Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczki gotówkowe

Brakuje Ci pieniędzy? Pożyczka gotówkowa pomoże rozwiązać Ci Twoje problemy finansowe. Pieniądze na koncie w kilka chwil i to bez żadnych zbędnych formalności.

Kredyty gotówkowe nie są pożyczane na wygórowane kwoty, jednak na zreperowanie nadszarpniętego budżetu na pewno wystarczą. Podmiot pozabankowy z pewnością nie będzie sprawdzał na jaki cel spożytkujemy te pieniądze. Mogą to być wakacje, ferie, zakupy.

Najbardziej podstawowym kosztem pożyczki są zdecydowanie wyższe odsetki niż np. w przypadku kredytu mieszkaniowego, czy konsolidacyjnego. Podawane oprocentowanie przez podmiot pozabankowy nie może być wygórowane, ze względu na obowiązujące przepisy prawne.

Inne koszty i ich wysokość ustalana jest indywidualnie przez określone podmioty pozabankowe. Istnieje tyle możliwości, że z pewnością każdy znajdzie coś na miarę swoich możliwości. Po wypłaceniu pożyczki do pierwszej raty (zazwyczaj) doliczana jest prowizja za przyznanie zobowiązania. Innymi kosztami jest ubezpieczenie wierzytelności. Zabezpieczają one przede wszystkim dany podmiot pożyczający. Zwłaszcza przed nieuczciwymi pożyczkobiorcami. Zakres takiej ochrony bywa bardzo urozmaicony. Najczęściej spotykanym przypadkiem jest spłata pożyczki przez towarzystwo ubezpieczeniowe w razie śmierci, trwałej niezdolności do pracy czy zarobkowania kredytobiorcy, w zamian za otrzymaną składkę. Spotykane są również ubezpieczenia, które mają szerszy zakres ochrony, np. obejmują ryzyko utraty pracy.Przeważnie wykupienie ubezpieczenia wiąże się z tańszym oprocentowaniem kredytu.

Pożyczkę gotówkowy możemy spłacać tak jak nam pasuje, jest dopasowana do naszych potrzeb. Możemy wybrać raty malejące, rosnące lub stałe. Oprocentowanie również może być stałe lub zmienne, w zależności od tego na co się zdecydujemy podpisując umowę. Na oprocentowaniu zmiennym korzystamy gdy obniżane są stopy procentowe. Spłacana przez nas pożyczka będzie coraz tańsza. Oprocentowanie zmienne częściej oferowane jest w przypadku pożyczek długoterminowych. Natomiast oprocentowanie stałe oferowane jest najczęściej w przypadku pożyczek krótkoterminowych. Po podpisaniu umowy, pieniądze na koncie, pod wskazany przez nas numer, mamy bardzo szybko.

Ustawa o zobowiązaniach konsumenckich przyznaje konsumentom prawo zmiany swojej decyzji po podpisaniu umowy. Wycofać się z pożyczki można w terminie 14 dni od zaciągnięcia pożyczki. Rezygnacja powinna mieć formę pisemną ,ale nie musi. Nie jest to forma zastrzeżona pod rygorem nieważności. Jeśli kwota zobowiązania została już ulokowana na naszym rachunku, należy ją zwrócić kredytodawcy bezzwłocznie, nie później jednak niż w terminie 30 dni. W umowie pożyczki kredytodawca powinien zawrzeć klauzulę o warunkach odstąpienia od umowy. Możemy wówczas posłużyć się przepisami prawa polskiego i spłacić pożyczkę bez odsetek i innych kosztów. Jak widzimy, prawo polskie liberalnie podchodzi do pożyczkobiorców.

Aby uzyskać taką pożyczkę, podmiot pozabankowy potrzebuje naprawdę niewielu informacji. Wystarczy dokument potwierdzający naszą tożsamość czy oświadczenie potwierdzające nasze dochody. Procedura jest bardzo szybka, łatwa i przyjemna. Zero zbędnych formalności.


Komentarze

 1. 1. Jakie są dostępne warunki dla pożyczek gotówkowych?
  2. Jakie są maksymalne i minimalne kwoty, które można otrzymać w ramach pożyczki gotówkowej?
  3. Jaki jest okres spłaty pożyczki gotówkowej?
  4. Czy istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki gotówkowej?
  5. Jakie dokumenty są wymagane do ubiegania się o pożyczkę gotówkową?
  6. Jak długo trwa proces rozpatrywania wniosku o pożyczkę gotówkową?
  7. Czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki gotówkowej bez ponoszenia dodatkowych kosztów?
  8. Jakie są oprocentowanie i prowizje związane z pożyczką gotówkową?
  9. Czy jest możliwość otrzymania pożyczki gotówkowej mając złą historię kredytową?
  10. Jakie są dostępne opcje spłaty pożyczki gotówkowej?

 2. Poznaj najlepsze pożyczki gotówkowe od ręki

  Oferujemy szybkie i bezpieczne pożyczki gotówkowe. Proces aplikacji jest prosty, a decyzję otrzymasz w ciągu kilku minut. Nie musisz posiadać zdolności kredytowej ani poręczycieli. Skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj potrzebne środki już dziś!

  Napisz do nas, a prześlemy Ci szczegóły!

 3. Witam. Polecacie tą firmę, co tu się ogłasza. Już jakiś czas szukam pożyczki gotówkowej na 15 000 zł. i udalo mi sie uzyskać, byłem zadowolony, nie ma co narzekać. Ale moze pojawilo sie cos nowego? Jakaś nowa i tania pożyczka niebankowa?

Zostaw komentarz