Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka pod zastaw udziałów w nieruchomości

Pożyczka pod zastaw udziałów w nieruchomości, możliwość skorzystania z pożyczki bez żyrantów! Jeżeli nie będziesz w stanie spłacić pożyczki to udziały w nieruchomości pokryją wszelkie koszty! Tania pożyczka pod zastaw udziałów nieruchomości bez zbędnych dokumentów.

Jakie warunki muszę spełnić przy pożyczce pod zastaw udziałów w nieruchomości?

Każdy wie, jak ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć kogoś, kto zgodzi się podżyrować nam kredyt czy pożyczkę. Czy w ogóle możemy uniknąć tego warunku? Czy jest sposób, którym zastąpimy żyranta? Owszem, jest to bardzo łatwe. Pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomościach pozwalają nam na skorzystanie z szybkiej pomocy finansowej bez proszenia naszych znajomych czy rodziny o podżyrowanie. Często do tej pory był to jednak jedyny sposób na uzyskanie zgody od pożyczkodawcy. Oczywiście wiązało się to nie tylko z zakłopotaniem obu stron. Brat prosił siostrę aby była jego żyrantem. No i jak tu odmówić w takiej sytuacji? Chociaż siostra chce pomóc bratu to nie chce narażać losu finansów swojej kilkuosobowej rodziny na uszczerbek spowodowany bezmyślnością w zarządzaniu swojego lekkomyślnego brata. To przykład klasycznych nieporozumień, których każdy może uniknąć. Od tej pory każdy może skorzystać z szybkiej, niewymagającej żyrantów pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomości. To proste rozwiązanie, które pozwala aby każdy sam mógł załatwić wszelkie formalności. Nie narażać się na konflikty z przyjaciółmi i samemu zarządzać swoim budżetem.

Potrzebujesz szybkiego wsparcia? Sprawdź pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomości

Najprostszy sposób na zdobycie gotówki, której potrzebujesz. Każdy, kto posiada udziały w nieruchomościach może wykorzystać je w ciężkich chwilach, kiedy potrzebuje pieniędzy i nie ma pomysłu jak je zdobyć. Oczywiście udziały są swoistym zabezpieczeniem takiej pożyczki, więc w razie poważnego wypadku, lub śmierci Twój dług nie będzie kłopotem dla bliskich. Wszystkie koszty pokryją udziały. To bardzo rozważne i bezpieczne posunięcie w finansach domowych. Istotne jest przecież aby to co robimy, nie zostało dla naszej rodziny ciężarem. Kiedy nie jesteś samotny i posiadasz osoby, które utrzymujesz i macie wspólny budżet to ważne jest, aby zabezpieczyć ich przyszłość. Pożyczka pod zastaw udziałów w nieruchomości pozwala również na spłatę pożyczki w taki sposób, aby nieruchomość została w rękach właściciela, nawet kiedy nie dokończył on jej spłaty. Bo przecież jeżeli jesteś posiadaczem nieruchomości w 90%, a Twoja pożyczka opiewa w 30%, to nawet w najgorszym przypadku losowym większa część nadal pozostaje u Ciebie!

Oferty - Pożyczka pod zastaw udziałów w nieruchomości

 • Gwarantujemy najlepszą jakość usług...

  Gwarantujemy najlepszą jakość usług oraz najtańszą pożyczkę pod zastaw udziałów w całej Polsce! Z nami spłacanie rat jeszcze nigdy nie…zobacz ofertę »
 • Masz nieruchomość i potrzebujesz...

  Masz nieruchomość i potrzebujesz gotówki? Szybkie i tanie pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomości Jesteś właścicielem: - domu - mieszkania…zobacz ofertę »
 • Oferta pożyczek pod zastaw...

  Oferta pożyczek pod zastaw udziałów w nieruchomości na wysokie kwoty z niskim oprocentowaniem Jeżeli potrzebujesz dużej kwoty nawet 500 000…zobacz ofertę »

Tania pożyczka pod zastaw udziałów w nieruchomości bez złożonych formalności w 15 minut na koncie

Zdarzają się sytuacje wyjątkowe w których natychmiast potrzebujemy dodatkowych pieniędzy. Często nasze oszczędności są zbyt małe, aby uregulować pewne sprawy. Wielu sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć, dlatego też instytucje pozabankowe stworzyły oferty dogodne, elastyczne i dostosowane do preferencji klienta będącego w nagłej potrzebie. Często bez zbędnych formalności możemy uzyskać nawet kilkanaście bądź kilkadziesiąt tysięcy, wystarczy spełnić jeden warunek – posiadać nieruchomość na własność. Błyskawiczną pożyczkę od ręki po zastaw nieruchomości możemy przeznaczyć na dowolny cel. Może to być remont mieszkania czy samochodu, mogą to być codzienne zakupy czy wydatki związane z bieżącymi rachunkami za wodę czy energię. Ekspresowa pożyczka pod zastaw udziałów w nieruchomości to również szansa na uregulowanie wszelkich zaległych należności w postaci wcześniej zaciągniętych pożyczek. Nie ma żadnych przeszkód w tym abyśmy za pożyczone pieniądze wyjechali na wymarzone wakacje czy też kupili wyjątkowy prezent dla naszej ukochanej osoby. Tylu ilu ludzi tyle różnorakich potrzeb. Dlatego też pożyczki od zastaw udziałów w nieruchomości są tak elastyczne. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom każdego z zainteresowanych klientów. Pożyczkodawcy zmniejszają formalności do minimum. Już dziś, aby ubiegać się o pożyczkę pod zastaw nieruchomości wystarczy dowód osobisty bądź inny dowód tożsamości ze zdjęciem i skan aktu notarialnego nieruchomości którą chcemy zastawić. Zarówno zgłoszeniowy formularz jak i wszelkie warunki oferty są jasne, proste i przejrzyste.

