Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

„Tu Mieszkam, Tu Zmieniam” – weź udział w konkursie BZ WBK

Screenshot of www.bzwbk.pl

Należący do Grupy Santander – Bank Zachodni WBK postanowił zorganizować ogólnopolski, grantowy konkurs „Tu Mieszkam, Tu Zmieniam”. Skierowany on jest do całej społeczności lokalnej. Nie mało, bo aż 305 wyjątkowych, najlepszych pomysłów względem poprawy jakości życia w danym mieście, gminie, czy powiecie zostanie nagrodzone wsparciem finansowym na jego zrealizowanie. Warto wiedzieć, że łączna suma grantów to 1,5 miliona złotych. Głównym bohaterem nakłaniającym do konkursu jest znany, młody aktor – Jakub Wesołowski.

Dokładnie do 23 listopada dzięki specjalnej aplikacji zmieszczonej na oficjalnej stronie internetowe Banku Zachodniego WBK możliwe jest zgłoszenie się do konkursu. To właśnie tam zamieścić należy własny projekt. Organizatorzy potrzebują na wybranie najlepszych propozycji nieco czasu, w związku z tym wyniki ostateczne zostaną podane 17 grudnia bieżącego roku.

Jaka jest wysokość grantów? Przede wszystkim należy podkreślić, że pierwsze 15 miejsc otrzymuje wsparcie finansowe w wysokości 20 tysięcy złotych. Jury przewiduje wręczenie także 30 nagród opiewających na kwotę równą 10 tysięcy złotych oraz 100 nagród, z czego każda po 5 tysięcy złotych. Jakby tego było mało kolejne 160 nagród to 2,5 tysiąca złotych od projektu.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/biuro-prasowe/aktualnosci/wystartowal-konkurs-banku-zachodniego-wbk-tu-mieszkam-tu-zmieniam.html


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.