Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Szybkie wsparcie finansowe w ŁatwyKredyt.pl

ŁatywyKredyt.pl to finansowe rozwiązanie pożyczkowe zapewniające:

 • możliwość przedłużenia spłaty
 • gotówka od 100 do 2000 złotych
 • okres możliwej spłaty od 7 do 30 dni
 • pierwsza pożyczka nawet do 500 złotych
 • szybka decyzja o pożyczkę
 • pieniądze dla osób od 20 do 65 roku życia
 • możliwość szybszej spłaty zobowiązania
Screenshot of www.latwykredyt.pl

Serwis internetowy latwykredyt.pl należy do dużej łotewskiej firmy SA Lateko Lizings, która została założona w 1997 roku i obecnie jest jedną z największych firm pożyczkowych na Łotwie obsługując prawie pół miliona klientów. W sierpniu 2012 roku SA Lateko Lizings stworzyło w Polsce spółkę PolCredit Sp. z o.o., której zakres działalności obejmuje udzielanie pożyczek za pośrednictwem strony internetowej www.latwykredyt.pl. Firma może udzielić nam maksymalnej pożyczki w kwocie 1500zł na 30 dni.

Co należy zrobić, aby zaciągnąć pierwszą pożyczkę w ŁatwyKredyt.pl?

Aby dokonać rejestracji wystarczy wybrać zakładkę Rejestracji, po czym wypełnić krótki formularz. Koniecznością jest zaznaczenia pola z akceptacją warunków pożyczki, które się w nim znajduje. Następnie można przejść do określenia wysokości pożyczki, a także terminu spłaty. Kolejny etap to już wprowadzenie kodu aktywacyjnego, którzy otrzymywany jest bezpośrednio na telefon komórkowy. Ostatnia czynność to przelanie jednego grosza z własnego rachunku bankowego. Działanie to ma na celu weryfikację danych zainteresowanego. Stąd nadawcą może być wyłącznie pożyczkobiorca i jego rachunek.

Co należy zrobić, aby zaciągnąć kolejną pożyczkę w ŁatwyKredyt.pl?

W przypadku kolejnych pożyczek w LatwyKredyt.pl nie ma już wszystkich działań związanych z rejestracją oraz weryfikacją. Wystarczy zalogować się do własnego profilu oraz wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki. Wówczas na telefon komórkowy przychodzi kod aktywacyjny, który wystarczy wprowadzić i zatwierdzić. Gotówka trafia na konto klienta nawet w przeciągu kilkunastu minut.


Komentarze

 1. Ekspresowa Pożyczka na Dowód Bez Zbędnych Dokumentów

  Szybkie wsparcie finansowe w ŁatwyKredyt.pl – gotówka w kilka minut! Sprawdź teraz!

 2. Najszybsze pożyczki dla każdego od ręki

  Mamy dla Ciebie szybkie wsparcie finansowe w ŁatwyKredyt.pl! Oferujemy łatwą i szybką procedurę aplikacji, niskie oprocentowanie oraz elastyczne warunki spłaty. Skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj potrzebne środki w prosty i bezproblemowy sposób. Sprawdź nas już teraz!