Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Procedura weryfikacji tożsamości

Czy za każdym razem firma finansowa przeprowadza weryfikację tożsamości?

Jeżeli staramy się po raz kolejny uzyskać pożyczkę w danej instytucji pożyczkowej, to procedurę weryfikacji tożsamości przechodzimy na samym początku, tylko jeden raz. Podczas starania się o uzyskanie kolejnego wsparcia, jak już spłacimy nasze pierwsze zobowiązanie, nasza tożsamość nie będzie w ten sposób sprawdzana. Dlatego w niektórych firmach przy ubieganiu się o następną pożyczkę wystarczy, że zadzwonimy na infolinię, wyślemy smsa czy wniosek online. Ale pamiętajmy, że przy ubieganiu się o pierwszą naszą pożyczkę w danej firmie, zawsze nasz pożyczkodawca będzie musiał sprawdzić wiarygodność podanych przez nas danych, czyli przeprowadzić procedurę weryfikacji tożsamości.


Komentarze

  1. Zawsze mnie zastanawiało jak osoba, która nie poisada dochodów, może spłacać pożyczkę. Czy wiąże się to z pracą na czarno, zasiłkiem z opieki społecznej czy ze sprzedażą złomu? Dziwię się, że firmy chętnie pożyczają pieniądze komuś z niepewną sytuacją finansową. Co w momencie gdy nie będzie spłacać? Zwykle tacy ludzie nie mają żadnego majątku, więc nawet komornik może mieć problem

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.