Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Nowa konkurencja dla Providenta

Natychmiastowe wsparcie pieniężne bez złożonych formalności. Sprawdź gdzie warto pożyczyć pieniądze bez poręczeń i hipoteki nieruchomości. Dodatkowe pieniądze na dowolny cel bez BIK i KRD. Skąd wziąć pieniądze na samochód? Spłać swoje długi z Provident. Nowa konkurencja dla Providenta już słyszałeś? Zalety pożyczek pozabankowych bez formalności od zaraz na koncie. Sprawdź jak zaciągnąć pożyczkę w 15 minut. Na co pożyczka od ręki w kilka chwil?

Rośnie konkurencja w sektorze firm pożyczkowych (lista firm pożyczkowych w Polsce), świadczących usługi dla klientów tzw. wysokiego ryzyka. Pojawił się na naszym rynku brytyjski Vanquis Bank, który stał się nowym rywalem dla słynnego Providenta. Otrzymując notyfikację od Komisji Nadzoru Finansowego, brytyjski bank rozpoczął działalność w naszym kraju, związaną wyłącznie z udzielaniem kredytów. Natomiast przyjmowanie depozytów od naszych rodaków zostało przez KNF zabronione.

Nowa konkurencja dla Providenta fot. Tax Credits

Nowa konkurencja dla Providenta fot. Tax Credits


Vanquis Bank jest niewątpliwą konkurencją dla naszego Providenta oraz tych wszystkich firm pozabankowych, które funkcjonują w internecie. Co powinno nas zaciekawić to, że nowy pożyczkodawca jest własnością brytyjskiego Providenta. Ale zastanówmy się jaki to ma związek z Providentem, który działa w naszym kraju? Jak się okazuje angielski Provident nie ma nic wspólnego z tym polskim. Bowiem kilka lat temu brytyjska grupa IPF i należący do niej polski Provident rozłączyła się z angielską grupą Provident Financial, która wprowadziła do Polski Vanquis Bank. Obie grupy funkcjonują w tej samej branży, oferując wsparcie finansowe klientom, którzy nie mają żadnych szans na uzyskanie wsparcia w tradycyjnym banku.

Oferty - Nowa konkurencja dla Providenta

 • Mamy dla Ciebie idealne...

  Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie -Szybkie pożyczki dla wszystkich tylko na dowód $$$ - Długi okres zwrotu - W godzinę…zobacz ofertę »
 • Szybkie i tanie pożyczki...

  Szybkie i tanie pożyczki na dowód w 15 minut na konto - najtańsza pożyczka na rynku! * NA DOWOLNY CEL…zobacz ofertę »
 • Oferta najlepszych pożyczek pozabankowych...

  Oferta najlepszych pożyczek pozabankowych w 15 minut na konto tylko na dowód OPROCENTOWANIE POŻYCZKI JUŻ OD 4,99% * pieniądze od…zobacz ofertę »

Dla kogo skierowane jest oferta Vanquis Bank?

Vanquis Bank specjalizuje się w udzielaniu kart kredytowych, głównie dla tych wszystkich, którzy nie mieliby żadnych szans na uzyskanie kredytu czy też szybkiej pożyczki sms bez BIK w klasycznej placówce bankowej, ze względu na złą historię kredytową, jej całkowity brak czy też zbyt niskie dochody. Firma gwarantuje bardzo uproszczone procedury, a także pozyskanie karty kredytowej, nawet bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że wykonamy jeden telefon do Biura Obsługi klienta, podczas której dowiemy się o podjętej decyzji kredytowej. Dobrą wiadomością na pewno jest to, że możemy korzystać z przyznanych nam środków pieniężnych, zanim jeszcze pozyskamy kartę. Limit kredytowy dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego klienta, który zwiększa się wraz z długością istnienia współpracy. Odroczenie płatności nawet do 12 miesięcy, jest niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązania, ponieważ w przypadku jakichkolwiek trudności ze spłatą swojego zobowiązania, zawsze możemy zawiesić spłatę kredytu.

