Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki prywatne od osób prywatnych

Pożyczki prywatne od prywatnych osób to najlepsze rozwiązanie dla osób potrzebujących wysokiej sumy pieniędzy. Znajdź prywatnego inwestora, pożyczaj pieniądze i negocjuj atrakcyjne stawki bez prowizji i ukrytych opłat. Pożyczka przez Internet od osoby prywatnej.

Chcąc pożyczyć pieniądze, mamy do wyboru kilka opcji. W grę wchodzi często rodzina i znajomi. Jednak w sytuacji kiedy nie dysponują oni potrzebną sumą, pozostają nam banki, instytucje pozabankowe oraz pożyczki prywatne. Wzięcie kredytu w banku jest najtrudniejsze ponieważ wymaga od nas wielu zaświadczeń, gwarancji, informacji o dochodach i zatrudnieniu, poręczycieli i wielu innych formalności, które nie dość, że są trudne do załatwienia, to jeszcze kosztują nas sporo czasu.

Chwilówki i pożyczki pozabankowe są o wiele wygodniejsze, ponieważ najczęściej nie wymagają od nas przedstawiania całej skomplikowanej papierologii, bez której w banku się nie obejdzie. Są także szybsze, gdyż rozpatrywanie naszego wniosku o pożyczkę, włącznie z przelewem na konto lub dostawą pieniędzy do domu, może trwać nawet godzinę. Jednak podstawowym mankamentem jest kwota, którą możemy pożyczyć. Zazwyczaj jest to kilka lub najwyżej kilkanaście tysięcy złotych. Jeśli chcemy pożyczyć więcej pieniędzy, to doskonałym rozwiązaniem wydają się być pożyczki od osób prywatnych.

Czym jest pożyczka prywatna?

Pożyczka prywatna, zwana także pożyczką społecznościowe, to forma pożyczania pieniędzy od prywatnego inwestora, którego znajdziemy, przeszukując ogłoszenia. Pożyczki prywatne mają tą cechę, że odbywają się poza bankami i instytucjami, są całkowicie prywatne: między pożyczkodawcą i osobą, która potrzebuje pieniędzy. Strony ustalają szczegóły, przedmiot pożyczki, kwotę do spłaty, jej termin i ilość rat i pieniądze w umówionym terminie wpływają na konto pożyczkobiorcy, który obowiązany jest spłacać pożyczkę w umówionym terminie. W tan sposób możemy wziąć dowolną kwotę, wszystko zależy od tego ile pieniędzy potrzebujemy i na ile umówimy się z pożyczkodawcą.


Zostaw komentarz