Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Szybka pożyczka internetowa na rozwój firmy – Multi Money

Zazwyczaj firmy pożyczkowe kojarzą się z tymi, które umożliwiają prywatnym osobom zaciągnięcie niewielkiej pożyczki. Ich wysokość nie przekracza wówczas 2 tysięcy złotych. Nieco inaczej jest w przypadku instytucji Multi Money, gdyż skierowana jest głównie do firm, które potrzebują na rozwój znacznie większej kwoty pieniędzy.

Pożyczka online na rozwój firmy w firmie Multi Money

Pożyczka online na rozwój firmy w firmie Multi Money

Nowe możliwości dla małych i nowych firm

Multi Money to pozabankowa firmy charakteryzująca się ciekawym, a zarazem rozbudowanym profilem. Swoje oferty kieruje przede wszystkim do firm, a nie klientów indywidualnych. Dużym uznaniem cieszy się wśród firm nowych, ale i dość niewielkich, które pragną rozwinąć się, lecz do tego celu potrzebują dodatkowego źródła pieniędzy. Co ciekawe, Multi Money udziela zobowiązań również firmom, które wykazują jawną stratę.

Dlaczego akurat Multi Money?

To co wyróżnia tę firmę to przede wszystkim ogromne zaufanie do klienta. Stroni się w niej od weryfikowania sytuacji finansowej potencjalnego klienta w rejestrach dłużników, takich jak na przykład Biuro Informacji Kredytowej. Ponadto, udzielane pożyczki są bez US oraz ZUS. Z kolei cały proces, jak i pozyskanie gotówki odbywa się najwygodniejszą drogą – internetową.

Warto wiedzieć, że pożyczki w Multi Money to te, które dostosowane są do potrzeb nowych, ale i rozwijających się firm. Co więcej, udzielają zobowiązań na kwoty do 350 tysięcy złotych. Wówczas okres pożyczkowania może sięgnąć nawet 60 miesięcy. Nie występują tutaj opłaty wstępne, ani ukryte koszta. Proces wypłaty gotówki jest bardzo sprawny i szybki.

Ogólne warunki i możliwości

Pamiętać jednak należy, że brak weryfikacji historii kredytowej dotyczy pożyczek wyłącznie do 75 tysięcy złotych. Możliwe jest jednak również zaciągnięcie kredytu na start dla młodych przedsiębiorców. Wówczas wymagane jest posiadanie dwóch poręczycieli.


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Najnowsze komentarze

Provident – najbardziej profesjonalna firma pożyczkowa tych czasów

Poznaj najlepszą pożyczkę od Provident

Pożyczka od ręki w domu

czechu

Szybka pożyczka SMS bez weryfikacji BIK – nawet dla zadłużonych

janusz

Gdzie pożyczka bez BIK dla zadłużonych z komornikiem

Udzielamy wsparcia osobom zadłużonym i z komornikiem

Konieczność udokumentowania dochodów

SEBA34