Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczkomat zadba o Twoje finanse

Screenshot of www.pozyczkomat.pl

Pracownicy firmy z sektora pozabankowego Pożyczkomat.pl stworzyli Akademię Finansów Domowych. Posegregowane wskazówki dotyczące wielu dziedzin naszego życia nauczą nas rozsądnie gospodarować pieniędzmi. Pomocna wszystkim osobom mającymi do czynienia z wydatkami Akademia znajduje się na oficjalnej stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Poszczególne podstrony zawierają treści, które pomogą nam rozwiązać wiele finansowych dylematów. Przykładowo kategoria ,,okazje” dotyczy najlepszych sposobów dokonywania zakupów na specjalne wydarzenia, takie jak urodziny, święta itd. Poza tym dowiemy się jak zorganizować małe przyjęcie, jaki prezent pod choinkę najbardziej ucieszy naszych bliskich, jak zorganizować przyjęcie w ogrodzie lub co należy przygotować na wiosenny remont mieszkania. W ,,okazjach” znajdują się dodatkowo informacje o kosztach wyprawki szkolnej dla ucznia i najlepszych sposobach na kupno biżuterii.

W Akademii Finansów Domowych osoby związane z Pożyczkomat.pl przekazują nam także porady dotyczące zaciągania bezpiecznych pożyczek, zarządzania budżetem domowym, podróżowania, sportu, urody, czy zakupów. Konsument, który chciałby dowiedzieć się więcej na temat szeroko pojętego świata finansów, powinien zajrzeć na podstronę ,,Słownik”. Wyjaśniono tam wszelkie pojęcia kluczowe w procesie podejmowania decyzji o zaciągnięciu pieniężnego zobowiązania.


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.