Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki gotówkowe gdzie najlepiej

Chcesz pożyczyć pieniądze ale nie wiesz gdzie? Wybierz pożyczkę pozabankową w jednej z najlepszych instytucji finansowych. Uzyskasz szybką i tanią pożyczkę, która z pewnością pozwoli ci spełnić swoje marzenia. Pożyczki przez Internet, szybko, tanio i bezpiecznie.

Różne mity i kłamstwa narosły wokół tematyki pożyczek gotówkowych. Czas odpowiedzieć na pytanie, ile w tych stwierdzeniach jest prawdy, a ile kłamstwa, serwowanego nam najczęściej przez nieuczciwa konkurencję? Zabiegi polegające na pisaniu niepochlebnych opinii na temat firmy X to bardzo często zasługa firmy Y nie mogącej pogodzić się z tym, że oferta konkurencji jest po prostu lepsza a przez to chętniej wybierana. Często słyszymy, że pożyczki pozabankowe są niebezpieczne dla pożyczającego. Trudno o bardziej kłamliwą, nie podpartą niczym opinię. Od wielu lat firmy pozabankowe udzielają pożyczek w oparciu o przepisy i zobowiązane są funkcjonować w granicach obowiązującego prawa. Inaczej po prostu się nie da. Obliczanie oprocentowania, okres kredytowania pożyczki czy jej wysokość – wszystkie te warunki nie biorą się z kosmosu, lecz wynikają z przepisów. Dziwne więc, że rozmaite insynuacje wskazują na niejasne zasady udzielania pożyczek gotówkowych. Nie ma to związku z rzeczywistością.

Powtórzymy jeszcze raz – pożyczki gotówkowe są dla pożyczającego w stu procentach bezpieczne. Kolejny mit to rzekomo bardzo wysokie oprocentowanie pożyczek, które powoduje, że osoba zadłużona nie jest w stanie spłacić długu, w efekcie czego jej zobowiązanie jeszcze rośnie. Otóż gdyby była to prawda, to firmy pożyczkowe nie oferowałyby swoim klientom pożyczek darmowych, pożyczek za 0 zł czy pożyczek bez dodatkowych opłat. A prawda wygląda tak, że każda poważna instytucja finansowa oferuje nam możliwość wzięcia pożyczki po naprawdę niskich kosztach. Oprocentowanie tego typu pożyczek waha się od kilku, do – maksymalnie – kilkunastu procent, czyli na identycznym poziomie jak w przypadku kredytów bankowych. W dodatku bez żadnych formalności, zaświadczeń i BIK. To naprawdę szybki i bezpieczny sposób na pieniądze.

Pożyczki gotówkowe – gdzie się opłaca najbardziej?

Na rynki istnieją setki firm, oferujących nam pożyczkę pozabankową. Warto prześledzić oferty różnych instytucji zanim dokonamy wyboru. Jednakże zdecydowanie korzystniej będzie wziąć pożyczkę w którymś z najbardziej znanych przedsiębiorstw finansowych. Są one z reguły bardziej zaufane i pewniejsze niż firmy, które debiutują na rynku.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Gotówka Domówka w domu klienta do 2000 złotych

Katarzyna

Szybkie pożyczki pozabankowe – bez BIK nawet dla zadłużonych

Błyskawiczne pożyczki niebankowe dla każdego od zaraz

Szukam pożyczki prywatnej

POŻYCZKI PRYWATNE - POŻYCZJA Z GŁOWĄ

Pożyczki chwilówki bez bik – nawet dla osób ze złą historią

Pożyczaj na najlepszych warunkach bez formalności na dowód!

Pożyczki bez zdolności kredytowej

Kamila KK