Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Szybka pożyczka online

Weź już dziś szybką pożyczkę online i zobacz ile możesz zyskać. Bez zbędnych dokumentów i stert zaświadczeń z każdego możliwego miejsca. Wystarczy jedynie dowód osobisty i ukończony 18. rok życia. Nikt nie spyta o cel szybkiej pożyczki. Wszystkie formalności załatwisz w 100% online. Nawet nie będziesz musiał wstawać sprzed komputera by pieniądze znalazły się na Twoim koncie bankowym. Szybka pożyczka online to gwarancja bezpieczeństwa i fachowości usług. Sprawdź a potem poleć znajomym.

Coraz więcej ludzi poleca szybkie pożyczki przez internet znajomym i rodzinie

Z przeprowadzonego, w zeszłym roku badania opinii publicznej, jasno wyszło, że szybkie pożyczki gotówkowe online cieszą się coraz większym zaufaniem wśród młodych Polaków. Aż 49% badanych zdecydowało by się wziąć pożyczkę online w przypadku przejściowych kłopotów finansowych. Dodatkowo blisko 70% z osób, które już raz wzięły szybką pożyczkę online poleciłoby ją swojej rodzinie oraz przyjaciołom. Nie jest to jednak nic dziwnego. Większość para banków oraz firm pożyczkowych stara się dbać o klienta gdyż wiedzą, że zadowolony klient to dobry klient.

Parabanki i firmy pożyczkowe zwiększają standardy pożyczania

W związku z taką polityką firm pożyczkowych i parabanków w ostatnich latach obniżyło się oprocentowanie pożyczek oraz wydłużył się czas spłaty zadłużenia. Już tylko przeszłością są oprocentowania na poziomie 20-30%. Dziś w większości ofert spotkamy się z odsetkami rzędu 5-15% w przypadku pożyczek długoterminowych. Całość formalności oraz ilość dokumentów potrzebnych do otrzymania pożyczki uległa zdecydowanemu zmniejszeniu. Dziś potrzebujemy jedynie dowodu osobistego oraz dosłownie paru minutach w internecie lub przy telefonie. Ciężko jednak wyobrazić sobie czym jeszcze w przyszłości będą w stanie zaskoczyć nas instytucje finansowe. Możemy być pewni, że walka o klienta nie zostanie szybko zakończona.

Tanie i szybkie pożyczki pozabankowe online

W ostatnich latach szybkie pożyczki pozabankowe online cieszą się niesłabnącym wzrostem zainteresowania tak ze strony Polaków jak i Europejczyków. Żadnej roli nie gra to również wiek czy majętność pożyczkobiorców. Dzięki wygodzie oraz przejrzystości z szybkich pożyczek pozabankowych korzysta coraz więcej osób. By otrzymać do 10 tysięcy złotych wystarczy dowód osobisty oraz połączenie z internetem. Nie musimy się również martwić o okres spłaty. Obecnie na rynku pożyczek istnieje tak dużo firm oraz para banków, że każdy z pewnością znajdzie odpowiadają mu ofertę. Często również samodzielnie możemy ustalić wysokość pożyczki oraz okres spłacania rat. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad swoimi wydatkami. Wzrost popularności tego typu pożyczek wiąże się również z szeroko zakrojonym spadkiem zaufania do banków.

Którą pożyczkę powinienem wybrać a jakich się wystrzegać?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od naszej sytuacji finansowej oraz celu w jakim zaciągamy pożyczkę. Ogólnie jednak posiadamy możliwość porównania pożyczek oferowanych przez największych graczy na rynku. Umożliwiają nam to tak zwane porównywarki internetowe. Wystarczy wklepać interesujące nas dane a następnie porównać wybrane typy pożyczek. Warto również zajrzeć na blogi lub fora internetowe zajmujące się finansami. Na pewno trafimy tam na ludzi znających się na rzeczy i chętnie udzielających rad. Zaciągnięcie pożyczki to ważna decyzja, dlatego warto ją dobrze przemyśleć i sprawdzić wszystkie możliwe opcje wyboru.


Zostaw komentarz