Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka prywatna z zagranicy

Pożyczki dla zadłużonych z zagranicy. Potrzebujesz pieniędzy, ale nie możesz pożyczyć w banku? Weź pożyczkę prywatną z zagranicy. Doskonałe warunki i niskie oprocentowanie to największe zalety pożyczek prywatnych.

Brak środków finansowych dotyka nas w różnym stopniu, ale jest niezwykle częstym problemem, z którym każdy z nas musi sobie jakoś poradzić. Szczególnie kiedy potrzebujemy dużej sumy na nasze wydatki i potrzeby związane na przykład z remontem, zmianą samochodu czy spłatą wysokiego zadłużenia, problem ten staje się o wiele bardziej dotkliwy. Co wtedy zrobić? Skąd wziąć pieniądze, tak potrzebne abyśmy mogli spłacić nasze zobowiązania i wyjść na prostą? Nie ma kogoś takiego jak statystyczny polski dłużnik. Każdy z nas bez względu na nasze wykształcenie, pozycję społeczną i inne czynniki, w wyniku niekorzystnego sploty wydarzeń, może znaleźć się w kryzysowej sytuacji. Co wtedy zrobić? Jak poradzić sobie z kłopotami finansowymi? Wartą uwagi propozycją jest z pewnością wzięcie pożyczki prywatnej. Inwestorzy chętnie pożyczają pieniądze prywatnym osobom, pozwalają także negocjować wysokość oprocentowania i terminy spłaty.

Pieniądze z zagranicy

Jak pożyczyć pieniądze za pomocą pożyczki prywatnej? Pierwszym krokiem jest znalezienie inwestora, który będzie chciał nam jej udzielić. Planując pożyczkę z zagranicy, warto zrobić rozeznanie wśród portali internetowych zawierających takie oferty i wybrać te najbardziej wiarygodne. Tam z kolei szukamy ogłoszenia, które będzie zbliżone do naszych oczekiwań pożyczki prywatnej, możemy również sami dać ogłoszenie i czekać aż odezwie się inwestor. Negocjacje są proste i szybkie, a co najważniejsze – pozbawione pośredników, zaświadczeń, weryfikacji przez BIK i innych procedur, które znamy z banku. Zagraniczny inwestor zaproponuje nam pożyczkę walutową, dlatego pamiętajmy o sprawdzeniu wysokości kursu waluty, w której chcemy wziąć pożyczkę.

Czy to jest bezpieczne?

Pożyczki prywatne z zagranicy są tak samo bezpieczne jak te zawierane na terytorium Polski. Najczęściej obie strony podpisują umowę cywilnoprawną, przy wysokich kwotach może być potrzebny także weksel. Jednak nie musimy się obawiać żadnych kłopotów, jeśli tylko inwestor nie stwarza wrażenia osoby podejrzanej. Warto wybrać osobę, która w przeszłości już pożyczała pieniądze innym.


Zostaw komentarz