Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczki online prywatne

Szybkie i bezpieczne pożyczki online prywatne dla każdego bez poręczycieli i zaświadczeń o dochodach. Wyjątkowa okazja! Tania pożyczka czeka właśnie na Ciebie. Gotówka na koncie bez wychodzenia z własnego mieszkania w 15 minut. Najlepsze pożyczki na dowolny cel od teraz bez ukrytych kosztów. Nie potrzebujesz zaświadczeń i poręczeń! Gotówka w kwadrans na koncie bez zastawu i innych zabezpieczeń. Natychmiastowe pieniądze od zaraz bez BIK i KRD! Wystaw aukcję online i weź tanio pożyczkę bez ograniczeń.

Nowość! Pożyczka społecznościowa online

Społecznościowe pożyczki przywędrowały do Polski z innych krajów, na przykład z Wielkiej Brytanii. Takie pożyczki są dostępne, a bazują na dobrej woli ludzi. Osoby mające nadwyżki finansowe pożyczają pieniądze tym, którzy mają pewne finansowe braki. Pożyczki obwarowane są pewnymi warunkami, które spisane zostają w umowach między osobą pożyczającą a pożyczkodawcą. Pewną prowizję otrzymuje także serwis, na którego stronie internetowej spotykają się osoby zainteresowane współpracą. Pożyczkobiorca i pożyczkodawca wspólnie określają warunki, czyli wysokość kwoty, termin spłaty i oprocentowanie. Na stronach serwisu dostępna jest symulacja kredytowa.

Aukcje pożyczkowe na stronie internetowej

Aukcje pożyczkowe organizowane są na stronie internetowej. Najczęściej ich efektem jest udzielenie pożyczki jednej osobie przez kilku inwestorów. Pierwszą pożyczkę określa się na kwotę do 1000 złotych. Z upływem czasu rośnie wiarygodność osoby pożyczającej i może ona pożyczyć 2000, 3000, 5000, 10 000 złotych. Najwyższą kwotą jest 25 000 złotych. Jednak na wiarygodność należy zapracować solidnością w spłacaniu kolejnych pożyczek. Pożyczki społecznościowe są dostępne dla osób indywidualnych oraz firm. Pożyczkobiorca musi być cierpliwy, ponieważ aukcje trwają od tygodnia do dwóch tygodni i tyle czasu trzeba czekać na gotówkę. Można spłacać całą pożyczkę od razu lub skrócić jej spłacanie, jeśli klient ma taką potrzebę.

Konsumenci mogą ubezpieczyć pożyczkę, aby zabezpieczyć się od najbardziej niespodziewanych życiowych sytuacji takich, jak chociażby nagła śmierć osoby pożyczającej. Ubezpieczenie zwalnia spadkobierców od konieczności spłacania takiej pożyczki. Jeśli pożyczkobiorca nie spłaca rat, wówczas po upływie terminu spłaty drugiej raty uruchamiana jest procedura wezwania do zapłaty rat. Jeżeli wezwanie do zapłaty nie pomaga, wtedy wkracza do pracy firma windykacyjna. Ciąg dalszy jest łatwy do przewidzenia. Podsumowując, pożyczki społecznościowe trzeba spłacać tak, jak wszystkie inne zobowiązania finansowe.


Komentarze

 1. 1. Czy istnieje możliwość wzięcia pożyczki online od prywatnych osób?
  2. Jakie są formalności i dokumenty potrzebne do uzyskania pożyczki online prywatnej?
  3. Jakie są warunki udzielenia pożyczki online przez prywatnych inwestorów?
  4. Czy muszę posiadać dobre kredytowe, aby otrzymać pożyczkę online prywatną?
  5. Jakie są oprocentowanie i koszty związane z pożyczką online prywatną?
  6. Czy jest możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki online prywatnej?
  7. Czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki online prywatnej?
  8. Czy jest bezpieczne brać pożyczki online od prywatnych inwestorów?
  9. Czy proces uzyskania pożyczki online prywatnej jest szybki i wygodny?
  10. Czy jest możliwość uzyskania pożyczki online prywatnej bez sprawdzania bazy dłużników?

 2. Szybkie pożyczki od prywatnych inwestorów

  Potrzebujesz szybkiej gotówki? Oferujemy pożyczki online prywatne bez zbędnych formalności. Wypełnij krótki formularz, a już w kilka minut otrzymasz decyzję. Środki na twoim koncie w ciągu 24 godzin. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

 3. Szybkie pożyczki od prywatnych inwestorów dla każdego!

  Witamy,

  Pragniemy zaoferować nasze prywatne pożyczki z niskim oprocentowaniem od ręki dla każdego klienta.
  Jeśli pilnie potrzebujesz gotówki, to idealnie trafiłeś!
  * cała procedura online
  * bez weryfikacji bik, krd, big
  * korzystne oprocentowanie
  * długi okres spłaty

  W swojej ofercie posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy nie mieli szans na pożyczkę w banku.

  Oferujemy:
  – pożyczki prywatne do 100 000 dla klientów z szybkim przelewem na konto
  – pożyczki z najniższym oprocentowaniem na rynku nawet 2% miesięcznie
  – bez zaświadczeń o zarobkach
  – cała procedura przez Internet

  Napisz do nas już dziś! Obsługujemy całą Polskę!

 4. Witam. Jak można spłacić taką pożyczkę prywatną? Czy jest jakis specjalny sposób spłacania pożyczki, np. przez Internet albo osobiście? Chociaż zdaje sobie sprawę, że większość ludzi woli ten pierwszy sposób, ponieważ jest bardziej korzystny, gdyż nie trzeba wychodzić z domu, aby to zrobić, a do tego nic nie kosztuje, to znaczy, że nie trzeba pokrywać kosztów dodatkowych związanych z dojazdem. Jeżeli jest tu jakiś prywatny inwestor, który mógłby mi pożyczyć 30 000 zl z ratami online, to byłbym zainteresowany. Pozdrawiam

 5. Proszę o więcej informacji na temat pozyczki. Gdzie złożyć wniosek

Zostaw komentarz