Vanquis Bank droższy od klasycznych banków

Każdy klient korzystający z produktu finansowego jakim jest karta kredytowa oferowana przez Vanquis Bank musi liczyć się z poniesieniem wyższych kosztów. Miejmy świadomość, że to cena, jaką musimy zapłacić za wyższe ryzyko podejmowane przez firmę, której oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów niepewnych. Żaden normalny bank nie udzieliłby wsparcia pożyczkobiorcom bez zdolności kredytowej i to na kwotę aż do 10 000 zł. Oprocentowanie karty to około 40%. Cześć opłat kryje się na przykład w obsłudze klienta w jego własnym domu, więc zanim zdecydujemy się na tego typu dodatkową usługę, dowiedzmy się o jej koszt.

rosnie konkurencja dla providenta - obrazek 1
Na rynku pożyczek pozabankowych z miesiąca na miesiąc rośnie konkurencja, przybywa nowych parabanków i osób prywatnych udzielających pożyczek.

Na co pożyczka pozabankowa bez złożonych formalności?

Natychmiastowe pożyczki pozabankowe dostępne są niemalże dla każdego zainteresowanego, który ukończył co najmniej osiemnaście lat. Nie trzeba posiadać poręczeń, czy przedkładać ciężkich do zdobycia zaświadczeń. Wystarczy wypełnić darmowy wniosek online, a pieniądze dostępne są tego samego dnia. Dzięki temu po dobrą pożyczkę dla zadłużonych bez zdolności kredytowej sięgać może na przykład: rolnik, student, emeryt, inwestor, kolekcjoner, czy bezrobotny.

Na co jednak można przeznaczyć tak efektowną pożyczkę? Przede wszystkim może ona służyć:

 • na remont mieszkania,
 • na naprawę samochodu,
 • spłatę innych zadłużeń,
 • opłacenie rachunków bieżących,
 • zorganizowanie wakacji lub ferii.

Szansa dla młodych osób na działalność gospodarczą – oferta w Vanquis Bank

Istnieje wiele młodych osób, które jedyną perspektywę dostrzegają w samodzielnym prowadzeniu określonej działalności. Powszechnie uznaje się, iż własny interes, mimo iż nie rozwija się dobrze zapewnia lepszy dostatek niż jakakolwiek najlepiej płatna praca. Zdarzają się też przypadki, iż doskonale prosperująca firma przechodzi z rak do rąk, z pokolenia na pokolenie. Właścicielami stają się osoby młode, które przejęły firmę po swoich rodzicach. Wizja młodych jest często odmienna od obecnego obrazu przedsiębiorstwa. Jednak jak dokonać rewolucji i nowych inwestycji kiedy nie dysponujemy odpowiednimi środkami pieniężnymi? Tutaj nasuwa się kolejne pytanie: gdzie szukać wsparcia mając zaledwie 20 lat? Każdy z tradycyjnych banków wyda decyzję negatywną. Szansą w takich sytuacjach stają się oferty w Vanquis Bank. Mała ilość formalności do spełnienia, wysokie kwoty i 99% pozytywnych wniosków kredytowych


Komentarze

 1. Pracuję bez umowy o pracę |(na czarno). Pilnie puzotebrję pożyczki w wysokości ok. 40.000 zł na zakup samochodu jest mi niezbędny do wykonywania pracy dojazd do klientf3w, zakup materiałf3w. Poprzedni samochf3d został uszkodzony w wypadku i nie otrzymałam za niego odszkodowania. Alicja z Torunia

  • Najtańsze pożyczki bez BIK dla każdego

   Szybkie i tanie pożyczki dla każdego bez BIK

   Przedstawiamy Państwu najlepszą ofertę pożyczek niebankowych z przelewem na konto lub z dostawą do domu!

   * Dogodne oprocentowanie
   * Najmniejsze raty na rynku
   * Wybrany termin spłaty dla każdego
   * Bez weryfikacji BIK i KRD
   * Przez Internet w 100% elektroniczna
   * Na specjalne życzenie klienta dostawa do domu lub prosto pod wskazany adres

   Napisz komentarz, a sprawdzimy ile pieniędzy na jaki okres czasu możesz otrzymać.

