Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki na dowód numer telefonu

Szybkie pożyczki na dowód na dobre zagościły na rynku finansowym. Obecnie wiele para banków dodatkowo oferuje możliwość wzięcia pożyczki tylko i wyłącznie przez telefon. Wystarczy dowód osobisty i nasz numer telefonu byśmy otrzymali aż do dwóch tysięcy złotych od ręki. Pożyczka na dowód i numer telefonu to ostatni krzyk mody wśród osób ceniących sobie czas i wygodę. Nie musisz wychodzić z domu ani przeszukiwać internetu.

Używając telefonu dostaniesz nawet dwa tysiące złotych

W celu otrzymania pożyczki na dowód i numer telefonu wystarczy zadzwonić do wybranej przez nas firmy pożyczkowej i odbyć krótką rozmowę z pracownikiem firmy. Musimy również mieć pod ręką dowód osobisty. Wystarczy krótka, około 10 minutowa rozmowa, by już po 15 minutach móc się cieszyć z otrzymanej gotówki. Jeśli zaś nie posiadamy konta bankowego pieniądze zostaną przysłane pocztą na nasz domowy adres. Nie musimy ruszać się z domu ani interesować formalnościami. Jednym zabezpieczeniem ze strony firmy pożyczkowej będą zebrane dane z dowodu osobistego oraz nasz numer telefonu.

Ile kosztuje taka pożyczka i czy mogę ją spłacać ratami?

Pożyczki tego typu charakteryzują się podobnym oprocentowaniem i okresem spłaty jak inne dostępne na rynku pożyczki. Nie musimy więc martwić się czy zdołamy spłacić zaciągnięty kredyt oraz czy wysokość rat nie będzie zbyt przytłaczającą dla naszego domowego budżetu. Wiele firm oferuje samodzielne ustalenie wysokości pożyczki oraz czasu spłaty. Dzięki temu możemy dowolnie ustawić interesujące nas parametry bez obawy, że zostaną nam one narzucone z góry. W przypadku kłopotów finansowych możemy również starać się o renegocjowanie umowy z para bankiem.


Zostaw komentarz