Jak wybrać najlepszą pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Przed zaciągnięciem pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomości możemy bez pośpiechu przeanalizować ile i na jaki okres czasu zamierzamy pożyczyć. Wszystko można dokładnie przeliczyć, dzięki zamieszczonemu na stronach kalkulatorowi pożyczkowemu. System został skonstruowany tak, iż zanim złożymy wniosek o pożyczkę pod zastaw udziałów w nieruchomości jesteśmy świadomi wysokości oprocentowania i każdej miesięcznej raty. Możliwe staje się również indywidualne dostosowanie rat, ich wysokości i częstotliwości. Decyzje o przyznaniu pieniędzy uzyskujemy natychmiast. W parę chwil po otrzymaniu odpowiedzi możemy spodziewać się przelewu bezpośrednio na nasze bankowe konto. Tak krótki czas oczekiwania jest możliwy dzięki sprawnemu systemowi przyjmowania wniosków. Ponadto pożyczkodawcy w ramach uproszczonych formalności przy ubieganiu się o tanią pożyczkę pod zastaw nieruchomości gwarantują brak dodatkowych weryfikacji. Oznacza to, iż nie dokonuje się sprawdzenia i analizy rejestrowych baz dłużników. Pominięcie tych zbędnych procedur znacznie przyspiesza dokonanie przelewu. Co więcej, staje się szansą na zdobycie dodatkowego finansowego wsparcia osobom zadłużonym, posiadającym negatywny BIK.

pozyczka pod zastaw udzialow w nieruchomosci - obrazek 1
Przed zaciągnięciem pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomości skonsultuj umowę z prawnikiem.

Komentarze

 1. Witam potrzebuję pilnie 100000 pod zastyaw 6/8 udziału w nieruchomości

  • Najkorzystniejsza pożyczka pod zastaw nieruchomości na niski procent!

   Niskooprocentowane pożyczki pod zastaw udziałów na duże sumy!

   * bez zaświadczeń o dochodach
   * bez poręczeń osób trzecich.
   * uproszczone formalności – wystarczy skan aktu notarialnego Twojej nieruchomości
   * wystarczy mieć ważny dowód i rachunek bankowy.

   Jeżeli chcesz przekonać się jaką kwotę otrzymasz – koniecznie sprawdź ofertę i zostaw komentarz!

   * Pomoc finansową otrzyma dosłownie każdy
   * Nie pytamy nawet o cel wydania gotówki
   * Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

   MOŻESZ OTRZYMAĆ NAWET 500 000 ZŁ!

   Czekamy na Ciebie! Napisz komentarz, prześlemy Ci najlepsze warunki pożyczki pod zastaw nieruchomości, jaką znajdziesz na naszym rynku finansowym!

 2. Ksenia z Olsztyna

  Chciałabym się podzielić moimi przemyśleniami i swoim doświadczeniem odnośnie szybkich pożyczek niebankowych. W odpowiedzi na coraz większe żądania konsumenckie powstał i wysoko rozwinął się sektor pożyczek internetowych, które oferują pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomości. Udzielane są one przez instytucje pozabankowe, które dają gwarancję bezpieczeństwa oraz doskonałą jakość obsługi klienta. Pod terminem dobrej jakości kryje się fakt, iż pieniądze w postaci pożyczki online możemy uzyskać od ręki w zaledwie kilkanaście minut. Szybkość to cecha charakterystyczna wszystkich pożyczek internetowych. Dlatego też z ofert tych korzystamy chętnie i często. Ja też skorzystałam z takiej pożyczki. Potrzebował większą sumę, dlatego zdecydowałam się na pożyczkę pod zastaw udziałów w nieruchomości. Miałam mieszkanie warte 250 000 zł. Dostałam aż 50 000 zł przy małej ilości formalności do spełnienia. Zostały mi dwie ostatnie raty, nie załuje, moge polecić każdemu.

 3. Firma Finance$$$ oferuje pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomości

  Gwarantujemy najlepszą jakość usług oraz najtańszą pożyczkę pod zastaw udziałów w całej Polsce!

  Z nami spłacanie rat jeszcze nigdy nie było tak proste!

