Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Program Zaproś znajomych

Podczas zaciągania pożyczki w jednej z firm pozabankowych spotkałem się z programem „Zaproś znajomych” – co to oznacza i na czym dokładnie polega?

Wiele instytucji finansowych dostępnych na naszym rynku dla swoich klientów oferuje bonus w postaci wypłacenia gotówki za zaproszenie znajomego do pozyskania pożyczki. Jeżeli nasz znajomy zaciągnie wsparcie w danej firmie pozabankowej, kórej jesteśmy pożyczkobiorcami my otrzymamy w zamian określoną kwotę na nasze konto bankowe. Najczęsciej jest to suma rzędu 50 zł.


Komentarze

  1. Zaproś znajomego i uzyskaj korzyści

    Zapraszamy do skorzystania z naszego programu „Zaproś znajomych”! Dzięki niemu możesz zyskać fantastyczne korzyści, dzieląc się naszą usługą z bliskimi. W jaki sposób to działa? Po prostu poleć nas swoim znajomym, a jeśli zdecydują się skorzystać z naszych usług, otrzymasz atrakcyjne nagrody lub zniżki na nasze produkty lub usługi. Im więcej osób zaprosisz, tym większe korzyści możesz otrzymać!

    Nie tylko pomożesz swoim znajomym skorzystać z wysokiej jakości usług, ale także sam będziesz mógł skorzystać z naszych promocji i ofert specjalnych. To doskonały sposób na oszczędność i dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z innymi. Dołącz do programu „Zaproś znajomych” już dziś i ciesz się korzyściami razem z nami!

  2. Czy wiecie może gdzie można skorzystać z tej opcji zaproś znajomego i dostać tańszą pożyczkę? Bo razem z koleżanką szukamy taniej oferty pożyczkowej, ja na 10 000 zl, a ona na 15 000 zł. Ktoś może coś polecić?

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.