   * Każda rata ustalana według próśb klienta
   * Pieniądze na koncie w 15 minut.
   * Bez weryfikacji KRD i ERIF

   Poznaj wszystkie zalety naszej pożyczki do 50 000 zł, czekamy na Ciebie, napisz komentarz!

 2. Dzień dobry pisze pytając obpizyczke bardzo jej potrzebuje a mam komornika

 3. Chcialam 1000zl pozyczki czy jest mozliwy dojazd do domu ?

 4. Czy jest mozliwy dokazd do domu klienta

  • Pilnie potrzebuję pożyczki w typie Providenta, ale lepszej, tańszej. Kiedyś korzystałam z Providenta, ale już nie chce. A może jakiś prywatny inwestor mi pomoże? Proszę o pomoc!

 5. Dzien dobry potrzebuje pieniedzy ale posuje mi poza bankowa i w domu udzielona prywatnie

 6. Witam.Jak wyglada procedura przyznawania pozyczki.Pierwszy raz spotykam sie z taka oferta.Jestem wdowa.Po smierci meza zostalam z problemami.Mam zle wpisy,chce stanac na nogi

 7. Mam zaleglosci,w platnosciach potrzebuje pomocy

 8. Jestem emerytka potrzebuje 30.000zl.na splate zadluzen i remont mieszkania.

 9. potrzebuje 1000 zł pozyczki jak najszypcie praca na czarno proszę o odpis

  zki

 10. Cz jest ktoś w stanie udzielić pożyczkę w wysokości 8.000 złotych na czas 3 miesięcy? Jestem inwestorem i bez problemu spłacę zobowiązanie na czas.

 11. Nie chcesz pożyczki z banku lub skoku?
  Zapraszam po pożyczkę prywatną do 10.000złotych bez formalności na już!

 12. Czy dostane pozyczke majac wpisy w bazach i windykacja terenowa

 13. Najtańsze pożyczki na rynku

  Tania pożyczka online od ręki dla każdego nawet w kilkanaście minut! Nie musisz iść do banku po pieniądze. Wypełnij wniosek online, wyślij sms lub zadzwoń do parabanku! Gotówka na dowolny cel bez zaświadczeń o dochodach i złożonych formalności. Najlepsze oprocentowanie, niskie raty, szybka spłata bez dodatkowych kosztów dla każdego od reki. Wypełnij formularz już dziś!

 14. Tania firma pożyczkowa z najlepszymi warunkami

  Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie -Szybkie pożyczki dla wszystkich tylko na dowód $$$

  – Długi okres zwrotu
  – W godzinę na konto
  – Procedura bez wychodzenia z domu
  – bez jakichkolwiek dodatkowych poręczeń
  – dla zadłużonych
  – nie musisz potwierdzać swoich dochodów
  – bez kosztów dodatkowych

  Obsługa wszystkich klientów siedem dni w tygodniu, wystarczy zostawić komentarz!

  Nie wahaj się dłużej i poznaj lepszą pożyczkę niż, które znałeś do tej pory!

 15. Już dziś zaciągnij korzystną niebankową pożyczkę na dowód 100% online

  Szybkie i tanie pożyczki na dowód w 15 minut na konto – najtańsza pożyczka na rynku!

  * NA DOWOLNY CEL
  * TYLKO NA DOWÓD
  * DLA BEZROBOTNYCH I ZADŁUŻONYCH

  Zobacz jakie formalności?
  – przesłanie wniosku online
  – podpisanie umowy
  – przelejemy pieniądze na konto

  Jaką kwotę mogę uzyskać?
  – od 200 do 25 000

  Czy mogę sam odebrać gotówkę?
  – odbiór na poczcie
  – dostawa do Twojego domu
  – odbiór w Urzędzie Pocztowym

  Jeżeli jesteś zainteresowany – napisz komentarz, opisz swoją sytuację – odezwiemy się do Ciebie!

 16. chcialabym pozyczke. Gdzie sciągne wniosek?

