Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka prywatna na 10 lat

Szukasz pożyczki z długim okresem spłaty? Oferta pożyczki prywatnej nawet na 10 lat! Coraz większa liczba osób prywatnych decyduje się na udzielanie długoterminowych pożyczek społecznościowych. Jest to prosty sposób na szybką i dużą gotówkę bez drenowania portfela oraz zawracania sobie głowy papierkową robotą. Wejdź i sprawdź gdzie szukać pożyczek prywatnych na okres nawet 10 lat. 10 lat na spłatę pożyczki z niskim oprocentowaniem i bez sprawdzania w BIK i KRD.

Światowy kryzys oraz niestabilność wielu banków stworzyło swoisty duet umożliwiający wejście na rynek pożyczek prywatnych

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się pożyczki prywatne. Tak zwane pożyczki społecznościowe to kredyty udzielane przez osobę prywatną drugiej osobie prywatnej. Do tej pory najczęściej były to kwoty drobne, pożyczane na stosunkowo krótki okres czasu. Jednak wraz z upływem czasu oraz nastąpieniem kryzysu finansowego, wiele osób prywatnych zdecydowało się zacząć udzielać coraz większych pożyczek. W roku 2015 mamy zaś możliwość pożyczania dość pokaźnych kwot na okres nawet do 10 lat. Mimo to pożyczki prywatne wciąż mogą się pochwalić stosunkowo niskim oprocentowaniem oraz brakiem papierkowej roboty czy kłopotliwych pytań.

Internet nowym medium łączącym ludzi z różnych zakątków świata

Do wzrostu popularności pożyczek prywatnych przyczynił się również rozwój Internetu. Obecnie nie ma nic prostszego niż wejść na stronę WWW i znaleźć całą rzeszę osób udzielających korzystnych pożyczek społecznościowych. Dzięki tak dużej bazie ofert możemy zawsze wyszukać coś dla siebie. Jeśli zaś preferujemy spotkanie w cztery oczy z potencjalnym pożyczkodawcą możemy umówić się w specjalnie przygotowanych do tego celu punktach w wielu większych miastach Polski. W Internecie możemy także sprawdzić wiarygodność naszego wspólnika oraz opinie innych klientów. To znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz zmusza pożyczkodawców do bycia uczciwym wobec klienta.

Oferty - Pożyczka prywatna na 10 lat

 • Przedstawiamy Państwu ofertę prywatnych...

  Przedstawiamy Państwu ofertę prywatnych pożyczek na wysokie kwoty nawet na 10-letni okres spłaty Zobacz jakie proponujemy warunki? * nawet dla…zobacz ofertę »

Gdzie mogę otrzymać pożyczkę prywatną? Jaka będzie jej cena?

Poszukiwania korzystnej pożyczki prywatnej należy rozpocząć na forum lub blogu o tematyce finansowej a najlepiej czysto pożyczkowej. Odnajdziemy tam linki do wielu forum na, których ogłaszają się potencjalni pożyczkodawcy. Następnie wystarczy sprawdzić opinie o wybranej osobie i możemy umawiać się na spotkanie lub jeśli wolimy załatwić całość w 100% online. Jedyne co potrzebujemy to dowód osobisty i e-podpis. Co do ceny i okresu na jaki możemy otrzymać pożyczkę, to mamy tutaj do czynienia z dużymi rozbieżnościami. Najtańsze pożyczki zaczynają się od 2-3% wartości. Im jednak na dłużej chcemy pożyczkę tym jej cena wzrośnie. W przypadku ofert na 10 lat możemy spodziewać się oprocentowania w granicach 6-8%. Jest to cena porównywalna do ofert wielu banków.


Komentarze

 1. szukam pozyvzki prywatnej 20000 na 10 lat nie wplacam zaliczek nie posiadam nieruchomosci -staly dochod

 2. Najtańsze prywatne pożyczki dla wszystkich z niskim oprocentowaniem

  Przedstawiamy Państwu ofertę prywatnych pożyczek na wysokie kwoty nawet na 10-letni okres spłaty

  Zobacz jakie proponujemy warunki?

  * nawet dla osób z komornikiem
  * pożyczek udzielamy w całej Polsce!

  Gwarantujemy naszym klientom!

  – Brak opłat wstępnych i przedpłat
  – 99% przyznawalność
  – Decyzja w 5min
  – Przelew w 30 minut
  – Akceptujemy zaległości w BIK
  – Formalności ograniczyliśmy do minimum
  – Bez zaświadczeń o dochodach

  Kwota naszych prywatnych pożyczek to nawet 100 tys zł na 10 lat!

  Jeżeli jesteś zainteresowany, zostaw komentarz, odpiszemy!

 3. Szukam pozyczki w kwocie 30 000zl na 10 lat mam dochod nieudokumentowany

 4. Szukam pozyczki w kwocie 25000zl na 10 lat

 5. Witam jestem zainteresowany pozyczka 50000 tys zl

 6. Proszę o kontakt .Jakie warunki udzielenia pożyczki 50.000 do 60.000 na przynajmniej 10 lat

 7. Jestem zainteresowana kredytem 100 tys na 10 lat

 8. Jestem zainteresowany 50 000 na 10 lat

 9. Witam. Interesuje mnie długoterminowa (do 10 lat) pożyczka w wysokości 40 tys. złotych. Regularne spłaty w BIK, brak zajęć komorniczych, spraw sądowych itp. Proszę o kontakt.

  • Witam interesuje mnie długoterminowa pożyczka ( do 10 lat ) pożyczka w wysokości 70000 lub 80000 tysięcy złotych . Jestem w sytuacji bez wyjścia mam zadłużenia które muszę jak najszybciej spłacić. Będę bardzo wdzięczna o kontakt . Błagam o pomoc

 10. Proszę o kontakt w sprawie pożyczki do 15000 i na okres spłaty do 60 mies(lub do uzgodnienia z udzielającym)

 11. Witam jestem zainteresowana kwota 600zł

 12. Jestem zainteresowany kredytem 2000-7000

 13. Witam. Jak najszybciej potrzebuje pożyczyć 2000 zl. Czekam na kontakt

 14. Witam potrzebuje pożyczki na dłuższy czas

 15. Czy oferta jest skierowana też dla osób zadłużonych? Jestem w BIK i jak najszybciej muszę pożyczyć 50 000 zl. Proszę o kontakt

 16. Witam. Potrzebuję pożyczki długoterminowej (10lat) w kwocie 55000zł, nie mam długów. Chcę spłacić kredyty aby zmniejszyć zobowiązania.

 17. Zainteresowany szybka pożyczką pozabankową na 4000 zl!

 18. Witam jestem zainteresowany 10 lat 80 tys

 19. Jeszcze nie miałam okazji skorzystać z tego portalu, ale chętnie zapoznam się z opiniami na jego temat. Łatwo znależć tu ogłoszenia prywatnych inwestorów, którzy udzielają pożyczek prywatnych z długim okresem spłaty, nawet na kilka lat?

 20. Witam. Proszę o pomoc prywatnego inwestora, który pomoze mi spłacić długi na około 8000 zl.

Zostaw komentarz