Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Szybkie pożyczki dla firm bez bik

Przedsiębiorca prowadzący firmę może wziąć pożyczkę. Szybkie pożyczki dla firm bez weryfikacji bik, to doskonała szansa na przetrwanie przejściowych problemów finansowych. Zadzwoń po szybką pożyczkę lub weź ją online.

Negatywna weryfikacja przez BIK, obecność na liście dłużników, wezwania do zapłaty, wizyta komornika – wszystkie te sytuacje są prawdziwym ciosem dla każdej firmy, która znalazła się w przejściowych kłopotach finansowych. To także cios dla jej właściciela, który często staje przed dylematem – zadłużyć się czy zwolnic pracowników. Nikt nie może przewidzieć czy nasza dobra karta w biznesie nie odwróci się za jakiś czas z najróżniejszych, często niespodziewanych powodów – mogą to być trudności ze znalezieniem rynków zbytu, wzrost cen surowców i inne. Firmy z problemami finansowymi najczęściej nie mają szans na kredyt w banku ani na pożyczkę, gdyż pierwszym krokiem instytucji finansowych będzie weryfikacja ich zdolności kredytowej, a ta jest z góry do przewidzenia, jeśli na firmie rękę trzyma komornik. Co więc pozostaje?

Doskonałym i wymarzonym dla przedsiębiorcy sposobem na wyjście na prostą jest wzięcie pożyczki gotówkowej bez BIK. Ale czy to możliwe? Oczywiście, że tak. Wystarczy wybrać instytucję, która świadczy pożyczki bez weryfikacji dla firm. Pożyczki dla przedsiębiorców mają w swojej ofercie wszystkie wiodące firmy pozabankowe. Większość z nich pożyczy nam pieniądze bez sprawdzenia BIK, KRD i innych rejestrów. No dobrze, ale jeśli konto firmy zostało zajęte, pożyczka jest niemożliwa? Na szczęście nie jest to problemem. Firmy pożyczkowe oferują nam pożyczkę z dostawą gotówki do siedziby firmy. Dzięki temu unikamy zajęcia kwoty przez komornika. Pieniądze załatwiamy online i po kilkunastu minutach mamy je na stole. Czyste i jasne zasady.


Komentarze

  1. Witam. Szukam pożyczki dla firm bez sprawdzania w biku na 80 000 zł. Proszę o przesłanie ofert

Zostaw komentarz