Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Przejrzyste pożyczki bez formalności w lendON.pl

Decydując się na wsparcie pieniężne w LendOn.pl masz zapenwione:

 • pożyczkę w wysokości od 100 do 3000 złotych
 • okres spłaty od 5 do 30 dni
 • pierwszą pożyczkę do 500 złotych
 • specjalne promocje dla stałych klientów
 • gotówkę dla osób pomiędzy 23 a 65 rokiem życia
 • pieniądze bez zaświadczeń na dowód osobisty
 • bezpłatne konsultacje finansowe
 • szybką pożyczkę przez Internet
Screenshot of www.lendon.pl

Wśród coraz aktywniej rozwijających się firm pożyczkowych wyróżnić można lendON.pl. Swoich aktualnych oraz potencjalnych klientów zapewniają, że ich pożyczki są: łatwe, wygodne, bezpieczne oraz przejrzyste. W jaki sposób to zapewniają? Przede wszystkim w sytuacji, kiedy zbliża się termin spłaty zobowiązania, wysyłają swoim klientom wiadomości, które mają charakter przypomnienia. Co więcej, informacje dotyczące pożyczki, zawsze dostępne są na stronie internetowej firmy, w panelu każdego pożyczkobiorcy. Promocje i korzystne warunki czekają nie tylko na stałych klientów, ale również na tych zupełnie nowych.

Wysokość pożyczek w lendON.pl

Dla wielu osób, najważniejszą informacją jest to, że stali klienci mogą zaciągnąć nawet 3 tysiące złotych. Z kolei na zupełnie nowych czeka promocja, która zapewnia im zaciągnięcie pierwszej pożyczki do 500 złotych zupełnie za darmo. To nie jedyne promocje, jakie nieustannie pojawiają się w lendON.pl. Warto pamiętać również, że w przypadku braku możliwości terminowej spłaty zobowiązania, istnieje możliwość przedłużenia jego spłaty. Wystarczy zadzwonić lub napisać do firmy i zgłosić taką wolę.

Darmowe konsultacje finansowe dla stałych klientów

LendON.pl wyróżnia swoich stałych klientów. Osoby korzystające z pożyczki więcej niż dwa razy mają zapewnioną bezpłatną, ale przede wszystkim indywidualną konsultację finansową. Wówczas klient może dowiedzieć się jak wykorzystywać w odpowiedni sposób posiadane środki finansowe.

Gratis otrzymują bezpłatny samouczek, który nawiązuje do finansów oraz ekonomii. Razem z nim opracowywane jest planowanie wydatków budżetu domowego w taki sposób, by samodzielnie mógł stawić czoła w przyszłości.

Otrzymanie gotówki od lendON.pl

Aby móc zaciągnąć pożyczkę w lendON.pl, wystarczy zarejestrować się na stronie firmy i wypełnić bardzo prosty formularz zgłoszeniowy. Wówczas należy przelać jeden grosz ze swojego konta, na konto firmy. Jest to potwierdzenie chęci zaciągnięcia zobowiązania.

Posiadając już własny profil, gdzie umieszczane zostają wszystkie dane dotyczące przyszłej pożyczki, należy złożyć wniosek pożyczkowy. Nie trzeba tam wypełniać szeregu danych, czy przedkładać zaświadczenia i inne dokumenty. Proces ten nie trwa dłużej jak kilkanaście minut. Gotówka przesyłana jest prosto na wskazane przez zainteresowanego konto bankowe.


Komentarze

 1. Procedura jest bardzo szybka. Wypełnia się wniosek i praktycznie po kilku minutach weryfikują. Jak ktoś potrzebuje gotówki na już to polecam!

 2. Fajnie ze jest ta promocja dla nowych klientów. Umieją człwieka zachecic. i właśnie jak moja porzedniczka pisała że są zrozumiali dla ludzi. Wniosek też bardzo prosty i jasne zasady pożyczania. To się chwali

 3. Na duża pochwałę moim zdaniem zasługuje to, że nie ma dużych formalności przy załatwianiu pożyczki. Formularz jest zrozumiały i na stronie też piszą zrozumiałym językiem. Nie są tacy ąę. Oceniam dobrze.

 4. Aż się zdziwiłam jak oni szybko to wszystko załatwiają. Wniosek też jest niedługi,a ja nie lubię się zbytnio przed nikim tłumaczyć z całego swojego życia, to zdecydowanie bardzo wpływa na moją pozytywną opinię o nich. I na plus oczywiście to, że wszystko działa on-line.

 5. Rzeczywiście w Lendon pożyczają na jasnych zasadach, bez mydlenia oczu i zdań z trzema gwiazdkami. Wyliczają Ci tyle i tyle, odajesz dokładnie taką sumę. Widać, że zależy im na tym żeby pozostać uczciwymi i tacy są. Ja brałem od nich i moja teściowa też i nie możemy powiedzieć złego słowa.

Zostaw komentarz