Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka w banku przez internet

Szybka pożyczka w banku? Bez stania w kolejkach? Teraz to możliwe dzięki pożyczce w banku przez internet. Wystarczy dostęp do internetu i pieniądze możemy mieć po pól godziny bez wychodzenia z domu. Weź pożyczkę przez internet a jednocześnie zachowaj wszystkie przywileje jak w tradycyjnym banku. Sprawdź czy Twój bank oferuje pożyczki internetowe.

W banku ale przez internet? Teraz to możliwe!

Wiele osób wstrzymuje się od wzięcia pożyczki przez internet ze względu na obawy przed oszustwem. Naprzeciw wymaganiom tych klientów wyszły tradycyjne banki i przeniosły swoje oddziały do wirtualnej rzeczywistości. Teraz możesz zupełnie bez obaw wziąć pożyczkę w swoim banku, nie wychodząc nawet z domu. Wszystkie niezbędne formularze znajdziesz w internecie na stronie banku. W przypadku problemów możesz skontaktować się z doradcą finansowym lub personelem bankowym.

Pożyczki bankowe są drogie i wysoko oprocentowane

Taki mit dość często jeszcze egzystuje w wielu środowiskach. By ostatecznie się z nim rozprawić wystarczy porównać oferty banków i parabanków. W obu przypadkach kwota oprocentowania jest bardzo podobna ze względu na ogromną konkurencje na rynku finansowym. Z tego też względu żaden bank ani instytucja pożyczkowa nie może sobie pozwolić na oferowanie pożyczek na dużo gorszych warunkach niż konkurencja. Najkorzystniej jest oczywiście wybrać pożyczkę krótkoterminową. Wtedy wysokość oprocentowania nie powinna przekraczać 5% w skali roku. Gdybyśmy jednak zdecydowali się pożyczyć pieniądze na dłuższy okres czasu (czyli powyżej pół roku) możemy spotkać się z oprocentowanie wynoszącym nawet 15% wartości pożyczki. W większości banków możemy sami regulować wysokość poszczególnych rat oraz okres spłaty pożyczki. Część firm oferuje dodatkowo możliwość zamrożenia pożyczki lub przesunięcia czasu spłaty przypadku kłopotów finansowych.

Mam problemy finansowe i nie daje rady spłacać pożyczki

W takim przypadku nie należy panikować. Sytuacje możemy rozwiązać kontaktując się z bankiem i przedstawiając zaistniałe problemy. Bank powinien zaproponować nam renegocjacje warunków pożyczki i pomóc wyjść z tej ciężkiej sytuacji. Najgorsze co możemy zrobić to przestać spłacać raty i zacząć się „ukrywać“ przed bankiem lub komornikiem. W ten sposób tylko pogarszamy swoją i tak już nieciekawą sytuacje.

Jaki typ pożyczki najlepiej wybrać?

Na rynku do wyboru mamy wiele typów pożyczek dlatego też na początek musimy zdecydować na jaki cel potrzebna nam pożyczka oraz jaki okres spłaty wchodzi w grę. Następnie powinniśmy wykonać rekonesans w internecie bądź poprosić o pomoc doradcę finansowego. Za każdym razem jednak musimy pamiętać, że wzięcie pożyczki to poważna decyzja i powinna być dobrze przemyślana oraz poprzedzona zapoznaniem się z rynkiem finansowym oraz firmą w jakiej planujemy wziąć pożyczkę.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Polecane firmy pożyczkowe

Alek

Pożyczki Kraków od ręki dla wszystkich

iza

Pożyczki Kraków od ręki dla wszystkich

zocha

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Anna F

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Michu