pożyczce pod zastaw własnego domu. Nie trzeba wówczas przedkładać zaświadczeń o dochodach, PITów, czy jeszcze innych dokumentów. Jedyne co należy zrobić to posiadać dowód osobisty oraz akt własności danej nieruchomości. W takim wypadku należy skontaktować się z firmą pożyczkową. Można to zrobić w dwojaki sposób. Pierwszy to wypełnienie formularza online. Wówczas pracownik samodzielnie kontaktuje się z zainteresowanym. Inne rozwiązanie to nawiązanie samodzielnego kontaktu przy pomocy telefonu lub udaniu się do placówki firmy.

Bardzo ważne jest to, że nie jest konieczna wycena domu. To nie dość, ze duże ułatwienie, skrócenie czasu oczekiwania na gotówkę, ale również oszczędność pieniędzy. Pieniądze zostają przyznane błyskawicznie. Pracownik szacuje możliwości klienta, po czym udziela nawet bardzo wysokich pożyczek, które bez zastawu byłyby niemożliwe. Bardzo ważne jest to, że pożyczkobiorca nieustannie korzysta z zastawionego domu. Dopiero w przypadku zaprzestania spłaty pojawi się firma pożyczkowa celem odzyskania długu. To jednak bardzo długa procedura, która trwa bardzo długo, a klient, który nie ma pieniędzy na terminową spłatę może skorzystać z przedłużenia okresu spłaty.

Na co wydać pieniądze z zastawu?

Gotówka pozyskana z pożyczki pod zastaw domu może być wykorzystana na dowolny cel. Jak to możliwe? Mimo, że pod zastaw oddano dom, to pieniądze wcale nie muszą być przeznaczone na jego remont, czy spłatę długa z nim wiązane. W rzeczywistości klient samodzielnie wybiera cel zaciągniętej pożyczki. Dla firmy pozabankowej najważniejsza jest terminowa spłata, a nie to kto, ile i na co pożyczył gotówki. Tego typu bezproblemowe zobowiązania doskonale zastępują wymagające, bankowe kredyty.


Komentarze

  1. Czy oferujecie pożyczki pod zastaw domu? Jakie warunki i ograniczenia dotyczą takiej pożyczki? Jakie dokumenty są wymagane do jej uzyskania? Jakie są koszty związane z pożyczką? Jak długo trwa proces weryfikacji i zatwierdzenia takiej pożyczki?

Zostaw komentarz