Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Szybka Moneta – pożyczki wyłącznie na dowód osobisty

Usługi internetowe serwisu Szybka Moneta to:

 • pozabankowe pożyczki w 15 minut
 • wsparcie pieniężne od 200 do 2000 złotych
 • okres spłaty zobowiązania od 5 do 40 dni
 • możliwość przedłużenia spłaty pożyczki
 • bezpieczeństwo i szybka wypłata pieniędzy
 • pożyczka dla osób od 20 do 75 roku życia
 • zero zaświadczeń i formalności
Screenshot of www.szybka-moneta.pl

Szybka Moneta to przede wszystkim internetowe pożyczki bez zbędnych formalności. Aby otrzymać wsparcie gotówkowe wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy oraz własny numer konta bankowego funkcjonującego w Polsce.

Kto może liczyć na pożyczkę w Szybka Moneta?

Z internetowej pożyczki skorzystać mogą wyłącznie obywatele Rzeczypospolitej Polskiej. Co więcej należy mieć ukończone 20 lat. Jednocześnie nie można przekroczyć 75 roku życia. Bardzo ważne jest to, że należy również dokonać szybkiej rejestracji na internetowym koncie Szybkiej Monety. W przypadku chęci zaciągnięcia kolejnej pożyczki, należy w całości spłacić uprzednio poprzednią, gdyż nie ma możliwości zaciągnięcia kilku pożyczek jednocześnie.

Od czego zależna jest wysokość pożyczki?

Wysokość możliwej do zaciągnięcia pożyczki zależna jest tylko i wyłącznie od ilości kolejno zaciąganych zobowiązań w Szybka Moneta. W przypadku pierwszej pożyczki limit to 500 złotych. Kolejna pożyczka to już 800 złotych. Trzecia pożyczka wynosi już 1200 złotych, a kolejna aż 1500 złotych. Po jej spłacie klient może zaciągnąć najwyższą pożyczkę w wysokości 2000 złotych. Niezależnie od kolejności pożyczki, bardzo ważne jest to, by spłacać zobowiązanie na czas. W innym przypadku zainteresowany traci automatycznie możliwość zaciągnięcia kolejnego zobowiązania finansowego.

Jak wygląda zaciąganie pożyczki w Szybka Moneta?

Od otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe zainteresowanego dzielą dosłownie trzy kroki. Pierwszy to wybór kwoty oraz terminu chwilówki. Wówczas można złożyć internetowy wniosek online.

Celem potwierdzenia chęci zaciągnięcia zobowiązania należy przelać z własnego konta bankowego, na konto bankowe firmy jeden grosz. Zaraz po dokonaniu wpłaty i akceptacji wszystkich warunków pracownik Szybka Moneta dokonuje weryfikacji danych oraz rozpatruje wniosek. Ne trwa to jednak dłużej niż kilkanaście minut.

Ostatni krok to odebranie pieniędzy z własnego rachunku bankowego oraz terminowa spłata zobowiązania. Gotówka trafia do klienta nawet w niespełna 15 minut. Zaraz po spłacie aktualnego zobowiązania, może podjąć kolejną, już wyższą pożyczkę.


Komentarze

 1. Tanie pożyczki od Szybka Moneta

  Szybka Moneta to firma, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych wyłącznie na podstawie dowodu osobistego. Nasza oferta jest skierowana do osób, które pilnie potrzebują dodatkowych środków finansowych, a nie mają możliwości skorzystania z tradycyjnych form pożyczek bankowych.

  Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno osoby zatrudnione na umowę o pracę, jak i przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą. Nie wymagamy żadnych dodatkowych dokumentów, takich jak zaświadczenia o zarobkach czy zawiązywanie stałej współpracy. Dokonując wniosku o pożyczkę, wystarczy jedynie okazać dowód osobisty.

  Szybka Moneta oferuje elastyczne warunki spłaty pożyczki, dostosowane do możliwości finansowych klienta. Przyjmujemy wnioski o pożyczki o różnych kwotach, a termin spłaty można dostosować do wybranego planu, który będzie najwygodniejszy dla klienta.

  Wypełnienie wniosku o pożyczkę jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka minut. Po pozytywnej weryfikacji wniosku, pieniądze są przekazywane na konto klienta w ciągu maksymalnie 24 godzin.

  Szybka Moneta gwarantuje szybkość, wygodę i bezpieczeństwo. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz profesjonalną obsługę. Jesteśmy elastyczni i gotowi pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów finansowych.

  Skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj potrzebne środki finansowe już teraz!

Zostaw komentarz