Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Program Zaproś znajomych

Podczas zaciągania pożyczki w jednej z firm pozabankowych spotkałem się z programem „Zaproś znajomych” – co to oznacza i na czym dokładnie polega?

Wiele instytucji finansowych dostępnych na naszym rynku dla swoich klientów oferuje bonus w postaci wypłacenia gotówki za zaproszenie znajomego do pozyskania pożyczki. Jeżeli nasz znajomy zaciągnie wsparcie w danej firmie pozabankowej, kórej jesteśmy pożyczkobiorcami my otrzymamy w zamian określoną kwotę na nasze konto bankowe. Najczęsciej jest to suma rzędu 50 zł.


Komentarze

  1. Czy wiecie może gdzie można skorzystać z tej opcji zaproś znajomego i dostać tańszą pożyczkę? Bo razem z koleżanką szukamy taniej oferty pożyczkowej, ja na 10 000 zl, a ona na 15 000 zł. Ktoś może coś polecić?

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.