  Maksymalna kwota pożyczki: 400 000 zł
  Minimalny okres: 5 lat
  Wakacje kredytowe

  Pomożemy Ci przejść przez formalności! Aplikuj już teraz!

  SZYBKO, TANIO, DLA KAŻDEGO, 100% ONLINE

 4. Potrzebuję pożyczyć 40 tysięcy. Posiadam 1/6 wartości udziałów w nieruchomości.

 5. NISKIE OPROCENTOWANIE, SZYBKO I BEZPIECZNIE - POŻYCZKI POD ZASTAW UDZIAŁÓW W TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

  Masz nieruchomość i potrzebujesz gotówki? Szybkie i tanie pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomości

  Jesteś właścicielem:
  – domu
  – mieszkania
  – działki
  – domku letniskowego
  – lokalu użytkowego

  ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! OFERUJEMY POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI NAWET DO 1 MLN ZŁ!

  – Okrojone formalności
  – Długi okres spłaty
  – Korzystna umowa
  – Pieniądze tego samego dnia zostaną przelane na konto
  – Dla osób zadłużonych i bez stałych dochodów

  Napisz komentarz, opisz swoją sytuację, a obiecujemy, że otrzymasz najlepszą ofertę na rynku!

 6. Jestem zainteresowany pozyczka pod zastaw udzialu po spadku.

 7. Posiadam w Wieluniu 2/12 udzialu kamienicy + plac prywatny podwurko mozliwosc garazu

 8. Najlepsze pożyczki dla każdego pod zastaw

  Oferta pożyczek pod zastaw udziałów w nieruchomości na wysokie kwoty z niskim oprocentowaniem

  Jeżeli potrzebujesz dużej kwoty nawet 500 000 zł i posiadasz nieruchomość na własność lub jakiś udział zostaw w komentarzu swoje dane, a udzielimy Ci najlepszej pożyczki bez nadmiernych formalności.

  * bez weryfikacji BIK, KRD, BIG, ERIF
  * bez zaświadczeń o dochodach
  * procedury ograniczone do minimum
  * wszystko załatwisz online
  * bez wychodzenia z domu
  * najniższe oprocentowanie na rynku

  Nasz doradca finansowy pomoże Ci przejść przez całą procedurę!
  PIENIĄDZE OTRZYMASZ JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA!

  Czekamy na Twoje zgłoszenie w komentarzu. Napisz jakiej kwoty potrzebujesz, prześlemy Ci wstępne warunki i wszystkie szczegóły.

 9. Jestem zainteresowana kredytem.Prosze o kontakt.

 10. potrzebuje pozyczki 25-30 tys na jak najdluszy okres czas bez zgody meza jestem wspolwlascicielem domu na dzialce o powierzchni 52 ary czy jest szansa uzyskac taka kwote prosze o szybka odpowiedz pilne

 11. Witam, posiadam 5/12 udziału mieszkania w Warszawie. Potrzebuję pożyczki w wysokości ok. 15 tys.

 12. Potrzebuję 130000 pod zastaw 6/8 nieruchomości

 13. nieruchmośc warta ok 600tyś, jestem współwłascielem, bez zgody drugiego własciciela

 14. Jestem zainteresowany pozyczka pod zastaw udzialu po spadku.

 15. Bardzo bym prosił o kontakt w sprawie pożyczki pod zastaw 1/4 udziału w mieszkaniu. Pozdrawiam

 16. Witam potrzebuje 120 tysiecy pod zastaw 1/2 udziału w nieruchomości

 17. proszę o kontakt w sprawie pożyczki pod zastaw udziałów na 30 tys

 18. Witam posiadam 1/3 udziałów w nieruchomości a wyceniona jest całość na 250 tys chciałbym sprzedać swoje udziały bądź zaciągnąć pożyczkę

 19. witam szukam pożyczki kredytu pod zastaw mieszkania na okres 15lat kowta jaka mnie interesuje to 200000

 20. Jestem władcicielką 1/3 domu wycenioneo przez sąd na kwote 960 tys potrzrbuje 170 ,tys na spłate syna i sprzedaż domu na rynku wtornym

 21. Jestem zainteresowana dużą pożyczką pod zastaw mieszkania o wartości 250 000 zl. Proszę o odp na e-maila. Dziękuje i pozrawiam

 22. Witam. Jestem zainteresowany pożyczka pod zastaw udziału w nieruchomosci. Potrzebuję 5tys. Nieruchomość warta jest ok. Miliona zlotych. Mój udział to ok. 200tys. Proszę o kontakt telefoniczny XXX XXX XXX

 23. witam… jestem zainteresowany kwota 100 tys… prosze o jak najszybszy kontakt na adres e-mail… lub pod numerem XXX XXX XXX pozdrawiam

Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczki chwilówki bez bik – nawet dla osób ze złą historią

Marek HHHH

Pożyczki pod weksel – na weksel

Ewelina

Pożyczka dla osoby niepełnoletniej

Damian

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

rAFII

Chwilówki z komornikiem – dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi

Magda