Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Szybka pożyczka długoterminowa w DailyCredit

DailyCredit w swojej ofercie, zapewnia klientom:

  • pożyczkę od 300 do 1500 złotych
  • okres spłaty od 15 dni do 12 miesięcy
  • błyskawiczne pieniądze prosto na konto bankowe
  • automatyczną decyzję pożyczkową
  • przedłużenie spłaty pożyczki
  • gotówkę na konto bankowe tego samego dnia
  • fachowe porady online
Screenshot of dailycredit.pl

Składanie wniosków może odbywać się przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu to klient decyduje kiedy ma ochotę na skorzystanie ze zobowiązania. Wysokość pożyczki oscyluje w granicach od 300 złotych do nawet 1500 złotych. Z kolei okres spłaty rozpoczyna się od 15 dni, a kończy na 12 miesiącach. Aby zaciągnąć pożyczkę w DailyCredit wystarczy wykonać trzy bardzo proste kroki.

I. Rejestracja internetowa w systemie

Pierwszy, a zarazem bardzo prosty krok to zarejestrowanie się na stronie internetowej DailyCredit. Przy tym etapie, firma przypomina, że aby zostać pożyczkobiorcą należy posiadać polskie obywatelstwo. Bardzo ważne jest również posiadanie pełnoletności, ale zarazem nie więcej niż 75 lat. Do poprawnej rejestracji potrzebne jest również posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego, a także rachunku bankowego, na który może zostać przelana gotówka.

Pożyczki w DailyCredit wymagają także posiadania dokumentu potwierdzającego stałe dochody. Mimo, że firma nie sprawdza rejestrów dłużników w Krajowym Rejestrze Dłużników, to należy posiadać czyste konto w Biurze Informacji Gospodarczej, ściślej mówiąc InfoMonitorze.

Osoby, które wcześniej korzystały ze zobowiązania w DailyCredit nie muszą ponownie się rejestrować. Wystarczy, że zalogują się do systemu używając swoim wcześniejszych danych.

II. Wykonanie opłaty rejestracyjnej

Tak jak w przypadku większości firm pozabankowych, tak i w przypadku pożyczek w DailyCredit należy przelać ze swojego konta jedną złotówkę na konto wskazane przez instytucję. Działanie to ma za zadanie potwierdzenie chęci zaciągnięcia pożyczki, ale jednocześnie pozwala na weryfikację danych o potencjalnym kliencie.

III. Wysłanie pocztą elektroniczną potwierdzenie dochodu

Celem potwierdzenia dochodu wystarczy przesłać pocztą elektroniczną dokument, który świadczy o tym, że zainteresowany pożyczką posiada na stałe dochody. Może to być między innymi historia rachunku bankowego z ostatnich trzech miesięcy.

DailyCredit posiada w swoim asortymencie również możliwość nawiązania współpracy z osobami prowadzącymi różnego rodzaju biura pośrednictwa finansowego, czy punktu kasowego zajmującego się obsługa klientów między innymi w zakresie udzielania pożyczek. Firma szuka partnerów, w których działalnościach dostępna będzie w ofercie pożyczka DailyCredit.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Provident – najbardziej profesjonalna firma pożyczkowa tych czasów

Poznaj najlepszą pożyczkę od Provident

Pożyczka od ręki w domu

czechu

Szybka pożyczka SMS bez weryfikacji BIK – nawet dla zadłużonych

janusz

Gdzie pożyczka bez BIK dla zadłużonych z komornikiem

Udzielamy wsparcia osobom zadłużonym i z komornikiem

Konieczność udokumentowania dochodów

SEBA34