Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

TAKTO pożyczka do 10000 złotych na dowolny cel

Skorzystanie ze zobowiązania pieniężnego w TAKTO zapewnia:

  • pożyczkę do 10.000 złotych na wybrany cel
  • okres spłaty od 3 do 36 miesięcy
  • pożyczkę dla osób pełnoletnich do 75 roku życia
  • gotówkę dostępną przez telefon
  • brak dodatkowych kosztów dodatkowych
  • jasne warunki pożyczkowe
  • pożyczka na konto bankowe lub na pocztę
  • szybka decyzja pożyczkowa
Screenshot of www.taktofinanse.pl

Wymagania konieczne do spełnienia

TAKTO zapewnia, że sytuację każdego klienta rozpatruje indywidualnie. Niemniej jednak należy spełnić określone warunki. Przede wszystkim, pożyczkobiorca nie może przekroczyć 75 roku życia. Należy także posiadać udokumentowanych dochód nie mniejszy niż 500 złotych. Potencjalny klient nie może także posiadać komorniczych zajęć oraz zadłużeń w obrębie BIK, czy BIG.

Co jest charakterystycznego dla pożyczki w TAKTO

Pożyczkę w TAKTO wyróżnia przede wszystkim okres spłaty, który wynosi od 3 do 36 miesięcy. Co ciekawe, umowa pożyczkowa zawierana jest przy pomocy telefonu lub kuriera. Oznacza to tyle, że nie trzeba wychodzić z domu, by otrzymać pożyczkę. Jej wysokość sięga z kolei nawet 10 tysięcy złotych. Ponadto, TAKTO zapewnia, że nie ma w ich ofercie ukrytych kosztów, czy skrytych wymagań. Z kolei na decyzję pożyczkową czeka się tylko maksymalnie jedną godzinę.

Jak zaciągnąć pożyczkę w TAKTO?

Aby skorzystać z pożyczki w TAKTO wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Firma szeroko rozpisuje na swojej stronie wszelkie działania, które podejmuje, by klient wiedział czego może się spodziewać. Pierwszy krok to konieczność wypełnienia formularza pożyczkowego. Istnieje jednak możliwość wykonania telefonu na specjalny numer. Wówczas doradca oddzwania do klienta z gotowa propozycją umowy oraz wstępną decyzją.

Kolejny krok to zweryfikowanie zdolności kredytowej zainteresowanych. Gdy będzie ona pozytywna, dochodzi do oddzwonienia doradcy oraz zawarcia telefonicznej umowy. Możliwe jest także skorzystanie z kuriera, który dowozi umowę. W dalszej kolejności można odebrać gotówkę na poczcie lub z własnego konta bankowego. Osoby, które zdecydowały się na telefoniczne zawarcie umowy otrzymają ją również w wersji pisemnej.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Najlepsza pożyczka gotówkowa dla każdego – wybrane oferty

michal_90

Pożyczka dla bezrobotnych

Mirosław

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Już teraz złóż wniosek o pożyczkę

Dostałeś wezwanie do zapłaty – co dalej?

alfa54

Pożyczka w 15 minut – najszybsza pożyczka w Polsce

Najszybsze pożyczki w kwadrans na najlepszych warunkach