Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Pożyczka SMS a konto w banku

Chciałbym zaciągnąć pożyczkę SMS, jednak nie posiadam założonego konta w banku. Czy nie będzie to przeszkoda?

Firmy finansowe, które posiadają w swojej ofercie pożyczki SMS, żądają przelania symbolicznej opłaty rejestracyjnej w celu weryfikacji danych klienta. Dlatego, jeżeli pożyczkobiorca nie posiada rachunku bankowego, będzie to przeciwwskazanie do ubiegania się o pożyczkę drogą sms-ową. W takich sytuacjach lepiej zdecydować się na pożyczkę online lub odwiedzić osobiście odział wybranej firmy finansowej.


Komentarze

 1. Szybkie pożyczki SMS z małym oprocentowaniem

  Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pożyczki SMS a konto w banku! Nasza oferta to szybko i wygodnie dostępna pożyczka, która pomoże Ci sfinansować Twoje bieżące potrzeby.

  W ramach naszej usługi, oferujemy pożyczki na krótki okres czasu, które można zaciągnąć poprzez wysłanie wiadomości SMS. To proste i szybkie rozwiązanie, które pozwoli Ci otrzymać potrzebne środki w ciągu kilku minut.

  Dodatkowo, współpracujemy z wieloma renomowanymi bankami, co daje nam możliwość oferowania korzystnych warunków pożyczek. Posiadając konto w banku, będziesz mógł skorzystać z preferencyjnego oprocentowania oraz elastycznych form spłaty.

  Nasza oferta jest dostępna dla osób pełnoletnich, posiadających polskie obywatelstwo oraz stałe miejsce zamieszkania w Polsce. Wniosek o pożyczkę można złożyć online, w prosty i bezpieczny sposób, bez konieczności wizyty w placówce.

  W przypadku pytań lub wątpliwości, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji 24/7.

  Podsumowując, oferta pożyczki SMS to szybki i wygodny sposób na zdobycie potrzebnych środków. Zapewniamy krótki czas oczekiwania na decyzję oraz konkurencyjne warunki spłaty. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i spełnij swoje marzenia!

Zostaw komentarz

Porady

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.