Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka pozabankowa na dowód

Szybka pożyczka na dowolny cel bez zaświadczeń o dochodach. Sprawdź gdzie warto brać pożyczkę bez BIK i KRD. Porównywarka pożyczek pozabankowych. Najlepsze pożyczki pozabankowe na dowód dla rolników, emerytów, studentów i osób bezrobotnych. Natychmiastowa akceptacja wniosków, niskie oprocentowanie, niewielkie raty, możliwość przedłużenia okresu spłaty. Błyskawiczna akceptacja wniosków przez Internet.

Dla kogo pożyczka na dowód?

Pożyczka to jedno z podstawowych źródeł dodatkowej gotówki. Prędzej czy później każdy z nas jest zmuszony do jej zaciągnięcia. Okazuje się, że nie zawsze wiąże się ona z gorszą sytuacją finansową. Po pożyczki sięgają także inwestorzy, czy osoby chcące po prostu skorzystać z urlopu. Dotyczy to także tych, którzy korzystają z pozabankowej pożyczki wyłącznie na dowód osobisty. Jako, że są one brane na każdy cel, może po nią sięgać praktycznie każda pełnoletnia osoba, która posiada dowód osobisty. Wśród wymogów znaleźć można jeszcze wyłącznie pełną zdolność do czynności prawnych oraz polskie obywatelstwo. Jak widać, nie trzeba przedkładać zaświadczeń o dochodach, czy innych wymagających dokumentów. Dzięki temu po gotówkę z parabanku sięgnąć można w każdej chwili.

Po co pożyczka pozabankowa?

Każdy z nas pożyczki pozabankowe używa na dowolnie wybrany cel. Jest to możliwe, ponieważ firmy pozabankowe nie sprawdzają faktur, rachunków, ani planów. Co więcej, nie pytają o chęci, ani konkretne plany. Najważniejsze jest dla nich to, by klient był zadowolony oraz spłacił zobowiązanie na czas. Zazwyczaj pożyczki te zaciągane są w celu podreperowania budżetu domowego. To jednak nie znaczy, że nie jest wykorzystywana do sfinansowania wakacji, kupna samochodu, czy inwestycji. Każdy cel jest dobry, o ile jest w pełni przemyślany.


Zostaw komentarz