Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczki na dowód bez formalności

Koniec z przerażającymi formalnościami bankowymi. Wystarczy dowód osobisty i otrzymasz pożyczkę bez żadnych dodatkowych formalności. Wszystko załatwisz przez telefon lub internet. Pożyczka na dowód osobisty bez formalności cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków w każdym wieku. Maksimum korzyści przy minimalnej stracie czasu.

Obroty rynków pożyczkowych na terenie Unii Europejskiej wciąż rosną

W ostatnich pięciu latach w znacznej większość państw Unii Europejskiej zanotowano rekordowe wzrosty obrotów na rynku pożyczek poza bankowych oraz tak zwanych pożyczek społecznościowych. Do tak szybkiego wzrostu przyczyniła się rosnąca niechęć europejczyków w stosunku do sektora bankowego. Wpływ miał na to ogólnoświatowy kryzys ekonomiczny i związane z tym upadłości wielu banków. Dodatkowo poprzez zaostrzenie konkurencji na rynku pożyczek, znacznie podniesiono standardy obsługi klienta oraz uproszczono procedury formalne. Teraz by otrzymać szybką pożyczkę poza bankową wystarczy 15 minut i dane zawarte w dowodzie osobistym.

Brak formalności = szybsza pożyczka

Jeśli nie lubisz czekać do pożyczka na dowód bez formalności jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy jeden telefon lub parę minut w internecie i pieniądze już po 15 minutach są na twoim koncie. Nie jest ważny ani cel pożyczki ani Twoja historia kredytowa. Pożyczka na dowód to po prostu szybkie pieniądze bez martwienia się o złożone procedury bankowe i setki formalności. Nie są sprawdzane również rejestry dłużników BIG ani BIK więc nie musisz odmawiać się odmowy lub ograniczenia wysokości pożyczki. Samodzielnie ustalisz również okres spłaty.


Zostaw komentarz