 17. Ciekawe gdzie ten wniosek można ściągnąć. czekam na odpowiedz.

 18. Poproszę o szczegóły i kontakt. Zależy mi na czasie.

 19. Jestem chętna wziasc pozyczke

 20. Witam chciałabym wziąć pożyczkę proszę o informację i o wniosek

 21. Najlepsza oferta na rynku - pożyczki tylko na dowód

  Oferta najlepszych pożyczek pozabankowych w 15 minut na konto tylko na dowód

  OPROCENTOWANIE POŻYCZKI JUŻ OD 4,99%

  * pieniądze od ręki
  * dostawa do domu lub przelew na konto
  * ograniczone formalności do koniecznego minimum
  * bez zastawów
  * bez poręczycieli
  * bez konieczności wychodzenia z domu
  * potrzebujesz jedynie dowodu

  KWOTA POŻYCZKI BEZ ŻADNYCH FORMALNOŚCI DO 25 000 ZŁ

  Czekamy na Twoje zgłoszenie w komentarzu, nasz doradca kredytowy się do Ciebie odezwie.

 22. Pilnie poszukuje pożyczki chwilówki w kwocie 20 000.prosze o przesłanie umowy na e-maila

 23. Poszukuje pożyczki na konto w kwocie 10 000.kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi?

 24. Jestem zainteresowana pożyczka.

 25. Dzień dobry, potrzebuje pożyczki kwota 10 000zł. Proszę o wniosek o pozyczkę

 26. Dzień dobry . Pilnie potrzebuję ppożyczyć 2000 . Mam umowę o pracę i umowę zlecenie . Proszę o kontakt

 27. Proszę o kontakt w sprawie szybkiej pożyczki

 28. Prosze o kontakt potrzebuje pożyczki pilne. Ratuje mnie kwota na 2 000 zł, ale zależy mi na szybkim załatwieniu sprawy

 29. Pilnie 20 tys można więcej szczegółów

 30. Prosze o kontakt pilnie potrzebne 1000.–2000.czy to realne

 31. pilnie potrzebuje pożyczki

Zostaw komentarz

Porady

  • Bank odmówił mi pożyczki, bo nie mam zdolności kredytowej

   Mam negatywną historię w BIK, BIG i KRD, dlatego bank odmówił mi udzielenia kredytu. Czy już nie mam żadnych szans na pozyskanie jakiegokolwiek wsparcia? Czy da się coś zrobić w mojej sytuacji? Gdzie szukać pomocy? W sytuacji, kiedy…

  • Opłata rejestracyjna

   Jak mam przelać opłatę rejestracyjną i ile ona wynosi? Jeżeli dana firma wymaga opłaty rejestracyjnej, to należy ją przelać z naszego rachunku bankowego. Czyli z konta bankowego, którego jesteśmy właścicielem. Opłata najczęściej…

  • Jak najszybciej zaciągnąć pożyczkę?

   Chciałbym jak najszybciej pozyskać pożyczkę, ponieważ bardzo zależy mi na czasie. Zastanawiam się jak i gdzie zaciągnąć pożyczkę, aby pieniądze otrzymać w jak najkrótszym czasie, bez spełniania nadmiernych procedur? W sytuacji,…

  • Obowiązkowa czy fakultatywna umowa pożyczkowa?

   Czy, żeby zaciągnąć pożyczkę muszę podpisywać umowę? W sytuacji, kiedy staramy się o pożyczkę w jednej z firm pozabankowych podpisanie umowy jest obligatoryjne. Jeżeli pożyczkę zaciągamy w stacjonarnej siedzibie parabanku, umowę…

  • Procedura weryfikacji tożsamości

   Czy za każdym razem firma finansowa przeprowadza weryfikację tożsamości? Jeżeli staramy się po raz kolejny uzyskać pożyczkę w danej instytucji pożyczkowej, to procedurę weryfikacji tożsamości przechodzimy na samym początku, tylko…

  • Wymóg podpisania umowy w oddziale firmy finansowej

   Czy muszę udać się osobiście do stacjonarnego oddziału firmy pozabankowej, aby podpisać umowę o pożyczkę? Większość firm pozabankowych, które oferują pożyczki online, albo za pośrednictwem smsa nie wymagają stawienia się…

