Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki online prywatne

Szybkie i bezpieczne pożyczki online prywatne dla każdego bez poręczycieli i zaświadczeń o dochodach. Wyjątkowa okazja! Tania pożyczka czeka właśnie na Ciebie. Gotówka na koncie bez wychodzenia z własnego mieszkania w 15 minut. Najlepsze pożyczki na dowolny cel od teraz bez ukrytych kosztów. Nie potrzebujesz zaświadczeń i poręczeń! Gotówka w kwadrans na koncie bez zastawu i innych zabezpieczeń. Natychmiastowe pieniądze od zaraz bez BIK i KRD! Wystaw aukcję online i weź tanio pożyczkę bez ograniczeń.

Nowość! Pożyczka społecznościowa online

Społecznościowe pożyczki przywędrowały do Polski z innych krajów, na przykład z Wielkiej Brytanii. Takie pożyczki są dostępne, a bazują na dobrej woli ludzi. Osoby mające nadwyżki finansowe pożyczają pieniądze tym, którzy mają pewne finansowe braki. Pożyczki obwarowane są pewnymi warunkami, które spisane zostają w umowach między osobą pożyczającą a pożyczkodawcą. Pewną prowizję otrzymuje także serwis, na którego stronie internetowej spotykają się osoby zainteresowane współpracą. Pożyczkobiorca i pożyczkodawca wspólnie określają warunki, czyli wysokość kwoty, termin spłaty i oprocentowanie. Na stronach serwisu dostępna jest symulacja kredytowa.

Aukcje pożyczkowe na stronie internetowej

Aukcje pożyczkowe organizowane są na stronie internetowej. Najczęściej ich efektem jest udzielenie pożyczki jednej osobie przez kilku inwestorów. Pierwszą pożyczkę określa się na kwotę do 1000 złotych. Z upływem czasu rośnie wiarygodność osoby pożyczającej i może ona pożyczyć 2000, 3000, 5000, 10 000 złotych. Najwyższą kwotą jest 25 000 złotych. Jednak na wiarygodność należy zapracować solidnością w spłacaniu kolejnych pożyczek. Pożyczki społecznościowe są dostępne dla osób indywidualnych oraz firm. Pożyczkobiorca musi być cierpliwy, ponieważ aukcje trwają od tygodnia do dwóch tygodni i tyle czasu trzeba czekać na gotówkę. Można spłacać całą pożyczkę od razu lub skrócić jej spłacanie, jeśli klient ma taką potrzebę.

Konsumenci mogą ubezpieczyć pożyczkę, aby zabezpieczyć się od najbardziej niespodziewanych życiowych sytuacji takich, jak chociażby nagła śmierć osoby pożyczającej. Ubezpieczenie zwalnia spadkobierców od konieczności spłacania takiej pożyczki. Jeśli pożyczkobiorca nie spłaca rat, wówczas po upływie terminu spłaty drugiej raty uruchamiana jest procedura wezwania do zapłaty rat. Jeżeli wezwanie do zapłaty nie pomaga, wtedy wkracza do pracy firma windykacyjna. Ciąg dalszy jest łatwy do przewidzenia. Podsumowując, pożyczki społecznościowe trzeba spłacać tak, jak wszystkie inne zobowiązania finansowe.


Komentarze

  1. Proszę o więcej informacji na temat pozyczki. Gdzie złożyć wniosek

Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Polecane firmy pożyczkowe

Alek

Pożyczki Kraków od ręki dla wszystkich

iza

Pożyczki Kraków od ręki dla wszystkich

zocha

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Anna F

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Michu