Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczki na dowolny cel na platformie pożyczkowej Pożycz.pl

Prywatne wsparcie pieniężne w Pożycz.pl to dla każdego:

  • pożyczka bez weryfikacji BIK i KRD
  • pożyczki dla każdego
  • minimum formalności bez zaświadczeń
  • brak pośrednictwa bankowego
  • dobry sposób na inwestowanie
  • nowoczesna pożyczka na dowolny cel
Screenshot of pozycz.pl

Pożycz.pl to projekt, który uruchomiony został w 2008 roku. Firma kieruje swoje działania w myśl misji ukierunkowanej na stałym podwyższaniu zaufania społeczeństwa względem alternatywnych form wsparcia finansowego. Doświadczenie oraz założenia umożliwiają pozyskanie szybkiej i taniej pożyczki. Z kolei wobec inwestorów umożliwiane jest dogodne rozwiązanie bez wysokiego ryzyka.

Pożyczki w Pożycz.pl to wiele ciekawych korzyści względem pożyczkobiorcy. Przede wszystkim mowa tutaj o braku wysokich wymagań, które narzucane są odgórnie. Tego typu wsparcie pieniężne nie jest ograniczone do jednej firmy, a co za tym idzie ma społeczny charakter. Jako, że nie ma również pośrednictwa banków, nie trzeba obawiać się weryfikacji w rejestrach dłużników takich jak między innymi: Biurze Informacji Kredytowej, czy Krajowym Rejestrze Długów. Klienci mogą także liczyć na nowoczesne rozliczenie oraz łatwy w obsłudze panel przeznaczony do zarządzania własnymi pożyczkami.

Pożyczki społecznościowe mają to do siebie, że korzystają z nich nie tylko pożyczkobiorcy, ale i pożyczkodawcy. Ci ostatni nazywani są swoistymi inwestorami. Dzięki udzieleniu wsparcia innej osobie mogą liczyć na dodatkowe zyski. Liczyć oni mogą również na wybór najkorzystniej dopasowanych ofert. Ponadto do ich dyspozycji zostało oddane wiele narzędzi przeznaczonych do weryfikacji klientów. Pożycz.pl zapewnia również bezpieczeństwo transakcji oraz łatwą komunikację z użytkownikami. Pożyczkodawca może swobodnie zarządzać swoimi pożyczkami w specjalnym panelu.


Zostaw komentarz