  • Koszt pożyczki

   W jaki sposób mogę obliczyć całkowity koszt pożyczki? Ogólny koszt pożyczki zależy od kilku czynników: rodzaju pożyczki i jej kwoty, okresu, na jaki zamierzamy ją zaciągnąć, jak również od tego, jaką firmę finansową wybierzemy.…

  • Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

   W jaki sposób mogę pozyskać pożyczkę zdalnie bez potrzeby wychodzenia z domu? Jest kilka sposobów na zaciągnięcie pożyczki w sposób zdalny. Wszystkie firmy pozabankowe, które posiadają strony internetowe udostępniają nam…

  • Pożyczka dla bezrobotnego

   Czy otrzymam pożyczkę mimo, że jestem osobą bezrobotną? To czy osoba bez stałych dochodów otrzyma pożyczkę zależy od pożyczkodawcy. Niektóre parabanki odmawiają w takich sytuacjach udzielenia wsparcia, ale oczywiście możemy…

  • Przyśpieszone procedury weryfikacji tożsamości

   Na czym polegają przyśpieszone procedury weryfikacji tożsamości i czy każdy może z takiej możliwości skorzystać? Niektóre firmy pozabankowe, żeby jeszcze bardziej uprościć i przyśpieszyć przyznanie pożyczki wprowadziły tak zwane…

  • Automatyczny rewolwing

   Co to jest "automatyczny rewolwing"? Jest to inaczej automatyczne odnowienie pożyczki. Niektóre firmy finansowe stosują tego rodzaju proceder, a polega on na tym, że w sytuacji spłaty jakiejś części zobowiązania, które określone jest w…

  • Różnice pomiędzy pożyczkami a kredytami

   Jakie są podstawowe różnice pomiędzy kredytem a pożyczką, czy podlegają pod takie same przepisy prawa? Kredyty mogą być wyłącznie świadczone przez tradycyjne palcówki bankowe, ponieważ podlegają pod prawo bankowe. Środki z…

  • Kolejna pożyczka przy niespłaconej pierwszej

   Zastanawiam się czy otrzymam drugą pożyczkę w firmie finansowej, w której mam już jedną zaciągniętą, niespłaconą pożyczkę? Na ogół instytucje pozabankowe, które dostępne są na naszym rynku udzielają tylko jednej pożyczki.…

  • Pożyczka z przedpłatą

   Czy pożyczkodawca może wymagać od nas przedpłat, zanim jeszcze otrzymamy pożyczkę? Pamiętajmy, że żadna firma pożyczkowa lub osoba prywatna, która udziela pożyczek nie ma prawa żądać od nas zapłaty jakichkolwiek przedpłat.…

  • Czy istnieją darmowe pożyczki?

   Czy można zaleźć firmy, które oferują pożyczki z oprocentowaniem 0%? Gdzie należy ich szukać? Na naszym rynku finansowym możemy znaleźć tak zwane pożyczki darmowe, które oferuje wiele instytucji pozabankowych. Są to pożyczki, do…

  • Jakich dokumentów będę potrzebował?

   Jakie dokumenty muszę złożyć w przypadku ubiegania się o pożyczkę? Czy jest dużo formalności do spełnienia? Szybkie pożyczki charakteryzują się minimalną ilością formalności do spełnienia, które możemy pozyskać praktycznie od…

  • Przedłużenie okresu spłaty zobowiązania

   Czy mogę przedłużyć termin spłaty pożyczki? Co muszę zrobić? Większość firm finansowych umożliwia nam opcje przedłużenia terminu spłaty naszej pożyczki. Dlatego, jeżeli mamy jakiekolwiek problemy ze zwrotem zobowiązania, dobrze…

  • Kalkulator pożyczkowy

   Co to jest kalkulator pożyczkowy, jak z niego korzystać i gdzie można go znaleźć? Kalkulator pożyczkowy to doskonałe narzędzie, które pozwoli nam bardzo prosto i szybko obliczyć koszt pożyczki. Wystarczy zaznaczyć kwotę pożyczki i…

  • Pożyczka SMS a konto w banku

   Chciałbym zaciągnąć pożyczkę SMS, jednak nie posiadam założonego konta w banku. Czy nie będzie to przeszkoda? Firmy finansowe, które posiadają w swojej ofercie pożyczki SMS, żądają przelania symbolicznej opłaty rejestracyjnej w celu…

  • Po jakim czasie otrzymam pożyczkę?

