Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka prywatna na 10 lat

Szukasz pożyczki z długim okresem spłaty? Oferta pożyczki prywatnej nawet na 10 lat! Coraz większa liczba osób prywatnych decyduje się na udzielanie długoterminowych pożyczek społecznościowych. Jest to prosty sposób na szybką i dużą gotówkę bez drenowania portfela oraz zawracania sobie głowy papierkową robotą. Wejdź i sprawdź gdzie szukać pożyczek prywatnych na okres nawet 10 lat. 10 lat na spłatę pożyczki z niskim oprocentowaniem i bez sprawdzania w BIK i KRD.

Światowy kryzys oraz niestabilność wielu banków stworzyło swoisty duet umożliwiający wejście na rynek pożyczek prywatnych

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się pożyczki prywatne. Tak zwane pożyczki społecznościowe to kredyty udzielane przez osobę prywatną drugiej osobie prywatnej. Do tej pory najczęściej były to kwoty drobne, pożyczane na stosunkowo krótki okres czasu. Jednak wraz z upływem czasu oraz nastąpieniem kryzysu finansowego, wiele osób prywatnych zdecydowało się zacząć udzielać coraz większych pożyczek. W roku 2015 mamy zaś możliwość pożyczania dość pokaźnych kwot na okres nawet do 10 lat. Mimo to pożyczki prywatne wciąż mogą się pochwalić stosunkowo niskim oprocentowaniem oraz brakiem papierkowej roboty czy kłopotliwych pytań.

Internet nowym medium łączącym ludzi z różnych zakątków świata

Do wzrostu popularności pożyczek prywatnych przyczynił się również rozwój Internetu. Obecnie nie ma nic prostszego niż wejść na stronę WWW i znaleźć całą rzeszę osób udzielających korzystnych pożyczek społecznościowych. Dzięki tak dużej bazie ofert możemy zawsze wyszukać coś dla siebie. Jeśli zaś preferujemy spotkanie w cztery oczy z potencjalnym pożyczkodawcą możemy umówić się w specjalnie przygotowanych do tego celu punktach w wielu większych miastach Polski. W Internecie możemy także sprawdzić wiarygodność naszego wspólnika oraz opinie innych klientów. To znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz zmusza pożyczkodawców do bycia uczciwym wobec klienta.

Gdzie mogę otrzymać pożyczkę prywatną? Jaka będzie jej cena?

Poszukiwania korzystnej pożyczki prywatnej należy rozpocząć na forum lub blogu o tematyce finansowej a najlepiej czysto pożyczkowej. Odnajdziemy tam linki do wielu forum na, których ogłaszają się potencjalni pożyczkodawcy. Następnie wystarczy sprawdzić opinie o wybranej osobie i możemy umawiać się na spotkanie lub jeśli wolimy załatwić całość w 100% online. Jedyne co potrzebujemy to dowód osobisty i e-podpis. Co do ceny i okresu na jaki możemy otrzymać pożyczkę, to mamy tutaj do czynienia z dużymi rozbieżnościami. Najtańsze pożyczki zaczynają się od 2-3% wartości. Im jednak na dłużej chcemy pożyczkę tym jej cena wzrośnie. W przypadku ofert na 10 lat możemy spodziewać się oprocentowania w granicach 6-8%. Jest to cena porównywalna do ofert wielu banków.


Komentarze

  1. szukam pozyvzki prywatnej 20000 na 10 lat nie wplacam zaliczek nie posiadam nieruchomosci -staly dochod

Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Najlepsze szybkie pożyczki internetowe z Vivus.pl

Michal

Gdzie szukać pożyczki na małą kwotę?

Tomasz

Pożyczka na spłatę długu komornika debetu

Robert

Pożyczka na telefon

Jolanta

Pożyczka z dostawą do domu – pożyczki u klienta w domu

Patryk