Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Prawdziwa pożyczka bez zaświadczeń! SohoCredit dla Ciebie!

SohoCredit udziela wygodnego wsparcia pieniężnego, które charakteryzuje się:

  • pożyczką od 250 do 3000 złotych
  • okresem spłaty od 7 do 30 dni
  • pożyczką na 0% bez wychodzenia z domu
  • gotówką dla osób od 21 do 70 roku życia
  • pierwszą pożyczką do 500 złotych
  • decyzją pożyczkową w 10 minut
  • możliwością przedłużenia zobowiązania
Screenshot of www.sohocredit.pl

SOHO Credit udziela pożyczek chwilówek dla osób, które są obywatelami Polski albo posiadają w Polsce stałe miejsce zamieszkania. Pożyczki są udzielane dla osób w wieku od 21 do 65 lat. Aby zaciągnąć pożyczkę trzeba posiadać telefon komórkowy oraz dostęp do internetu.

Decyzja w sprawie przyznania, bądź odmówienia przyznania pożyczki dostarczana potencjalnemu klientowi jest w ciągu 10 minut. W jaki sposób? Poprzez krótką wiadomość sms. Stąd ważne, by zainteresowany posiadał aktywny numer i bezbłędnie podał go we własnym profilu. W sytuacji, kiedy pojawią się jakiekolwiek niejasności, pracownicy kontaktują się z klientami i szczegółowo omawiają zaistniały problem.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku oraz posiadania rachunku bankowego w banku, który również posiada firma, pożyczka trafia do klienta już w przeciągu 10 minut. Z kolei w przypadku innego banku nie trwa to dłużej niż jeden dzień roboczy. Bardzo ważne jest to, że posiadając jedną zaciągniętą pożyczkę w firmie SohoCredit nie można zaciągać kolejnej. Jednak zaraz po jej spłacie, można złożyć wniosek o kolejną pożyczkę.

Co ważne, niezależnie od formy spłaty pożyczki oraz jej wcześniejszej spłaty, wysokość kwoty do oddania pozostaje bez zmian. Stąd nie trzeba martwić się, że w przypadku wcześniejszej spłaty, klient będzie zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek odsetek karnych. Pojawiają się one dopiero wówczas, kiedy klient przeoczy termin spłaty zobowiązania.


Komentarze

  1. Czy SohoCredit oferuje prawdziwe pożyczki bez zaświadczeń?

Najnowsze komentarze

Provident – najbardziej profesjonalna firma pożyczkowa tych czasów

Poznaj najlepszą pożyczkę od Provident

Pożyczka od ręki w domu

czechu

Szybka pożyczka SMS bez weryfikacji BIK – nawet dla zadłużonych

janusz

Gdzie pożyczka bez BIK dla zadłużonych z komornikiem

Udzielamy wsparcia osobom zadłużonym i z komornikiem

Konieczność udokumentowania dochodów

SEBA34