   Jak długo muszę czekać na przelanie pieniędzy na moje konto bankowe? Środki pieniężne mogą zostać przelane na Twoje konto bankowe nawet w przeciągu kilkunastu minut od rozpatrzenia wniosku pozytywnie. Jednak najczęściej firmy…

  • Koszt smsa

   Ile kosztuje wysłanie smsa przy ubieganiu się o pożyczkę na sms? Koszt wiadomości sms zależy od warunków poszczególnych firm pozabankowych. Ale najczęściej są to nieduże kwoty rzędu 1,23 zł (razem z…

  • Pożyczka z obsługą domową

   Czym jest pożyczka z obsługą domową, kto może ją otrzymać i jakie firmy jej udzielają? Na naszym rynku możemy z łatwością odnaleźć pożyczki z tak zwaną obsługą domową. Najbardziej znaną jest firma Provident Polska, która już…

  • Kiedy otrzymam decyzję o przyznaniu pożyczki?

   Ile czasu muszę czekać na otrzymanie decyzji o przyznaniu lub o braku udzielenia pożyczki? Wniosek o przyznanie pożyczki zostanie rozpatrzony bez zbędnej zwłoki, nawet kilkanaście minut po jego wysłaniu. Niektóre firmy żądają…

  • Pożyczka na spłatę długów

   Czy otrzymam pożyczkę na spłatę swoich długów? Możemy znaleźć na naszym rynku firmy finansowe, które oferują pożyczki, które będziemy mogli przeznaczyć na zwrot własnych zobowiązań. Wiele firm pozabankowych udziela pożyczek bez…

  • Kontrola firm finansowych tzw. parabanków

   Czy jakaś instytucja nadzoruje działalność firm finansowych, tak jak w przypadku zwykłych banków? Klasyczne banki podlegają kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Instytucje finansowe tak zwane parabanki nie podlegają pod tego typu…

  • Rozpoczęcie spłaty pożyczki

   W jakim momencie zaczyna się spłata mojej pożyczki? Każdy pożyczkodawca powinien otrzymać Harmonogram Spłat Pożyczki, gdzie będą podane warunki spłaty zobowiązania, czyli kwota i termin spłaty. Jeżeli pożyczka rozłożona jest na…

  • Jaką kwotę mogę pożyczyć?

   Zastanawiam się jaką sumę mogę pozyskać i na jaki okres spłaty? Jakie warunki proponują różne firmy pożyczkowe? To jaką zaciągniemy pożyczkę i na jaki okres spłaty zależne jest od poszczególnych warunków firm finansowych.…

  • Czy zostaną mi naliczone dodatkowe opłaty?

   Czy są jakieś dodatkowe, inne opłaty, które zostaną mi naliczone poza tymi, które wymienione są w mojej umowie? Poza opłatami, które zostały wskazane w umowie pożyczkowej, o których każdy klient powinien zostać w sposób jasny i…

  • Pożyczka dla emeryta

   Czy emeryt ma szanse na pożyczkę w firmie pozabankowej? Osoba będąca na emeryturze może zaciągnąć pożyczkę niebankową. Jedyną granicą, którą stawiają parabanki emerytom jest granica wieku. Dlatego w sytuacji, jeśli jakaś osoba…

  • Symulacja kosztów pożyczki

   Co to jest symulacja kosztów pożyczki i jak ją przeprowadzić? Symulacje kosztów pożyczki możemy przeprowadzić w dwojaki sposób. Możemy wykonać ją osobiście, wystarczy, że za pomocą symulatora, dostępnego praktycznie na każdej…

