Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki gotówkowe gdzie najlepiej

Chcesz pożyczyć pieniądze ale nie wiesz gdzie? Wybierz pożyczkę pozabankową w jednej z najlepszych instytucji finansowych. Uzyskasz szybką i tanią pożyczkę, która z pewnością pozwoli ci spełnić swoje marzenia. Pożyczki przez Internet, szybko, tanio i bezpiecznie.

Różne mity i kłamstwa narosły wokół tematyki pożyczek gotówkowych. Czas odpowiedzieć na pytanie, ile w tych stwierdzeniach jest prawdy, a ile kłamstwa, serwowanego nam najczęściej przez nieuczciwa konkurencję? Zabiegi polegające na pisaniu niepochlebnych opinii na temat firmy X to bardzo często zasługa firmy Y nie mogącej pogodzić się z tym, że oferta konkurencji jest po prostu lepsza a przez to chętniej wybierana. Często słyszymy, że pożyczki pozabankowe są niebezpieczne dla pożyczającego. Trudno o bardziej kłamliwą, nie podpartą niczym opinię. Od wielu lat firmy pozabankowe udzielają pożyczek w oparciu o przepisy i zobowiązane są funkcjonować w granicach obowiązującego prawa. Inaczej po prostu się nie da. Obliczanie oprocentowania, okres kredytowania pożyczki czy jej wysokość – wszystkie te warunki nie biorą się z kosmosu, lecz wynikają z przepisów. Dziwne więc, że rozmaite insynuacje wskazują na niejasne zasady udzielania pożyczek gotówkowych. Nie ma to związku z rzeczywistością.

Powtórzymy jeszcze raz – pożyczki gotówkowe są dla pożyczającego w stu procentach bezpieczne. Kolejny mit to rzekomo bardzo wysokie oprocentowanie pożyczek, które powoduje, że osoba zadłużona nie jest w stanie spłacić długu, w efekcie czego jej zobowiązanie jeszcze rośnie. Otóż gdyby była to prawda, to firmy pożyczkowe nie oferowałyby swoim klientom pożyczek darmowych, pożyczek za 0 zł czy pożyczek bez dodatkowych opłat. A prawda wygląda tak, że każda poważna instytucja finansowa oferuje nam możliwość wzięcia pożyczki po naprawdę niskich kosztach. Oprocentowanie tego typu pożyczek waha się od kilku, do – maksymalnie – kilkunastu procent, czyli na identycznym poziomie jak w przypadku kredytów bankowych. W dodatku bez żadnych formalności, zaświadczeń i BIK. To naprawdę szybki i bezpieczny sposób na pieniądze.

Pożyczki gotówkowe – gdzie się opłaca najbardziej?

Na rynki istnieją setki firm, oferujących nam pożyczkę pozabankową. Warto prześledzić oferty różnych instytucji zanim dokonamy wyboru. Jednakże zdecydowanie korzystniej będzie wziąć pożyczkę w którymś z najbardziej znanych przedsiębiorstw finansowych. Są one z reguły bardziej zaufane i pewniejsze niż firmy, które debiutują na rynku.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Polecane firmy pożyczkowe

Alek

Pożyczki Kraków od ręki dla wszystkich

iza

Pożyczki Kraków od ręki dla wszystkich

zocha

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Anna F

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Michu