Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki od prywatnych inwestorów

Prywatne pożyczki na dowolny cel od ręki na dowolny cel. Atrakcyjne warunki, niskie raty, długi czas spłaty, przy minimalnych formalnościach i maksymalnej wygodzie. Pieniądze dostępne online, lub od ręki w punkcie obsługi. Dogodne pożyczki dla każdego, bez względu na wiek i zarobki. Natychmiastowe przelewy pieniędzy z pożyczką społecznościową. Weź prywatną pożyczkę bez BIK i KRD i wydaj ją na dowolny cel. Niskie raty, dobre ogólne warunki!

Pożyczki od inwestorów

Pożyczki od prywatnych inwestorów to pieniądze, które dostaniesz bez pośrednictwa drogich banków, czy innych instytucji. Prywatny inwestor sam ustala ceny i warunki pożyczek, dzięki temu może stworzyć bardzo konkurencyjne oferty. Jeśli banki odrzucają Twoje zapytania z powodów problemów finansowych z przeszłości, pożyczka prywatna będzie dla Ciebie najlepszym, albo nawet i jedynym rozwiązaniem. Dostępne dla osób prywatnych, dla firm, dla emerytów i rencistów, a nawet dla bezrobotnych – wszystko zależy od tego, którą ofertę wybierzesz dla siebie.

Szybko i sprawnie – pożyczka jedynie na dowód

Gdy brakuje gotówki, z pomocą przychodzi sprawdzona pożyczka od prywatnych inwestorów, bez skomplikowanych umów i formalności. Pożyczka może być zaciągnięta online, jest to sprawdzony sposób na proste pozyskanie gotówki. Pieniądze wypłacane są bardzo szybko, a to wszystko bez wychodzenia z domu. Zapomnij o problemach finansowych – dzięki tej pożyczce nie zaskoczą Cię niespodziewane koszty. Zależnie od oferty, nie musisz podpisywać żadnej umowy, wystarczy dowód osobisty.

Oferty - Pożyczki od prywatnych inwestorów

 • Prywatni inwestorzy oferują pożyczki...

  Prywatni inwestorzy oferują pożyczki prywatne dla każdego z niskim oprocentowaniem - bez wychodzenia z domu - bez weryfikacji BIK i…zobacz ofertę »

Wygodna pożyczka – zero formalności

Pożyczka online to szybkie pieniądze, bez wychodzenia z domu i czekania w kolejkach. Pieniądze możesz wziąć na dowolny cel, sprawnie i bezproblemowo, a to wszystko przez Internet w minimalnym czasie. Wszystkie formalności, które czekają Cię przy innych pożyczkach, zostają zastąpione przez jeden formularz. Dzięki tym zaletom pożyczka online jest prosta i idealnie dopasowana do każdego potrzebującego gotówki. Bez poręczycieli, bez umowy, bez formalności, czyli realne pieniądze, którymi będziesz mógł się cieszyć szybciej i prościej niż myślisz. A wszystko to po kilkunastu minutach na koncie, lub od ręki w placówce.

Atrakcyjne cenowo pożyczki prywatne

Pożyczka taka będzie prosta do spłaty, dzięki indywidualnie ustalanym warunkom udzielania pożyczki. Pożyczki od prywatnych inwestorów cechują się zazwyczaj długim, dogodnym okresom spłaty, oraz atrakcyjnymi stawkami. Niskie raty i przejrzyste zasady sprawiają, że jest to najlepsza opcja nawet dla najbardziej zadłużonych. Nie znajdziesz ukrytych kosztów, wiesz za co płacisz, dlatego pożyczki pozabankowe są wiarygodne i atrakcyjne dla pożyczkobiorcy. Wystarczy tylko jeden formularz. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotliwych sytuacji finansowych. Pożyczoną gotówkę możesz przeznaczyć na dowolny cel.


Komentarze

 1. Pilnie potrzebuje pozyczki

 2. Jestem zainteresowana pozyczka 8000zl. na 48miesiecy.

 3. pilnie potrzebuję 20 000tys na dłuższy okres spłaty
  pod weksel,

 4. Jestem zainteresowana pożyczka 20 000 na 60 miesięcy

 5. Jestem zainteresowana podjęciem współpracy.

 6. Witam potrzebuje 25000 na 48 mc

 7. Pożyczaj od prywatnych inwestorów na dogodnych warunkach

  Prywatni inwestorzy oferują pożyczki prywatne dla każdego z niskim oprocentowaniem

  – bez wychodzenia z domu
  – bez weryfikacji BIK i KRD
  – na dowolny cel
  – pieniądze tego samego dnia na koncie

  Ile mogę pożyczyć od prywatnego inwestora?
  – 500 50 000
  DŁUGI OKRES SPŁATY
  – bez zabezpieczeń
  – bez poręczycieli
  – bez zaświadczeń

  Zainteresowany? Napisz komentarz! Odpiszemy i przedstawimy Ci na tej stronie najlepszą ofertę pożyczki prywatnej!

 8. Witam.Potrzebuje 5000na 60mcy

 9. witam potrzebna pozyczka na juz

Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Nowy serwis pożyczkowy EXIT – pożyczki bez BIG i BIK

Martyna

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Przemysław

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Przemek

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

xxx