  • Pożyczka dla obcokrajowca

   Czy obcokrajowiec może zaciągnąć pożyczkę? Każda firma finansowa działająca w Polsce udziela pożyczek osobom, posiadającym polski dowód tożsamości z nadanym numerem PESEL. Dlatego obcokrajowiec, który nie może legitymować się…

  • Pożyczka z przelewem na konto

   Co to jest pożyczka z przelewem na konto? Pożyczka z przelewem na konto to jeden z wariantów pożyczek. Po podpisaniu umowy pożyczkowej pieniądze przelewane są na konto bankowe, które zaznaczymy we wniosku o pożyczkę. Raty pożyczki…

  • Cel przeznaczenia pożyczki

   Na jaki cel można przeznaczyć pożyczkę i czy muszę go podawać we wniosku? Pozyskanymi środkami finansowymi możemy sfinansować dowolnie wybrany cel. Nie ma konieczności podawania go we wniosku o pożyczkę, czy na innym etapie…

  • Zgoda współmałżonka

   Czy muszę mięć zgodę męża na zaciągnięcie pożyczki w firmie finansowej? Zazwyczaj firmy pozabankowe nie żądają zgody współmałżonka przy ubieganiu się o pożyczkę gotówkową. Ale warto upewnić się, dlatego zapytajmy o to…

  • Kilka pożyczek w jednej firmie finansowej

   Czy istnieje możliwość zaciągnięcia jednocześnie paru pożyczek w jednej instytucji pozabankowej? Czy są jakieś inne sposoby na to, by pozyskać wyższą kwotę? Zazwyczaj firmy finansowe nie udzielają tej samej osobie równocześnie…

  • Dlaczego nie przyznano mi pożyczki?

   Z jakich przyczyn dostałem decyzję odmowną od firmy finansowej i nie przyznano mi pożyczki? Każda instytucja pozabankowa na naszym rynku finansowym, udzielająca pożyczek ma swoje kryteria według, których przyznaje bądź odmawia…

  • Konieczność udokumentowania dochodów

   Czy starając się o pożyczkę potrzebne jest udokumentowanie dochodów? Jeżeli tak, to w jakiej formie? To czy warunkiem przyznania pożyczki będzie konieczność udokumentowanie dochodów zależy od danej firmy finansowej. Dlatego zanim…

  • Co zrobić kiedy mam problemy z terminową spłatą rat?

   Wzięłam pożyczkę, a teraz mam problem z jej zwrotem w terminie. Co mogę zrobić w sytuacji, kiedy nie spłaciłam zobowiązania na czas? Jakie podjąć kroki i co mi grozi w tej sytuacji? W przypadku, kiedy zaciągnęliśmy pożyczkę z…

  • Program Zaproś znajomych

   Podczas zaciągania pożyczki w jednej z firm pozabankowych spotkałem się z programem "Zaproś znajomych" - co to oznacza i na czym dokładnie polega? Wiele instytucji finansowych dostępnych na naszym rynku dla swoich klientów oferuje bonus w…

  • Zmiana nazwiska

   Co należy zrobić w sytuacji, kiedy wyszłam za mąż i zmieniłam nazwisko, a pożyczka została zaciągnięta, w momencie kiedy byłam jeszcze panną? W sytuacji, gdy pożyczkobiorca zmienia nazwisko, powinien powiadomić o tym swojego…

  • Pożyczka dla osoby niepełnoletniej

   Mam 17 lat, czy zatem mam szansę na zaciągnięcie jakiejkolwiek pożyczki? Na naszym rynku finansowym nie znajdziemy firmy finansowej, która udziela pożyczek osobom niepełnoletnim. Dolna granica wieku w różnych parabankach przedstawia…

  • Karencja w spłacie pożyczki

   Czy możliwa jest karencja w spłacie pożyczki gotówkowej? To wszystko zależy od polityki określonej firmy finansowej. Na pewno możemy znaleźć na naszym rynku takie pożyczki, gdzie możliwa jest karencja w ich spłacie. Dlatego jeszcze…

