Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczki konsolidacyjne-oddłużeniowe

Chcesz pozbyć się problemów z długami? Zamień wszystkie swoje kredyty w jeden. 1 dług = 1 rata. Wyjdź z zadłużenia za pomocą pożyczki konsolidacyjnej. Pozbądź się balastu jaki na Tobie ciąży, pozbądź się wielu długów naraz!

Jesteś zadłużony po uszy? Masz kilka nie uregulowanych należności, które z dnia na dzień są coraz bardziej wysokie, boisz się wizyty listonosza nie mówiąc o odwiedzinach komornika? Na wszystkie twoje zmartwienia jest rozwiązanie. W zasięgu Twojej ręki, bliżej niż Ci się wydaje. Na rynku funkcjonuje wiele podmiotów, które udzielają pożyczki konsolidacyjnej i nie są to jedynie banki. Rynek usług finansowych jest bardzo urozmaicony, przez co, co jakiś czas możemy doświadczyć jakiejś okazji. Możemy uzyskać pożyczkę na naprawdę świetnych warunkach.

Aby uzyskać taką pożyczkę, podmiot pozabankowy nie wymaga od nas spełnienia wyimaginowanych wymogów. Procedura jest prosta. Przedstawiamy swoją tożsamość i dokumentujemy osiągane dochody. Przeważnie wyciąg z konta z informacja o regularnych wpływach. Rodzaj pracy jaki wykonujesz nie m znaczenia. Osoby pracujące na umowę zlecenie czy o dzieło również maja szanse na otrzymanie takiego wsparcia finansowego. Formalności ograniczone są zatem do minimum. I nam i podmiotowi udzielającemu pożyczkę zależy przecież na czasie.

Pokrótce uświadommy sobie jak przebiega proces konsolidacji. Podmiot parabankowy konsoliduje czyli zsumowuje nasze zobowiązania i spłaca je za nas. Następnie na ta kwotę udziela nam nowego tym razem jednego zobowiązania. Od tej pory jesteśmy zobowiązani tylko wobec jednej firmy z sektora pozabankowego. Z którym z pewnością łatwiej jest się „dogadać” aniżeli musielibyśmy to robić z wieloma podmiotami naraz.

To czy dostaniemy pożyczkę z banku jest uzależnione od naszej historii kredytowania i od tego czy znajdujemy się w bazie BIK z mianem kredytobiorcy, z którym ciężko się współpracuje. Dlatego w obliczu tego warunku współpraca z podmiotami parabankowymi jest o wiele prostsza. Sektory pozabankowe nie mają z tym problemu. Udzielają takiej pożyczki oddłużeniowej prawie wszystkim klientom, nie segregują ich. Jednym z warunków jest zabezpieczenie tegoż zobowiązania np. hipoteką. A to ze względu na zabezpieczenie interesów podmiotu udzielającego pożyczkę. Firmy współpracując z takimi osobami są często narażone na straty czy niepotrzebne wydatki, ponieważ wskaźnik ryzyka jest o wiele wyższy.

Istnieje wiele podmiotów pozabankowych oferujących pożyczkę konsolidacyjną nawet online. Już w tak łatwy i szybki sposób możemy pozbyć się niechcianych długów. Okres kredytowania czy całkowita suma pożyczki nie jest udzielana na takich samych zasadach jak w przypadku kredytu udzielanego przez banki. Ale i w przypadku pożyczki z parabanku możemy wyjść z długów obronną ręką. Daje nam możliwość pozbycia się kilku uciążliwych zobowiązań.

Pożyczka oddłużeniowa świetnie „załatwia” nasze spory z wierzycielami. Zmniejsza nasze zadłużenia i zobowiązania. Jest korzystniejsza niż pożyczki gotówkowe zaciągane na spłatę starych pożyczek. Decydując się na jedną pożyczkę, konsolidacyjną, nie wpadamy w błędne koło pożyczania, dzięki temu mamy większą szanse na wyjście z finansowych tarapatów.


Komentarze

  1. Czym są pożyczki konsolidacyjne-oddłużeniowe?
    Jak działają pożyczki konsolidacyjne-oddłużeniowe?
    Jakie korzyści mogą wyniknąć z korzystania z pożyczek konsolidacyjnych-oddłużeniowych?
    Czy istnieją jakieś wymagania, które trzeba spełnić, aby skorzystać z pożyczek konsolidacyjnych-oddłużeniowych?
    Czy są jakieś koszty związane z tym rodzajem pożyczek?

  2. To nie prawda mysle ze to jest niesprawiedliwe to sprawdzanie wbazach i ten dlugi czas na bycie wpisanym wbik az przez 5 lat to glupota zadne banki ani pozabankowe nie udzielaja pozyczek osobom w bik i krd

Zostaw komentarz