Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczki Bocian do 6 tysięcy z dostawą do domu

Wygodne zobowiązania finansowe w Bocian Pożyczki Pieniężne to przede wszystkim:

  • pożyczki od 300 do 6000 złotych
  • obsługa klienta w jego miejscu zamieszkania
  • okres spłaty od 18 do nawet 62 tygodni
  • minimum wymaganych formalności
  • błyskawiczna decyzja pożyczkowa
  • internetowa pożyczka bez poręczycieli
  • darmowa symulacja pożyczki 100% online
Screenshot of www.bocianpozyczki.pl

Bocian – Pożyczki Pieniężne stanowi bardzo prężnie rozwijającą się firmę finansową. Jej działalność pozwala zajmować na rynku pożyczek pozabankowym wysoką pozycję. To co je wyróżnia, to przede wszystkim udzielanie pożyczek bezpośrednio w domu klientów. Nie dość, że środki pieniężne dostarczane są do klienta, to w oparciu o należyte bezpieczeństwo, anonimowość oraz błyskawiczność.

Pożyczki gotówkowe w Bocianie udzielane są osobom fizycznym. Co więcej, nie muszą one podawać celu zaciąganej pożyczki. Zbędni są również poręczyciele, czy uciążliwe formalności wiążące się z przedkładaniem całej dokumentacji finansowej zainteresowanego. Proces udzielania pożyczki jest szybki. Odbywa się zawsze w profesjonalnej, a przede wszystkim bardzo miłej atmosferze, w której klient wszystko rozumie. Jest to zasadne, ponieważ firmie zależy nie tylko na wysokim poziomie usług, ale także zadowoleniu klienta.

W początkowej fazie działalności, firma pożyczkowa Bocian skupiała się głównie na udzielaniu świadczeń w zachodniej części Polski. Aktualnie posiada oddziały już w całym kraju. Dzięki temu, bez problemu pracownicy są w stanie dotrzeć do każdego zainteresowanego pożyczką klienta. Aby zamówić pożyczkę wystarczy posiłkować się jednym z trzech rozwiązań. Pierwsze to skorzystanie z darmowego formularza umieszczonego na stronie internetowej firmy. Kolejny sposób to wysłanie smsa na wskazany numer. Z kolei trzeci to po prostu zadzwonienie na infolinię Bociana. Wówczas zawsze odbywa się rozmowa z doradcą. Po niej należy w taki sam sposób umówić się na konkretne spotkanie z nim. Wówczas nie pozostaje nic innego jak odebranie gotówki we własnym domu.

Warto wiedzieć, że misją firmy pożyczkowej Bocian jest właśnie udzielanie pożyczki w dogodnym dla klienta miejscu – jego domu. Kwota, jaką można pozyskać rozpoczyna się już od 300 złotych, a kończy nawet na 6 tysiącach złotych. Okres spłaty natomiast oscyluje pomiędzy 18 tygodniami a 62 tygodniami. Mimo, że pożyczki te są długoterminowe, to i tak decyzja pożyczkowa dostarczana jest błyskawicznie. Co więcej, klienci doceniają również fakt, że pożyczki te pozbawione są nadmiernych formalności.


Zostaw komentarz