Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka prywatna na auto

Pożyczki społecznościowe to doskonały sposób na kupno nowego samochodu. Zmień swój samochód na lepszy dzięki pożyczce prywatnej. Na nowe auto dostaniesz każdą sumę pieniędzy.

Zakup samochodu, bez względu na to czy jest to nasze pierwsze auto, czy po prostu chcemy je zmienić na nowszy i lepszy model, zawsze wiąże się z poważnymi kosztami. To nie tylko cena samego pojazdu, ale także wszelkie opłaty rejestracyjne, ubezpieczeniowe, opłata za dokumenty itp. W efekcie takiego stanu rzeczy robi nam się okrągła, nierzadko wysoka suma. Jeśli dysponujemy środkami finansowymi, zmiana samochodu nie stanowi dla nas większego problemu.

Jeżeli jednak nie posiadamy wystarczającej sumy gotówki, a zależy nam na atrakcyjnej ofercie cenowe, która nie będzie czekała w nieskończoność, warto pożyczyć potrzebną sumę pieniędzy, która jest niezbędna do sfinalizowania transakcji. Nie zawsze pożyczki pozabankowe są dla nas najlepszą opcją, czasem potrzebujemy większej kwoty gotówki niż oferują nam instytucje zajmujące się ich udzielaniem. W takiej sytuacji dobrze sprawdzi się pożyczka prywatna , zaciągnięta u prywatnego inwestora. Takie pożyczki są szybkie, wygodne i coraz chętniej wybierane przez Polaków.

Jak to działa?

Pożyczenie pieniędzy na nowy samochód nie jest wcale tak skomplikowane, jak wielu się wydaje. Dzięki temu, że rynek pożyczek prywatnych jest coraz bardziej rozbudowany, mamy dostęp do wielu prywatnych inwestorów, którzy chętnie pożyczą nam pieniądze. Pożyczki społecznościowe najczęściej finalizuje się w Internecie, służą temu specjalne portale zajmujące się pożyczkami od prywatnych osób. Społecznościowe pożyczanie ma tą zaletę, że wszelkie warunki pożyczki, takie jak: pożyczana kwota, okres spłaty, liczba rat i wysokość oprocentowania ustalana jest bezpośrednio pomiędzy pożyczkodawcą i pożyczkobiorcą, którzy negocjują ze sobą najistotniejsze zagadnienia.

Wszystko to odbywa się bez pośredników, bez poręczycieli, bez zaświadczeń i ukrytych kosztów takich jak prowizje. W świecie gdzie normą są grupowe zakupy, wspólne rezerwowanie przejazdów, lotów samolotowych czy turnusów na wakacjach jest norma, normą staje się także pożyczanie przez Internet przy wsparciu prywatnego inwestora, który pożyczy nam tyle, ile potrzebujemy, na dogodnych warunkach. Z pewnością wystarczy pieniędzy na dobry samochód.


Zostaw komentarz