Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka pozabankowa ze złą historią kredytową

Natychmiastowe wsparcie pieniężne dla każdego. Pieniądze na dowolny cel bez poręczycieli. Nie potrzebne zaświadczenia o dochodach. Weź dowód i wypełnij formularz przez Internet. Tania pożyczka pozabankowa ze złą historią kredytową bez BIK i KRD. Ranking najlepszych ofert. Porównaj pożyczki i weź najlepszą. Niskie oprocentowanie, mały procent, jedynie na dowód.

Zła historia kredytowa wydaje się być bardzo niekorzystnym czynnikiem w zaciąganiu pożyczek. Oczywiście jest to niekomfortowa sytuacja, niemniej jednak nie ma sytuacji bez wyjścia. Mimo, że banki udzielają wówczas odmownej decyzji, to i tak zainteresowani mogą liczyć na dodatkowe źródło gotówki. Jak to w ogóle jest możliwe? W takich chwilach z pomocą wychodzą pozabankowe instytucje finansowe. Nie trzeba się ich bać, a wręcz przeciwnie. Cieszą się coraz większą renomą. Możliwe jest zaciąganie ich przez Internet, ale już nawet telefon. Każdy zainteresowany może także wykorzystać możliwość dostarczenia pieniędzy do ręki, dzięki obsłudze w domu klienta.

Kto może wziąć pożyczkę ze złym BIK?

Tak zwane parabanki są w stanie udzielić pożyczki nie tylko osobom znajdującym się na emeryturze, rencie, czy tak zwanej umowie śmieciowej. Pożyczkę otrzymają rolnicy, studenci, ale także osoby bezrobotne, czy wręcz zadłużone. Posiadanie niekorzystnego zapisu w Biurze Informacji Kredytowej jest niczym strasznym. Pozabankowe firmy pożyczkowe nie sprawdzają swoich klientów. Dzięki temu można z powodzeniem mieć zły BIK. Każdy ma równe szanse i pewność, że w nagłych sytuacjach, które wymagają błyskawicznej gotówki dostaną ją bezpośrednio na konto bankowe, bez weryfikacji, bez ukrytych kosztów, bez poręczycieli i bez zbędnych pytań.

W jaki sposób zaciągnąć pożyczkę?

Napotkać się można na różnego rodzaju reklamy, które ogłaszają, że pożyczka dostępna jest w 15 minut. Wbrew pozorom jest to prawda. Parabanki udzielają pożyczek natychmiastowych. Zaraz po tym jak otrzymują wniosek online, którego wypełnienie nie trwa dłużej niż kilka minut, automatycznie akceptują dobrze wypełniony wniosek i przechodzą do przekazania gotówki prosto na konto klienta. Najszybciej, bo w ciągu kilku minut pożyczkę otrzymuje się na koncie bankowym w tym samym banku, z którego korzysta także firma pożyczkowa.

Zdarza się, że celem zwiększenia bezpieczeństwa oraz potwierdzenia danych, firmy stosują specjalną weryfikację. Mimo, że brzmi to bardzo wymagająco, to w rzeczywistości opiera się wyłącznie na przelaniu z własnego konta jednego grosza na konto firmy. Pracownik wówczas może zweryfikować dane widniejące w przelewie oraz we wniosku wysłanym online. Istnieje tutaj jedna zasada – aby weryfikacja wyszła pomyślnie, koniecznie należy przelać pieniądze z konta, które podane jest we wniosku. Co więcej, te sprawdzenie danych klienta dzięki przelewowi przyspiesza cała procedurę przesłania pieniędzy. Dlaczego? Pracownik nie musi wpisywać wszystkich danych klienta, a jedynie wykonać przelew zwrotny. To z kolei kolejne ograniczenie cennych dla zainteresowanego minut. Właśnie te wszystkie czynniki, z pozoru niewygodne stwarzają korzystne warunki, jakie przejawiają pożyczki pozabankowe, w tym te ze złą historią kredytową.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Polecane firmy pożyczkowe

Alek

Pożyczki Kraków od ręki dla wszystkich

iza

Pożyczki Kraków od ręki dla wszystkich

zocha

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Anna F

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Michu