  • Wcześniejsza spłata pożyczki

   Czy w każdej firmie finansowej istnieje możliwość spłacenie pożyczki przed terminem? Czy wiąże się to z poniesieniem dodatkowych kosztów czy jest to bezpłatne? To czy będziemy mogli zwrócić pożyczkę przed czasem zależy od…

  • Zasiłek dla bezrobotnych a pożyczka

   Czy osoba bezrobotna na zasiłku może otrzymać pożyczkę? Na naszym rynku możemy znaleźć pożyczki, które dostępne są nawet dla osób bez jakichkolwiek dochodów. Tego typu wsparcie finansowe oferują wyłącznie firmy pozabankowe,…

  • Czy można zaciągnąć pożyczkę, mając już inne zobowiązania?

   Czy możliwe jest uzyskanie pożyczki, w momencie kiedy ma się już zaciągnięty kredyt w banku lub pożyczkę w innej firmie pozabankowej? Bo w takiej sytuacji żaden bank nie udzieli nam nawet najmniejszego wsparcia. To czy otrzymamy…

  • Czym jest Kokos.pl?

   Chciałbym zaciągnąć pożyczkę, a znajomy polecił mi kokos.pl. Chciałbym jak najwięcej dowiedzieć się na ten temat. Kokos.pl jest portalem społecznościowym, na którym można zarówno zaciągnąć jak i udzielić pożyczki. Wszystko…

  • Odstąpienie od umowy

   Czy mogę odstąpić od umowy pożyczkowej, jeżeli tak, to jak to zrobić i czy poniosę jakieś konsekwencje? Pamiętajmy, że każdy ma możliwość odstąpienia od umowy do 14 dni, bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. Termin ten…

  • Kto może pozyskać pożyczkę?

   Jakie warunki należy spełnić, aby zaciągnąć szybką pożyczkę? Żeby otrzymać pożyczkę w jednej z instytucji pozabankowych należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, być osobą pełnoletnią (niektóre firmy oferują pożyczki…

  • Łączenie pożyczek chwilówek

   Chciałabym uzyskać większą kwotę, czy zatem łączenie kilku chwilówek jest dobrym pomysłem? Możemy połączyć kilka chwilówek, jednak tylko zaciągając je w kilku firmach finansowych. Bowiem w jednym parabanku możemy uzyskać tylko…

  • Chwilówka a BIK

   Czy niespłacona na czas chwilówka zaciągnięta w firmie niebankowej zostanie odnotowana w Biurze Informacji Kredytowej? Pożyczki pozabankowe, których nie spłacimy w terminie nie zostaną odnotowane w BIK. Do Biura Informacji Kredytowej…

Wybrane newsy

Wybrane artykuły

  • Pożyczka na święta - okazja czy kiepski interes?

   Dla każdego statystycznego obywatela naszego kraju święta Bożego Narodzenia wiążą się z całą masą dodatkowych wydatków. Jedzenie, ozdoby…

  • Jak zawiesić spłatę rat kredytu?

   Natychmiastowa pomoc w trudnej sytuacji materialnej. Zobacz jak odroczyć spłatę kredytu 100% online. Jak zawiesić spłatę rat kredytu? Przekonaj…

  • Pożyczka w świetle prawa

   Konieczność posiadania większej ilości środków pieniężnych bywa coraz trudniejsze. Drogie życie przyczynia się do tego, że oszczędzanie…

  • Kredyt samochodowy od podstaw

   O kredycie samochodowym można powiedzieć, że jest celowy. Dlaczego? Ponieważ jest przeznaczony na zakup pojazdu mechanicznego. Warto jednak…

  • Tanie rozwiązanie - pożyczka dla studenta

   Czasy studenckie niewątpliwie należą do jednych z najlepszych okresów w życiu. Nierzadko zdarza się tak, że konieczność wyprowadzenia się…

Najnowsze komentarze

Pożyczki chwilówki bez bik – nawet dla osób ze złą historią

Marek HHHH

Pożyczki pod weksel – na weksel

Ewelina

Pożyczka dla osoby niepełnoletniej

Damian

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

rAFII

Chwilówki z komornikiem – dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi

Magda