Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Profi Credit, czy Vivus? Którą firmę pozabankową wybrać?

Chwilówki, czyli tak naprawdę szybkie pożyczki udzielane przez firmy pozabankowe to alternatywne rozwiązanie dla produktów bankowych. Różne przeciwności losu nie rzadko powodują, że nie jest możliwe zaciągnięcie pożyczki, czy kredytu bankowego. Wówczas nie tylko jedynym, ale bardzo wygodnym rozwiązaniem stają się firmy pozabankowe. Wśród najwyższych ranką i uznaniem użytkowników wyróżnić można między innymi Profi Credit oraz Vivus.

Jaką wybrać firmę pozabankową?

Jaką wybrać firmę pozabankową?

Prawdą jest, że na polskim rynku pożyczkowym działa bardzo wiele firm udzielających chwilówek. Warto jednak wiedzieć, że poza granicami naszego kraju jest ich jeszcze więcej. To jednak nie zmienia faktu, że rodzi się między nimi wysoka konkurencja. To jednak działa na korzyść klientów, gdyż powoduje to coraz lepsze oferty pożyczek.
Niezależnie od rodzaju szybkiej pożyczki, należy pamiętać, że oprócz podstawowej – pożyczanej kwoty należy także oddać naliczone odsetki. Wliczyć te koszta można na przykład: oprocentowanie, które nie może przekraczać czterokrotności stopy lombardowej NBP. Co więcej, w nich zawarte jest również: prowizja, dodatkowe opłaty, chociażby związane z udzieleniem pożyczki w domu klienta.

Aktualnie, największym zainteresowaniem cieszy się firma Vivus. Swoje usługi mają dostosowane do osób, których wiek nie jest niższy niż 20 lat, ale i nie wyższy niż 75 lat. Pierwsza pożyczka nie może przekroczyć kwoty 1400 złotych. Należy w tym momencie jednak zaznaczyć, że jest ona w pełni darmowa. Co to znaczy? Przede wszystkim to, że klient oddaje tyle, ile pożyczał. Usługa ta pozbawiona jest prowizji, oprocentowania, czy innych opłat. Czas na jej spłatę to 30 dni.

Kolejna pożyczka w firmie Vivus łączy się z pozytywnym aspektem, ale i negatywnym. Ten pierwszy to fakt, że klient może pożyczyć więcej niż 1400 złotych. Z kolei zła cecha to fakt, że wliczyć trzeba wspomniane, dodatkowe koszta. Z nimi wiąże się również przedłużenie terminu spłaty. Jest to jednak możliwe i z całą pewnością bardziej opłacalne, niż zaprzestanie regulowania spłaty zobowiązania.

Inną firmą, która tak naprawdę konkuruje z firmą Vivus jest Profi Credit. Ta pozabankowa instytucja posiada w swojej ofercie produkty zarówno dla przedsiębiorców, jak i indywidualnych klientów. Dla tych ostatnich ma pożyczki: na zaświadczenie, na oświadczenie oraz Pożyczkę Premium. Pierwsza pożyczka nie przekracza kwoty 4 tysięcy złotych. Co więcej, okres spłaty tutaj wiąże się z 6 do nawet 48 miesiącami.

Pożyczki na zaświadczenie sięgają nawet 9 tysięcy złotych. Ich termin spłaty to co najmniej 12 miesięcy. Z kolei w Pożyczce Premium możliwe jest zdobycie nawet 25 tysięcy złotych. Tutaj okres spłaty oscyluje w granicach od 12 aż do 36 miesięcy. Z całą pewnością oferta firmy Profi Credit jest dostosowana do potrzeb osób, które muszą pozyskać większą kwotę pieniędzy.

W przypadku chęci pozyskania maksymalnie szybkiej gotówki, warto rozważyć opcję firmy Vivus. Jednak osoby, które jak już zostało wspomniane potrzebują większej ilości dobra pieniężnego, powinny zgłosić się do Profi Credit.


Komentarze

  1. W jakim stopniu parabanki pomagają osobom bez pracy? jaką najlepiej firmę wybrać?

  2. Jakie są różnice między Profi Credit i Vivus? Którą firmę pozabankową polecasz?

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Najnowsze komentarze

Najlepsza pożyczka gotówkowa dla każdego – wybrane oferty

michal_90

Pożyczka dla bezrobotnych

Mirosław

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Już teraz złóż wniosek o pożyczkę

Dostałeś wezwanie do zapłaty – co dalej?

alfa54

Pożyczka w 15 minut – najszybsza pożyczka w Polsce

Najszybsze pożyczki w kwadrans na najlepszych warunkach