Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczki niebankowe

Specjalnie dla Ciebie czekają pożyczki niebankowe bez zaświadczeń o dochodach. Nie musisz posiadać poręczycieli i innych zabezpieczeń. Weź dowód osobisty i wypełnij darmowy formularz online. Pieniądze na koncie w 15 minut. Tanio, szybko, bez podawania celu!

Nie tylko banki udzielają pożyczek

Jeszcze 20-30 lat temu pożyczek udzielały wyłącznie banki. Jednak dziesięć lat temu pojawiły się instytucje pozabankowe. Początkowo były one rynkową nowością, a dzisiaj są rzeczywistością. Klienci przyzwyczaili się do korzystania z pożyczek oferowanych przez takie właśnie firmy i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Dlatego każda osoba może dzisiaj uzyskać pożyczkę pozabankową bez problemu, a obowiązuje ją jedynie spłata takiego zobowiązania.

Dzisiaj na polskim rynku istnieje co najmniej kilkanaście firm takiego rodzaju. One pomagają klientom w spłatach zobowiązań i umożliwiają uzupełnianie braków w domowym budżecie. Można przejść się do instytucji bankowej i w jej biurze zaciągnąć taką pożyczkę. Można usiąść przed komputerem i wszelkie formalności załatwić online. Niezależnie od formuły, warto dokładnie obejrzeć wszystkie oferty, porównać oprocentowanie i zadbać o wybór najlepszej pożyczki dla danego klienta.

Jak długo spłaca się pożyczkę niebankową?

Pożyczkę niebankową można spłacać od tygodnia do nawet siedmiu lat. Najpopularniejsze są chwilówki uzyskiwana na czas od tygodnia do miesiąca. Spłaca się ją w jednej racie i dzięki niej można sfinansować niewielkie potrzeby, ponieważ kwota takiej pożyczki jest niewielka – od 100 do 1000 złotych. Najczęściej konsumenci wybierają pożyczki wynoszące około 500-600 złotych. Takie wsparcie finansowe pozwala na opłacenie najbardziej podstawowych potrzeb, ale taka pomoc bywa bezcenna. Pożyczki niebankowe są dla klientów mających złą historię kredytową, osób niezamożnych, rencistów i emerytów, ale także studentów i osób bezrobotnych.


Komentarze

  1. Nie można generalizować wszystkich parabanków, ponieważ jeden może mieć inne warunki od drugiego. Wiem na swoim przykładzie, że pożyczki niebankowe mogą bardzo się od siebie różnić

Zostaw komentarz