Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Przekształcenie z NETBANK na iPKONET

Screenshot of www.pkobp.pl

Na skutek połączenia systemu elektronicznej bankowości Netbank przekształca swoją nazwę na iPKONET. Klienci oraz wszystkie pozostałe zainteresowane osoby muszą wiedzieć, że zmianie ulega także sposób, w jaki dostępny jest system transakcyjny.

Wszyscy klienci jednak nie mają powodu do zmartwień, ponieważ zachowany zostaje dla nich stały dostęp do własnych środków online. Co więcej, mechanizm logowania również pozostaje bez zmian. Dotyczy to także autoryzacji transakcji, czy też funkcjonalności serwisu.

Wśród największych zmian zauważalna jest oczywiście między innymi zmiana nazwy oraz wyglądu serwisu transakcyjnego. Po zmianie, dostęp do serwis jest możliwy ze strony: www.ipkonet.pl, ale także: www.pkobp.pl zaraz po kliknięciu w opcję logowania. Ponadto, bankowość mobilna przeniesiona zostaje wyłącznie na m.ipkonet.pl. Podobnie jest z usługą niegdyś obecną pod nazwą: „Płacę z Nordea”. Po zmianie jest o: „Płacę z iPKONET”.

W przypadku osób, które przy połączeniu banków korzystają z usług obu instytucji zostanie zachowany dostęp do obu możliwości na osobnych serwisach. Również numer infolinii zostaje zachowany, celem nie wprowadzania klientów w błąd. Korzystając z okazji, PKO BP nakreśla zasady bezpieczeństwa przy korzystaniu z serwisów.

Bardziej szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Źródło:http://www.pkobp.pl/fuzja/fuzja-prawna-zmiany-dla-klientow-nordea/netbank-zmienia-sie-w-ipkonet/


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.