Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Provident wyróżniony za wyjątkową kampanię reklamową

Jednym z najbardziej prestiżowych polskich konkursów reklamowych jest Idea Awards. Firma Provident, została nagrodzona Brązową Statuetką Idei za reklamę Prawdziwe Historie. Skupiała się ona na opowiadaniu przez klientów jakie zaciągnięta pożyczka wprowadziła zmiany w ich życiu.

Najlepsza kampania reklamowa Provident Polska

Najlepsza kampania reklamowa Provident Polska

Prawdziwe Historie Providenta to tak naprawdę cała kampania. Akcja ta skupiała się na zebraniu, ale i ciekawym przedstawieniu historii osób, które zdecydowały się na pozyskanie pieniędzy w ich instytucji. We wspomnianym konkursie brało udział nieco ponad 7 tysięcy osób. To właśnie spośród nich zostały wybrane te, które wzięły udział w tak zwanych spotach reklamowych. Co więcej, na specjalnej stronie internetowej, zapoznać się można z historiami wszystkich laureatów konkursu. Warto wiedzieć, że reklamowe działania firmy Provident obejmowały zarówno telewizję, Internet, jak i prasę oraz radio.

Władze Providenta zdradzają, że celem konkursu było przede wszystkim pokazaniem tego, że firma Provident skutecznie pomaga w realizacji marzeń Polaków. Jako, że jest to prawdziwie wyjątkowy spot, to nie zatrudniono do niego żadnych profesjonalnych aktorów. Osoby, które występowały w reklamach to po prostu klienci tej instytucji.

W tym miejscu należy wspomnieć, że Provident dzięki swojej działalności zdobył wiele nagród i prestiżowych wyróżnień. Zajął na przykład drugie miejsce w konkursie Perły Polskiej Gospodarki, ale również został laureatem FlexiLider 2011. Jakby tego było mało, Provident znalazł się na szóstym miejscy rankingu Gazety Prawnej, wśród najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm.

Sama Idea Awards to największy w Polsce, prestiżowy konkurs, który wyróżnia reklamodawców. Największy głos w ich ocenianiu mają konsumenci. Co kwartał mogą głosować na poszczególne reklamy, które z biegiem czasu zyskują punkty oraz zostają nominowane do zdobycia nagród i wyróżnień. Zwycięzców wybiera profesjonalne jury, które składa się z ekspertów w tej dziedzinie.

Na koniec warto wspomnieć, że oprócz instytucji Provident, wyróżnieniem cieszą się także kampanie takich firm jak: IKEA Retail, Bakoma, czy Vision Express Polska. Jak widać pozostałe działalności nie są związane z finansami, a tym bardziej udzielaniem błyskawicznych pożyczek.


Komentarze

 1. Pożyczki Bez BIK na Dowód – Pieniądze W Kilka Minut

  Zapraszamy do skorzystania z oferty Provident, wyróżnionego za wyjątkową kampanię reklamową! Jesteśmy liderem w branży pożyczek krótkoterminowych, oferując szybkie i bezpieczne rozwiązania finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

  Dzięki naszej innowacyjnej kampanii reklamowej, chcemy podkreślić nasze zaangażowanie w zapewnienie klarownych warunków pożyczek oraz transparentności całego procesu. Nasza oferta jest skierowana do osób potrzebujących szybkiego wsparcia finansowego, bez zbędnych formalności i długotrwałych procedur.

  Z Provident możesz liczyć na elastyczne warunki spłaty, konkurencyjne oprocentowanie oraz profesjonalną obsługę klienta. Nasze pożyczki są dostępne online, co sprawia, że cały proces jest szybki i wygodny.

  Dołącz do grona zadowolonych klientów Provident i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty już dziś!

 2. Czy Provident został wyróżniony za wyjątkową kampanię reklamową?

 3. mateusz111666

  Witam. jestem zainteresowany pożyczką w Providencie.
  Proszę o pilna pomoc

 4. Witam. Byłabym zainteresowana pożyczką od Providenta. Chce pożyczyć 20 000 zł

Zostaw komentarz

Porady

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.