Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Szybka i niewielka pożyczka pozabankowa w BezBanQ

Wsparcie pieniężne w BezBanQ to przede wszystkim:

  • pożyczka na dowolny cel
  • gotówka dla osób pełnoletnich od ręki
  • okres spłaty od 1 do 4 miesięcy
  • wysokość pożyczki od 500 do 1200 złotych
  • możliwość szybkiego przedłużenia okresu spłaty
  • bezpieczna pożyczka internetowa bez kosztów dodatkowych
Screenshot of bezbanq.pl

Pozabankowa firma pożyczkowa BezBanQ zapewnia jedne z najszybszych pożyczek na aktualnym polskim rynku. To co wyróżnia ją na tle pozostałych instytucji to przede wszystkim brak ukrytych opłat, które wpisywane są niewidocznym dla oczu druczkiem. Nie stosuje się w niej jakichkolwiek przedpłat, zaliczek, czy wpłat własnych.

Dodatkowa gotówka online

BezBanQ oferuje internetowe pożyczki od zaraz. Oznacza to, że nie trzeba wychodzić z domu, by otrzymać pieniądze. Zostają one wysłane przelewem wprost na konto bankowe pożyczkobiorcy. Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić krótki formularz online. Znajduje się ona na stronie internetowej BezBanQ. Co więcej, nie zajmuje to więcej niż kilka krótkich minut. Stanowi to zarówno oszczędność czasu, jak i cierpliwości. Wiadomym jest przecież, że nikt nie lubi długiego stania w kolejkach, po czym nawiązywania niezrozumiałej rozmowy z przedstawicielem banku.

Najlepsza pożyczka w BezBanQ dla wszystkich

Po dodatkowe wsparcie pieniężne w BezBanQ może sięgnąć praktycznie każdy. Istnieją wyłącznie dwa wymogi. Po pierwsze, należy posiadać ukończony osiemnasty rok życia. Bardzo istotne jest również posiadanie stałego dochodu. Bez niego może okazać się, że terminowa spłata zobowiązania jest niemożliwa. To z kolei generuje narastanie dodatkowych odsetek karnych za zwłokę.

Jak zaciągnąć pożyczkę w BezBanQ?

Zobowiązanie finansowe w tej firmie pozabankowej jest bardzo proste w pozyskaniu. Zainteresowany musi w pierwszej kolejności wybrać parametry swojej pożyczki. Następnie należy wypełnić wniosek oraz poczekać na zwrotną wiadomość elektroniczną.

Drugi etap to wykonanie przelewu weryfikacyjnego zaraz po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej. Należy się wówczas kierować instrukcjami, które widnieją w wiadomości e-mail. To z kolei pozwala na wysłanie na konto bankowe pieniędzy przez BezBanQ oraz dostarczenie umowy wraz ze szczegółowym harmonogramem spłat.


Zostaw komentarz