Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka sms od 20 lat

Jesteś młody i dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki na polskim rynku pracy? A może po prostu potrzebujesz gotówki? Warto rozważyć wzięcie pożyczki SMS! Udzielana już od 20 lat! To świetny sposób na szybką gotówkę, już w 15 minut! Atrakcyjne oprocentowanie i niskie raty! Bez poręczycieli i zbędnych formalności!

Pożyczka SMS – czym jest?

Pożyczkę SMS można zaciągnąć za pomocą telefonu komórkowego. Do jej wzięcia wystarczy wysłanie SMS pod wskazany numer. Po wysłaniu SMSa oddzwoni do nas konsultant w celu omówienia warunków pożyczki. Można ją również zaciągnąć poprzez wykonanie telefonu pod odpowiedni numer. Pieniądze zostają nam przelane na konto bankowe, już po kilku minutach!

Kto może zaciągnąć taką pożyczkę?

Pożyczkę SMS może zaciągnąć każdy, kto ukończył 20 rok życia. Dla pożyczkodawcy nie ma znaczenia historia kredytowa klienta, więc nawet osoby figurujące w rejestrze BIK lub KRD, mają szansę na otrzymanie pieniędzy.

Bez zbędnych formalności

Przerażają cię ogromne ilości wniosków, jakie musisz wypełniać starając się o kredyt w banku? Pożyczka SMS to spora konkurencja dla kredytów bankowych, ponieważ nie stawia przed swoimi klientami wygórowanych żądań i warunków do spełnienia. Do jej wzięcia wystarczy konto bankowe i niekiedy dowód osobisty. Nie musisz przedstawiać zaświadczenia o dochodach. Możesz ją zaciągnąć bez poręczycieli czy zgody współmałżonka!

Popularność pożyczek SMS

Pożyczki SMS cieszą się wciąż rosnącą popularnością głównie ze względu na wygodę jaką mają do zaoferowania swoim klientom. Wystarczy wysłać jednego SMS, a pieniądze w szybkim czasie znajdują się na naszym koncie bankowym! Więc nie wahaj się i wyślij SMS i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi!


Zostaw komentarz